Skocz do zawartości
Nerwica.com

czesc ,od kilku dni wchodze.....


Gabik

Rekomendowane odpowiedzi

witaj limba ,masz racje zostan z nami ,ja jestem od niedawna ale cos ciągnie mnie tutaj do Was ,nigdy o tym z nikim nie rozmawiałam a tutaj wiem ze są ludzie z takimi samymi lub podobnymi problemami i zaczynam sie otwierac i pisac o tym co mnie spotkało...pozdrowionka dla wszystkich :) :) jesli ktos chce niech puka do mnie na gg ,chetnie otworze drzwi -he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Gabi chce ci powiedziec że ja biore rexetin i wcale nie czuje się otumamiona a raczej moge powiedzieć że pomoglo mi na nerwy bo bardzo sie wyciszylam ,nie krzycze juz tak po mojej rodzince ,ciesze sie ze tu trafilam bardzo mi pomagacie wszyscy pozdrawiam

AWERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! awers - nioc mi niemówi ten lek który zarzywasz ale ciesze sie Ci pomaga , to bardzo wazne .1.5 roku temu jak sie to zaczeło zarzywałam afobam który tez był super(mam go do dzis ,aale zarzywam go tylko w razie czego ),potem bedąc u innego lekarza zmieniono mi afobam na aurex gdyz afobam uzaleznia .bałam sie zmiany no ale po ok.2 tygodniach odczułam poprawe.Wazne było to ze mi pomagał ,czułam sie normalnie nie byłam otumaniona ani nic ,tylko moje nerwy były cichutkie jak nigdy wczesniej -super było ...zarzywałam go przez prawie 4 miesiące i miałam miec przerwe kilka miesiecy i znów miałam zarzyc jedno opakowanie w razie czego .niezrobiłam tego ,niewiem mysle ze zle zrobiłam ,mogłam zarzyc zapobiegawczo a tak czasami mnie łapie :cry: dodam ze w chwili obecnej jestem bez zadnych juz leków 9czasami łykne afobam ale to juz gdy naprawde musze .serdeczne pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów :D:D awers -napisz od kiedy i w jakich okolicznosciach Cie to ....złapało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anita27-ja tez Cie witam bardzo serdecznie :D:D

 

[ Dodano: Pią Maj 12, 2006 10:28 pm ]

awers-hej,jasne ze poszukam Twoje posty ,wiesz jestem od niedawna na forum i troche musze to wszystko ogarnąc ...ja tez chetnie z Toba pogadam -czyli do ,,usłyszenia,, na gg -pozdrawiam Cie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ...nie było mnie dosc dawno ale jak to jest w zyciu ,niedało mi sie usiedziec przy kompie a to dlatego ze zachorowałam na zapalenie oskrzeli ,wysoka gorączka itd. a do tego wróciły moje objawy sprzed 1.5 roku ,paniczny strach przed czyms.... czułam ze sie zaczyna więc wolałam niedoprowadzac do tego samego co było kiedys ,wole zapobiec niz sie dłuzej meczyc ...zarzywam aurex -ciezko było przez pare pierwszych dni ,niczym weszło to w obieg krwi ,parzyło mi skóre ,strach był straszny ,niemogłam nawet z nikim dłuzej rozmawiac ale juz jest w miare dobrze ...zarzywam juz 13 tabletke i jest poprawa ......jezdze autkiem -zawsze tego chciałam,co prawda niedaleko ale to juz duzo ,nerwy sie wyciszyły troche i nie ma strachu -tak ze mam nadzieje ze wczesniej to z siebie wygonię ...pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieplutko :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witaj gabik co ja czytam ,gdzie sie tak zaprawilaś?

pewnie zrobilaś sobie wczesne lato i przeziębienie gotowe,a nerwica lubi takie pożywki oj lubi.

Co do lekow to nie wiem czy lekarz ci kazal ale mnie też tak parzyło w trzecim dniu zarzywania i zmniejszyłam dawke z polówki na ćwiartke a potem co tydzień o ćwiartke dodawalam i tak az do calej tabletki obylo sie bez zadnych dodatkowych objawów ubocznych polecam ten system wszystkim zaczynajacym zarzywanie nowego leku,oczywiscie po konsultacji z lekarzem bo nie kazdy lek mozna dzielic pozdrowienia AWERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie wszyscy ,Awers Ty tez witaj ,co u Ciebie ,jak sie czujesz .dlaczego sie nieodzywasz ...wiesz co do dzielenia leków ,moja pani doktor tez mi zalecała abym sobie dzieliła ze bedzie mi lzej ,tylko ze dłuzej to potrwa a ja chciałam jak najszybciej aby mi przeszło ,wiec niedzieliłam ,jest juz dobrze nie parzy juz ,rano troszke trzesą mi sie łapki ale potem przechodzi ,czuje ze zaczynam zyc w miare ...autkiem jezdze coraz dalej ,czasami jeszcze musi siedziec przy mnie mąz ale juz przełamałam sie i jezdze sama ,coraz dalej ...najgorsze w tym wszystkim jest to ze to sie wraca ...ja miałam przerwe 9 miesiecy bez leków i myslałam ze bedzie juz dobrze ale myliłam sie -wróciło .Co prawda w mniejszym stopniu ale jednak ,moja pani doktor mówi ze i tak długo wytrzymałam i ze to w koncu sie od tego uwolnie ale trzeba czasu na to .Wiec ja coraz bardziej uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam :D moze w koncu sie doczekam mam taką nadzieje ,po prostu zaczynam wierzyc w to coraz bardziej i tego wszystkim zycze -WIARY ze bedzie lepiej ,ze wygonimy to swinstwo z nas ...pozdrawiam wszystkich :D:D:D

 

