Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamknięcie tematu


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Freddie Mercury, sygerujesz ,że jestem winnowajcą jakiegoś zajścia ? i ze mamy jakiś pseudoautorytet ? drogi użytkowniku proponuje zagladniecie do regulaminu a nie obrażanie mnie

 

człowieku Ty zaczynasz mnie obrażać powoli , radzę Ci zejść z tonu i nie kierować więcej swoich niemiłych wywodów w moją strone zarzucasz mi brak honoru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, dlatego za każdym razem proszę żeby sobie ludziki zainstalowali FIREFOX'A który ma właśnie takie automatyczne, podkreślanie błędów na czerwono z możliwością edycji.........sama tego używam i bardzo mi to pomaga, bo też robię dużo błędów ortograficznych.

 

Bomba - niech autor tamtego tematu przeprosi za błąd i wszystko będzie git.

Poza tym, każdy z nas cierpi tu na jakieś zaburzenia i jesteśmy przewrażliwieni na swoim punkcie....i co teraz nie wolno zwracać nikomu uwagi bo się załamie? Nie na tym rzecz chyba polega.

Z mojej strony EOT czekam tak jak Rid na komentarz Administratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół ..... zakończmy ten spór bo widze ze co niektórzy nie mają odwagi cywilnej by przyznac sie do błedu... mam nadzieje ze nie zostane zbanowany tylko dlatego ze tak widzę tą sprawę...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freddie Mercury, no i powiedz mi do czego to wszystko idzie do tego że ,zazuciłeś mi brak honoru i odwagi cywilnej piszesz głupote i bzdure mimo faktu ,że sam akceptujesz regulamin w którym jest coś ewidentnie ujęte starasz się tu udowodnić bezpodstawnie i w dodatku obrazić mnie powinnienem teraz to zgłosić innemu moderatorowi żeby nie było ,ze decyduje we własnej sprawie i checią zemsty to ze mnie prowokujesz i obrazasz konsekwencja wiesz jaka by była taka na która masz nadzieje,że nie będzie , tylko pytanie po co miał bym to robić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze mam racje i nie obrazaj mnie ze pisze głupoty bo doskonale wiesz jak wiekszosc uzytkowników forum ze pisze prawde bolesną co dla niektórych jak sie okazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Moniką. Najwyższy czas zakończyć tę dyskusję.

Rid; nie przekonasz FM, szkoda Twoich nerwów.

FM; przeczytaj regulamin raz jeszcze, poszukaj tego niby zamkniętego posta i zobacz, że nie jest zamknięty i tez daruj sobie nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anja01, jeden został zamknięty, drugi ten powrócony jest z poprawioną literówką w temacie, ale nastąpiła segregacja postów, dokładnie jak i co nie wiem, nie wnikam. Nie zasłaniajmy się regulaminem bo go przecież nie przestrzegamy w całości, offtopy itp. Dyskusja może zostać zamknięta fakt, a wypominanie komuś, że pisze bzdury i głupoty też jest niemiłe :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anja01, nie mam nerwów poprostu niegrzecznie jest kogoś obrażać podpierając to bzdurami .

 

Freddie Mercury, i nie masz racji przeczytaj

 

10. Każdy użytkownik jest zobowiązany dbać o kulturę własnych wypowiedzi - treści publikowane za pośrednictwem forum powinny być zredagowane poprawnie, w stopniu umożliwiającym jasny i czytelny przekaz zawartych w nich informacji. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do poprawiania, bądź kasowania wiadomości, które nie są czytelne.

 

i ta bolesna prawda w tym momencie zmienila sie w śmieszną nieprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, powiedz mi starasz sie wywołać jakiś konflikt ?? bo mimo jasnego wyjaśnienia całej sprawy odczuwam atak .

 

jeżeli nie podoba Ci się istniejący regulamin oraz moje zachowanie zgłoś to administratorowi dla mnie sytuacja jest jasna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic Twoje prawdy mnie nie interesują w obliczu tego jak sie zachowałeś..mam prawo ustosunkowywać sie do okreslonego tematu rozmów na forum i oceny wypowiedzi stron które biorą w nim udział... w moim odczuciu zachowałeś sie haniebnie i trzymanie się fanatyczne regulaminu nie zawsze jest na miejscu.. troche elastyczności i pokory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, dla Ciebie jest brakiem kultury wywiazywanie się z funkcji czy przestrzeganie regulaminu bo teraz już naprawde nie rozumiem Twoich wypowiedzi i odnosze wrażenie możliwe ,że mylne ,że pijesz do mnie tylko nie potrafie w tym wszystkim dopatrzeć się do czego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freddie Mercury, Ciebie żadne inne prawdy nie obchodzą poza własną mimo że okazuje się ona nie prawdą , Wy nie jesteście dla mnie ,ja jestem dla Was i moje obowiązki są takie nie inne i masz prawo do wypowiedzi ale prawdziwych bo jeżeli w nich zaczyna się obrazanie mnie to ja również jestem użytkownikiem i zaraz zaczne być mniej miły dla Ciebie , i tez troszke pokory bym Ci radził bo jak napisze co myśle to bedzie wielkie halo bo napisał to moderator .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×