Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nikogo nie ignoruje, jakos na forum ani w zyciu nie mam takich osob ktore ignoruje, jezeli sie nie zgadzam to wypowiadam swoje odmienne zdanie i tyle :) DLa mnie ta funcja nie jest potrzebna, ale to jest rozwiazanie dla tych, ktorych obecnosc innych mierzi......polecam przeczytac desiderate: "nawet glupi maja swoja opowiesc.... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18:45:59 < Wujek_Dobra_Radav20> alt+f4

18:46:01 < Wujek_Dobra_Radav20> nacisnij

18:46:04 < Wujek_Dobra_Radav20> powinno sie wkleic

18:46:21 <+somebody> wujek spadaj z takim radami wiesniaku

18:46:39 < Wujek_Dobra_Radav20> wiesniaku to mozesz do swojej mamy mowic

 

Na przyszłość - pytania odnośnie powodów nałożenia bana należy zadawać bezpośrednio banującemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dostałem dzisiaj bana na czacie? Wchodząc nic nie zdążyłem napisać...

Chyba nie zdążyłeś nikogo obrazić, w twoim mniemaniu :lol:

 

 

No ok. Tylko ten jedyny i wyjątkowy raz się z Tobą zgodzę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18:45:59 < Wujek_Dobra_Radav20> alt+f4

18:46:01 < Wujek_Dobra_Radav20> nacisnij

18:46:04 < Wujek_Dobra_Radav20> powinno sie wkleic

18:46:21 <+somebody> wujek spadaj z takim radami wiesniaku

18:46:39 < Wujek_Dobra_Radav20> wiesniaku to mozesz do swojej mamy mowic

 

Na przyszłość - pytania odnośnie powodów nałożenia bana należy zadawać bezpośrednio banującemu.

tak z ciekawości spytam 8) a czy somebody pozostał bezkarny za słowo "wieśniaku" bo ja na przykład bym się obraził :P ale nie tak bardzo oczywiście :mrgreen:

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jak dawac bana to po rowno, widac ze i somebody nie byla ok. W ogole na czacie jest przewaznie duzo wyzwisk, albo wulgaryzmow....zupelnie niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18:45:59 < Wujek_Dobra_Radav20> alt+f4

18:46:01 < Wujek_Dobra_Radav20> nacisnij

18:46:04 < Wujek_Dobra_Radav20> powinno sie wkleic

18:46:21 <+somebody> wujek spadaj z takim radami wiesniaku

18:46:39 < Wujek_Dobra_Radav20> wiesniaku to mozesz do swojej mamy mowic

 

Na przyszłość - pytania odnośnie powodów nałożenia bana należy zadawać bezpośrednio banującemu.

tak z ciekawości spytam 8) a czy somebody pozostał bezkarny za słowo "wieśniaku" bo ja na przykład bym się obraził :P ale nie tak bardzo oczywiście :mrgreen:

Pozdrawiam

G

 

No właśnie, widziecie? he? jedyny słuszny sprawiedliwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dostałem dzisiaj bana na czacie? Wchodząc nic nie zdążyłem napisać...

 

jak ktoś ma bana

a potem serwer sie resetuje

i ban znika

to chyba mu się należy i tak, nie?

nalezy

 

post282342.html#p282342

 

wcześniej miałeś bana, serwer się zresetował, więc bany poznikały. założyłam od nowa.

there.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na czacie. Bywam tam okazyjnie co sie konczy banem przewaznie. Mniejsza o to.

 

scrat, Słuchaj. Jako administrator. Mnie by irytowało gdyby typy jak paradoksy i inne wynalazki zaniżały poziom tego forum. Od czego jest administrator? Na tym forum prawie tylko i wyłącznie od zawracania dupy forumowiczom i leczenia swoich kompleksów z życia prywatnego.

 

 

Jestem zarejestrowany na kilku tematycznych forach. To forum jest jakimś ewenementem. Komu ty dajesz mody?

 

 

Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia. Tym bardziej, że było to w temacie dosyć swobodnym, gdzie szanowna pani, druga geniszuka po paradkosy: linka wymyslila sobie koniec offtopu. Jakiego offtopu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada,

Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia.

Żądasz? Chyba czegoś nie zrozumiałeś, lub nie przeczytałeś uważnie regulaminu.

Nawet, jeżeli okazało by się, że ostrzeżenie dostałeś niesłusznie (w co wątpię) to teraz właśnie pokazałeś, że na nie zasłużyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Pierwszy raz w życiu dostałem ostrzeżenie ( a to nie moje pierwsze forum). Jest regulamin. Rozumiem. Ale to podchodzi pod: ''dajcie mi człowieka to znajde paragraf'' .

