Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłam z weekendu spędzonego z moim kochaniem u znajomych. był kulig. miałam mały wypadek i straciłam przytomnosc. mam krwiaka na poł pleców i nerke odbitą. masakra jaki ból. wpadło na mnie 6 rozpedzonych sanek. zyję, wiec jest dobrze ;)

:shock:

niebezpieczne te sporty zimowe!

dobrze,ze sie nic gorszego nie stało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, wovacuum, żyję, ale złapał mnie atak na tych sankach, to było 13-go i czułam ze sie cos wydarzy. zaczynam sikac krwią i chyba sie na pogotowie wybiorę :-|

nie byłaś na pogotowiu :?::?::?:

 

 

kobieto, SIO :!::!::!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz widzialam ..pèdz na pogotowie i nie zwlekaj..to nie zarty!!!!!uwazaj na siebie i daj znac co tam wyszlo.zresztà i tak do ciebie napiszè.ale mi stracha napèdzilas :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, jestem przerazona tym co piszesz !!! Sikasz krwia, mozesz miec uszkodzone narzady!!! Nerki! Dlaczego nie poszlas jeszcze na ostry dyzur?? Rozumiem ze jestes z dzialu depresja nie nerwica, bo kazdy nerwicowiec juz 3 razy by pobiegl na pogotowie!! KONIECZNIE!!! To nie zarty, jak bedzie ci sie za pare lat cos dziac, to lepiej zebys miala cala dokumentacje itd, im wczesniej tym lepiej zaczac sie leczyc (najpierw sprawdzic co sie stalo). Bosssszzzzzzzz......... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale sa momenty kiedy musisz przezwyciezyc te ciary, moze pora zeby rozsadek wzial gore nad irracjonalnymi uczuciami. Chyba twoje zdrowie i zycie sa wazniejsze niz leki? No i po drugie, lekarz nie moze nic zrobic bez twojej zgody. Przed kazdym zabiegiem powinni miec twoja zgode, i w kazdej chwili mozesz sie nie zgodzic na okreslone leczenie. A NA RAZIE IDZ TYLKO NA SAMO ZBADANIE, ZEBY SPRAWDZILI CZY SOBIE CZEGOS NIE USZKODZILAS, JEDNYM SLOWEM OBDUKCJA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie...ja tez dostaje cisnienia jak mam jechać do lekarza ale są momenty w których trzeba jechać i nie zwlekać...a,już na pewno takim momentem jest sikanie krwią po takim wydarzeniu jakie przeszłaś Bliksa.

 

[Dodane po edycji:]

 

Scrat dokładnie

 

bo kazdy nerwicowiec juz 3 razy by pobiegl na pogotowie!! KONIECZNIE!!!

Nie generalizuj.Znam takich co za cholerę nie weżmiesz ich na pogotowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, nie strasz mnie

Nie straszę, po prostu chyba nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji. Pójście do lekarza, teraz, a nie hipotetycznie jutro, jest obiektywnie najlepszym rozwiązaniem. Tu nie ma na co czekać, samo z siebie będzie tylko gorzej.

 

[Dodane po edycji:]

 

Swoją drogą dializy do końca życia to też trochę niefajna sprawa. Tym bardziej że:

 

http://wyborcza.pl/leczyc/1,102641,7537400,Jak_sie_leczyc_w_tym_balaganie_.html

 

Jeszcze dobrze nie ucichła sprawa chemioterapii, a już dowiedzieliśmy się o kolejnym pomyśle NFZ: stacje dializ mają w nocy być zamknięte. Jeśli któryś z ich podopiecznych nagle będzie musiał skorzystać ze sztucznej nerki, może to zrobić tylko w szpitalu na intensywnej terapii. Do tej pory jeśli człowiek z chorymi nerkami poczuł się gorzej, bo np. za dużo wypił, dzwonił do swojej stacji dializ i przyjeżdżał na zabieg o dowolnej porze. Teraz w nocy musi znaleźć oddział intensywnej terapii, który go przyjmie.

 

Także nie zwlekaj bliksa i nie czekaj niewiadomo na co bo może okazać się że już nie ma na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×