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 3:17 pm ]

aha ,pozdrowienia serdeczne dla Awers i Izi ,pa pa

 

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 3:18 pm ]

aha ,pozdrowienia serdeczne dla Awers i Izi ,pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się zdecydowales tutaj wejsc !! przeciez mamy podobne problemy ja tez duzo myslalm co mam zrobic ale dowiedzialam sie od pewnej osoby ze takie forum jest i dzisiaj zdecydowalam sie zarejestrowc dobrze jest z kimś pogadać o swoich problemach ciesze sie bardzo ze i tutaj moge pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gabik i cala reszta bylam na spotkaniu bylo bardzo fajnie ,mila atmosfera ,dziewczyny wspaniale chlopaki mile czego więcej chciec?

pogadaliśmy sobie o różnych sprawach nie tylko o nerwicy,pożartowalismy, dobrych humorow nie zepsół nam nawet deszcz

który padal co jakiś czas.twierdze że takie spotkania powinny odbywać sie częsciej,choćby dlatego że mozna sie dużo dowiedziec, poznać ludzi z forum na żywo ale najfajniejsze bylo dla mnie to że potrafiliśmy się śmiać z wlasnych dolegliwości .Na następne spotkanie bierzemy mlotek gumowy żeby jeden drugiemu wybil z glowy zle myśli,szkoda że nie bylo nas wiecej ,Ci co nie byli niech żaluja niech bardzo żalują mnie te spotkanie poprawilo samopoczucie na następne pare dni. Gabik szkoda ze mieszkasz tak daleko od Katowic chętnie poznalabym cie też na żywo pozdrawiam AWERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ,Awers i Angelika ...i wszyscy na tym forum .Fajnie tu byc z wami ,ja tez załuje ze tak daleko mieszkam bo napewno bym sie wybrała na to spotkanie -nic by mnie nie powstrzymało nawet to ,,paskudztwo'' co w nas siedzi ,no ale co zrobic ,pozdrówka dla wszystkich pa pa :D:D

 

[ Dodano: Czw Cze 15, 2006 7:05 pm ]

czesc Wam wszystkim ,dawno mnie nie było ale chwilowo jestem ,u mnie jest dobrze ,odkad zaczełam zarzywac lek(powtórka z rozrywki po roku czasu )ale jest dobrze ,Jezdze coraz dalej i sama ,chodze tez -wiec nienarzekam choc na rezultaty wieksze pewnie jeszcze troche poczekam ale ciesze sie ze jest tak jak jest .Teraz przymierzam sie do wesela ,nieukrywam ze troche sie boje ,tyle ludzi naraz i wogóle ale cały czas mysle ze jak by cos to ktos mi przeciez pomoze -chyba ....ale postram sie wywalic to cos z mojej głowy i moze jakos bedzie ..odezwijcie sie ,pozdrawiam :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,gdzie Wy wszyscy jestescie -puk puk ,nie ma nikogo ? :D:D no i jestem po weselu -było fajnie ,chyba dlatego ze sie bardzo bałam ,no ale....pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie Lip 02, 2006 12:42 pm ]

czesc ,co u was słychac odezwijcie sie prosze ,u mnie w miare dobrze ,biore leki i pomału zaczynam sie przestawiac na normalny tryb zycia choc czasami jeszcze mnie cos łapie ,zwłaszcza jak mam gdzies daleko isc na nogach ,no i troche mnie blokuje jak mam isc do Koscioła ale pomału moze i to w sobie przełamie ,przynajmniej mam taką nadzieje ,pozdrawiam was cieplutko :D

 

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 6:56 pm ]

witam Was wszystkich ,u mnie dobrze ,teraz jestem na urlopie juz 3 tydzien ,staram sie odpoczywac .ale znając zycie cos musze robic ,prałam krzesła ,dywany ,malowałam okna i tak jakos zleciało ...ostatnio chodze na spacery z psem coraz dalej ,jest fajnie ,czuje sie dobrze ...napiszcie co u Was słychac jak sie czujecie ,Awers gdzie jestes -dlaczego sie ostatnio nieodzywasz ??? pozdrawiam :D

 

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 7:37 pm ]

witajcie wszyscy cieplutko ,dawno sie nieodzywałam ale czasami brauje mi czasu na cokolwiek ,z czego sie bardzo ciesze bo niemysle o ...to juz mój 6 miesiąc zarzywania aurexu i jest naprawde dobrze ,chodze ,jezdze ,w pracy juz sie tak nie boje choc czasami kreci mi sie w głowie i cos zaczyna mnie nabierac jakis lęk ale musze przyznac leciutki ,wiec moge stwierdzic ze lek mi poomógł :D ostatnio byłam u mojej pano doktor ,popytac co i jak i musze go zarzywac jeszcze z pół roku i na wiosne bedziemy odstawiac bo tak podobno sie ten lek odstawia -hm ogólnie jest dobrze ,ale kosciół i miejsca typu przychodnia lekarska troszke mnie przybijają ,ale jest ok .dwa dni temu byłam u dentysty leczyc ząbki ,wiecie jak sie bałam przed wyjazdem az mnie trzęsło ale powiedziałam sobie ze musze ,no bo w jaki inny sposób wezme sie za siebie jesli bnie upartoscią ...no i wytrzymałam i ból i nerwy ,zaczynam chodzic w takie miejsca o których przedtem mi sie nawet niesniło ze pójde ze strachu .Wiecie zaczełąm wierzyc w siebie i w swoje mozliwosci ,bardzo duzo mi to czasu zajeło aby to zrozumiec ze dam rade ale warto było .Róznie jeszcze jest ale w skali od 1 do 10 dam sobie smiało juz 7 punktów .odezwijcie sie do mnie ,chciałabym z kims pogadac byłoby miło pozdrawiam wszystkich cieplutko pa pa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×