Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica serca??


Kn24

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy typowe jest dla nerwicy pobolewania w okolicach serducha i w ogole taki ucisk-oslabienie w piersiach i uczucie braku powietrza jakby ciagle bylo go za malo chociaz oddycham no i wiadomo niepokoj ale najgorsze sa te bole takie sercowe i mnie od razu tez zoladek boli to tak meczy czasem ze nie moge uwierzyc ze to nerwica jest a jak to mam to czuje jakbym miala zawal dostac i boje sie ze nie zdaze do szpitala i cos mi sie stanie... co na to poradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serducho juz mialam badane pare razy i kilka razy ekg i echo serca 2 razy wiec wiem ze wszystko z nim w porzadku . Wkurza mnie tylko to ze kiedy sie to pojawia to pomimo tego ze wiem ze z sercem okey to samo takie myslenie nie pomaga i to nie przechodzi. Dopiero jak sobie wzielam takie kropelki na uspokojenie to troche pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezle i az sie nie chce wierzyc ze takie rzeczy od nerwicy...ja doraznie mam na tachykardie metocard. Ale licze ze kiedys nie bede musiala tego brac i samo przejdzie. Co najsmieszniejsze takie akcje spotykaja mnie kiedy nie mam zadnego wysilku tylko np spie w nocy a kiedy cos robie to jest okey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wlasnie i to mnie najbardziej martwi i licze ze jakos z tego wyjde a Ty oprocz takich tabletek bralas jakies od lekarza na nerwice? bo slyszalam ze takie leki co przepisuje psychiatra tez na to pomagaja. No a zwykle tlumaczenie ze to tylko nerwica na to nie pomaga... choc ja mam tak ze u mnie potrafi szybko serce przyspieszyc a pare minut pozniej juz jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nerwice serca tylko lekarze mówia ze to taka potoczna nazwa, jak masz tylko takie klucia to nerwy i nic wiecej, jakies zmartwienia itp

ja po gwałcie dostalam arytmii w postaci dodatkowych skurczy i czestoskurczy nadkomorowych, robilam badania, serducho zdrowe, holter pokazal to co wczesniej napisalam

doraznie biore leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh nawet nie chce brac takich bralam 2 lata tabletki anty , niedawno zreszta urodzilam tzn 9 miesiecy temu, a co najlepsze to ciaze dobrze znosilam oprocz wlasnie tachykardi ktora wtedy nie byla na tle nerwowym tylko przez zwiekszona prace serca i jakos dalam rade do konca ciazy choc skonczylo sie na metocardzie a potem po porodzie bylo chwile spokoju i sie zaczelo ale teraz na tle nerwowym czasem wystarczy ze tylko o tym pomysle szczegolnie w nocy...dlatego z metocardem przy boku czuje sie bezpiecznie, ale z drugiej strony nie chce w wieku 25 lat brac tabletek na serducho do konca zycia wiec chcialabym jakos z tego wyjsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nikt nie zabronił tabletek anty. A od nerwicy pojawiły mi się szmery w sercu, mam krzywe ekg i serce często mnie boli. Ale mam to w d**, bo wiem że to nerwica a nie zawał :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym biciem serca mam podobnie..i co najdziwniejsze najwyzsza jego aktywnosc jest po obudzeniu -kiedyna logike czlowiek lezy i nic nie robi..wiec te bicia sa bardzo nieprzyjemne-czlowiek budzi sie i od razu jakby biegl!

a czy bola Was dodatkowe skurcze serca?Macie cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Blikso, tzn wydaje mi się że nie mam :D Nikt go nie badał.. Wiem tylko że mam szmery, że mi krzywe ekg wychodzi i że mnie boli czasem. Szczególnie właśnie rano i jak idę spać. Tabletek nikt mi nie zabronił w zw z sercem, ale tak jak piszę- z tego co wiem to ja tachykardii nie mam :smile: Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bolą dodatkowe skurcze tzn bolą to moze i złe okreslenie bo odczuwam to jako takie zatrzymanie sie serca ( wtedy nie czuje pulsu, tego jednego uderzenia) a kolejne jest bardzo mocne i czuje jakby mi sie tam cos przewracało...no nie wiem jak to inaczej okreslic. Tachykardia to ciągłe szybkie bicie serca a częstoskurcze są napadowe i ja je mam. Brałam betablokery i mogłam brac tez tabletki antykoncepcyjne. Teraz tez biore ale doraznie i biore anty. Radziłam sie lekarzy i zaden mi nie zabronił. Ani ginekolog a ni kardiolog bo kolidowac mogą jezeli bierze sie cos na krzepliwosc krwi , wtedy anty trzeba odstawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×