Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiększym skutkiem ubocznym Efectinu jest jego cena. Tel lek nie jest refundowany.

 

Każdy preparat z wenlafkasyną jest refundowany, jeśli przepisany na P. I tak cena efectinu er 75mg na P to około 50z, kiedy nie na P to cena około 80zł czyli 30zł dopłaty. Zamienniki są tańsze bo cena u producenta jest tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiększym skutkiem ubocznym Efectinu jest jego cena. Tel lek nie jest refundowany.

 

Każdy preparat z wenlafkasyną jest refundowany, jeśli przepisany na P. I tak cena efectinu er 75mg na P to około 50z, kiedy nie na P to cena około 80zł czyli 30zł dopłaty. Zamienniki są tańsze bo cena u producenta jest tańsza.

 

To chyba baba w tej aptece szukała jelenia. Bo powiedziala ze E. nie jest refundowany (sam zgłupiałem w jednej chwili)i chciała mi wcisnąć 10 tablet (mimo recki na 28) za 40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efectin w dawce 37,5 w ilości 10 tabl. nie jest refundowany. Jeśli lekarz nie wpisał na recepcie ilości tabletek 28, to apteka ma obowiązek wydać lek w najmniejszym zarejestrowanym opakowaniu, czyli 10 tabl. Nikt nie szukał jelenia, raczej lekarz źle wypisał receptę. To niestety nagminne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po trzeciej dawce tylko bol glowy i bezsenne noce a pozatym jest ok. jestem troche wyciszona i czuje sie dobrze , mam nadzieje ze tak bedzie caly czas. pozdrawiam

 

Prawdopodobnie masz raka z przerzutami. Stąd to samopoczucie :D

 

Do 2 tygodni powinno wszystko minąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiem mu że:

 

-w dzieciństwie moczyłem sie w łóżku(do 15lat)

-jestem niesamodzielny mimo tego iż jestem pełnoletni

-zacząłem sie samodzielnie kąpać dopiero w wieku 15lat i wycierać pupcie

-przez kilka lat nie gadałem z ludźmi

-mam ciśnienie przekraczające ludzkie pojęcie 160*115

-siedzie caly dzien przed komputerem(10-15h na dobe) i nie mam pracy

-nie mam prawojazdow,dziewczyny

-zrezygnowalem z pracy po tygodniu w wyniku stresu

-jestem mamisynkiem

-mam dwie lewe rece i jedyne co robilem w zyciu to sporadycznie wyrzucalem smieci

-zwykle mam problemy manualne tj.trzymanie mlotka lub wiazanie czegos

-jestem pasozytem rodzinnym bo nie pracuje

-przez kilka lat nie wychodze do miejsc publicznych tj.sklep,ew.do szkoly

i wiele innych

 

Zamierzasz być taki dalej?

 

Cenie siebie za to że dostrzegam w siebie to czego inni nie mogą widzieć i kpią sobie z takich jak ja

I czy jesli mialem badania na serce a lekarka uznala ze "serce mam zdrowe" to o co w tym wszystkich chodzi ludzie!!!

Bardzo prosze o wspracie i zrozumienie!!!

 

Chociaż coś. Tylko się nie przeceniaj. Dziwisz się po tym co napisałeś powyżej, że nie jesteś zbyt ceniony przez innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po trzeciej dawce tylko bol glowy i bezsenne noce a pozatym jest ok. jestem troche wyciszona i czuje sie dobrze , mam nadzieje ze tak bedzie caly czas. pozdrawiam

 

Prawdopodobnie masz raka z przerzutami. Stąd to samopoczucie :D

 

Do 2 tygodni powinno wszystko minąć :D

rozumiem, że masz dośc specyficzne poczucie humoru, ale czasami powinieneś sobie darowc TAKIE komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po trzeciej dawce tylko bol glowy i bezsenne noce a pozatym jest ok. jestem troche wyciszona i czuje sie dobrze , mam nadzieje ze tak bedzie caly czas. pozdrawiam

 

Prawdopodobnie masz raka z przerzutami. Stąd to samopoczucie :D

 

Do 2 tygodni powinno wszystko minąć :D

rozumiem, że masz dośc specyficzne poczucie humoru, ale czasami powinieneś sobie darowc TAKIE komentarze.

 

Przykro mi ale zbyt przesiąknięty jestem angielskim humorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×