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja myślałem, że moderatorzy są by utrzymać na forum porządek (pod tym pojęciem rozumiem: pomagać innym) a ogranicza się do absuradlnego zawracania dupy, narzucania cenzury, usuwania niewygodnych postów itd... itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Pierwszy raz w życiu dostałem ostrzeżenie ( a to nie moje pierwsze forum). Jest regulamin. Rozumiem. Ale to podchodzi pod: ''dajcie mi człowieka to znajde paragraf'' .

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja myślałem, że moderatorzy są by utrzymać na forum porządek (pod tym pojęciem rozumiem: pomagać innym) a ogranicza się do absuradlnego zawracania dupy, narzucania cenzury, usuwania niewygodnych postów itd... itp...

to chyba źle myślałeś, bo porządek nie równa się pomaganiu innym. moderatorzy to nie psycholodzy, mają moderować (czyli pilnować porządku ), a nie doradzać, bo są moderatorami :roll:

już pomijając Twój obraźliwy ton wypowiedzi...

 

jest temat, który jest sam w sobie lekkim offtopem i w zasadzie możnaby tam wszystko pisac.. ale jak nagle zaczyna się wątek "użytkownik x jest taki i owaki", a po tym 58 postów z tym samym/innym spostrzeżeniem to już JEST offtop.

ja upomniałam, linka upomniała, a Wy dalej swoje.

było jasno i wyraźnie.

jak chcesz sobie pokonwersować z Vasquesem na jego temat to możesz to robić na pw, gg.

 

dla mnie sprawa jest jasna -ktoś upomina raz, drugi, a ktoś to olewa.. no sorry, od tego właśnie jest Regulamin.

tyle ode mnie w tym temacie, nie zamierzam z Tobą wymieniać zdań, bo to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu prywatnych rozmowach dochodzę do jednego wniosku. Retoryka forum polega na kółku wzajemnej adoracji osób z zaburzeniami, natomiast jeśli ktoś wyjdzie z tych zaburzeń, nie daj boże jest wesoły to siłą rzeczy spotka się z represjami. Jest wiele osób z którymi rozmawiałem o tym prywatnie i każdy to potwierdzi. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu prywatnych rozmowach dochodzę do jednego wniosku. Retoryka forum polega na kółku wzajemnej adoracji osób z zaburzeniami, natomiast jeśli ktoś wyjdzie z tych zaburzeń, nie daj boże jest wesoły to siłą rzeczy spotka się z represjami. Jest wiele osób z którymi rozmawiałem o tym prywatnie i każdy to potwierdzi. Przykro mi.

A ja tego nie potwierdze :P

Wyszedlem z deprechy dawno temu, na forum bywam wesoly, i zadne represje mnie nie spotkaly. Czasem bywam nawet sarkastyczno-ironiczny lub cyniczny, przewaznie staram sie byc konkretny, zdarza mi sie jednak zejsc z tematu i pojechac po bandzie. Wobec tak roznych postaw moglbym wg Twojej teorii zostac stad wywalony w pierwszym miesiacu pobytu, co jednak sie nie stalo. A wiesz dlaczego? Bo mysle nad tym co pisze, i staram sie wazyc swoje emocje. To nielatwa sztuka i wymaga treningu, ale warto, uwierz, nawet w realu sie przydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłę. Jeżeli nie podobają Ci się tutejsze metody prowadzenia forum - jest w polskim internecie jeszcze kilka miejsc gdzie możesz rozmawiać na podobne tematy.

 

[...] usuwania niewygodnych postów

Jestem bardzo ciekawy jaki niewygodny post został usunięty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Pierwszy raz w życiu dostałem ostrzeżenie ( a to nie moje pierwsze forum). Jest regulamin. Rozumiem. Ale to podchodzi pod: ''dajcie mi człowieka to znajde paragraf'' .

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja myślałem, że moderatorzy są by utrzymać na forum porządek (pod tym pojęciem rozumiem: pomagać innym) a ogranicza się do absuradlnego zawracania dupy, narzucania cenzury, usuwania niewygodnych postów itd... itp...

to chyba źle myślałeś, bo porządek nie równa się pomaganiu innym.

 

Chyba mamy troszkę inną defnicję niesienia pomocy. Może dlatego jesteś jaka jesteś. I życie masz takie a nie inne.

