Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tu nowa.Szukam kontaktu z osobami z Warszawy i okolic.Chcę pomóc bliskiej mi osobie cierpiącej na depresję.Chciałabym wyciągnąć tą osobę z domu,pomóc w nawiązaniu nowych kontaktów.Wiem że nie ma żadanych znajomych,przeprowadziła się niedawno do Warszawy.Ja niestety na odległość mam małe możliwości.Szukam osób,które miałyby ochotę spotkać się,porozmawiać,czy chociaż popisać na gg.Mam nadzieję,że będę mogła liczyć tu na kogoś z Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od godziny.

Dla mnie super. Wreszcie spotkam ludzi, którzy mnie lepiej zrozumieją,

bo mają podobne problemy. Ale we mnie nadzieja wstąpiła.

Termin i godzina mi pasuje, ale co pójdziemy gdzieś do kawiarni czy co?

Kobiety cieszcie się - będzie więcej chłopa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie, więcej chłopa się szykuje (to cieszy :D ) ........... a mnie nie będzie, (jaka szkoda :( )

 

a tak poważnie to ciesze się ze się nowe osoby do nas dołączą i mam nadzieje, że na kolejne spotkania tez się wybiorą żebym miała okazje poznać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego pubu mozna dojechac tramwajem np 4, i wysiasc na przystanku plac zbawiciela, ten pub jest naprzeciwko, wiec od przystanku jakies 5 metrow wprost i jest ten pubJa bede na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przedwiośnie do nas sprowadza nowe postaci :) fajnie że się poznamy! Ja się przymierzam do przyjścia. Więc może będzie nas więcej. PS. Dziewczyny, bardzo mi przykro że nie jestem facetem i nie mam ten tego.... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×