 

a nie doradzać, bo są moderatorami :roll:

już pomijając Twój obraźliwy ton wypowiedzi...

 

Kogo obraziłem? Czy nie umiesz odróżnić podstawowych zasad komunikacji??????

 

jest temat, który jest sam w sobie lekkim offtopem i w zasadzie możnaby tam wszystko pisac.. ale jak nagle zaczyna się wątek "użytkownik x jest taki i owaki", a po tym 58 postów z tym samym/innym spostrzeżeniem to już JEST offtop.

ja upomniałam, linka upomniała, a Wy dalej swoje.

było jasno i wyraźnie.

jak chcesz sobie pokonwersować z Vasquesem na jego temat to możesz to robić na pw, gg.

 

Nie urzekł mnie swoją osobą stąd nie mam zamiaru marnować czasu na pw. Odpisałem odnosząc się do tego co było napisane.

 

 

dla mnie sprawa jest jasna -ktoś upomina raz, drugi, a ktoś to olewa.. no sorry, od tego właśnie jest Regulamin.

tyle ode mnie w tym temacie, nie zamierzam z Tobą wymieniać zdań, bo to nie ma sensu.

 

Wiesz co? Z całego serca życzę Ci żebyś padła ofiarą np. nieudolności jakiegos urzędnika trzymającego się ściśle ram prawa/regulaminu.

Może dotrze to do Ciebie kiedyś.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wujek_Dobra_Rada, nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłę. Jeżeli nie podobają Ci się tutejsze metody prowadzenia forum - jest w polskim internecie jeszcze kilka miejsc gdzie możesz rozmawiać na podobne tematy.

Chyba to co piszę, to jak rzucanie grochem o ścianę. Naprawdę nie jest moim celem sianie konfliktu.

 

[Dodane po edycji:]

 

Po wielu prywatnych rozmowach dochodzę do jednego wniosku. Retoryka forum polega na kółku wzajemnej adoracji osób z zaburzeniami, natomiast jeśli ktoś wyjdzie z tych zaburzeń, nie daj boże jest wesoły to siłą rzeczy spotka się z represjami. Jest wiele osób z którymi rozmawiałem o tym prywatnie i każdy to potwierdzi. Przykro mi.

A ja tego nie potwierdze :P

Wyszedlem z deprechy dawno temu, na forum bywam wesoly, i zadne represje mnie nie spotkaly. Czasem bywam nawet sarkastyczno-ironiczny lub cyniczny, przewaznie staram sie byc konkretny, zdarza mi sie jednak zejsc z tematu i pojechac po bandzie. Wobec tak roznych postaw moglbym wg Twojej teorii zostac stad wywalony w pierwszym miesiacu pobytu, co jednak sie nie stalo. A wiesz dlaczego? Bo mysle nad tym co pisze, i staram sie wazyc swoje emocje. To nielatwa sztuka i wymaga treningu, ale warto, uwierz, nawet w realu sie przydaje ;)

 

Dziękuję Ci za bezcenną poradę. Nie wpadł bym na to ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

''Ostatnio edytowany przez paradoksy, Dzisiaj, 17:48, edytowano w sumie 1 raz

stale mnie obrażasz, pisząc niezwykle ironicznym tonem, pisząc mi o oleju w głowie i źle mi życząc. aż szkoda mi posta na Ciebie''

 

Jesteś dla mnie intelektualną ( i nie tylko) boginią. Skąd u Ciebie się wzieła tak daleko idąca nadinterpetacja postów ? :(

:P:P:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, Słuchaj. Jako administrator. Mnie by irytowało gdyby typy jak paradoksy i inne wynalazki zaniżały poziom tego forum. Od czego jest administrator? Na tym forum prawie tylko i wyłącznie od zawracania dupy forumowiczom i leczenia swoich kompleksów z życia prywatnego.

Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

 

Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia.

Z takim podejściem na pewno daleko nie zajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, Słuchaj. Jako administrator. Mnie by irytowało gdyby typy jak paradoksy i inne wynalazki zaniżały poziom tego forum. Od czego jest administrator? Na tym forum prawie tylko i wyłącznie od zawracania dupy forumowiczom i leczenia swoich kompleksów z życia prywatnego.

Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

 

 

 

Z tego co wiem jest wiele osób co ma zastrzeżenia i były skargi.

 

Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia

Z takim podejściem na pewno daleko nie zajdziesz.

 

Czy to znaczy, że jeśli ktoś tutaj jest kimś , to naprawdę jest zerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×