Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałam ci Madzia na n-k, ze powracam na forum ;)

 

Fobia, ja tez nie za dobrze czuje sie zimą, nie ma gdzie sie ruszyc, zwlaszcza w centrum miasta kurcze, co innego gdy mieszkalam z rodzicami za miastem to mialam mnóstwo fajnych miejsc na spacery, a tutaj to tylko sklepy i duzo samochodow wszedzie i przejsc gdzie sie nie ma:( ale w lecie to bedzie sie dzialo... oby chociaz juz ten maj nadszedł to juz bedzie weselej.. :)

 

A w Walentynki wyjatkowo nie robilam nic nadzwyczajnego, poniewaz moj Skarb po dlugim czasie wreszcie mial wolne wiec po prostu odpoczywałam razem z nim a wieczorkiem poszlismy szukac wielkiego lizaka dla mnie hehehe i do dziś nie moge go zjeść :P

 

Violka a co u Ciebie słychac?

 

Fajnie, ze dziś taki dzień powrotów hi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, u mnie bardzo dobrze,czekam na dziecinè swojà-jutro juz bèdzie.Psychicznie tez dobrze,coraz lepiej wlasciwie,na terapiè jezdzè juz tylko sporadycznie :D i tak bez prochow juz 5 miesiàc.a Tyjak siè czujesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eligojot- nawet nie wiesz jak miło to czytać :smile:

Wovka- a na jak długo córa przyjeżdża do Ciebie? Pewnie sie cieszysz bardzo :smile:

Razor- najpierw zobaczyłam Cie na forum, potem na nk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima zimą Fobio, ale ten śnieg - już mógłby sie skończyc bo gdy nie widac ulicy ani chodnika tylko białość samą to az nie chce sie z domu wychodzic :/

 

Oo, Violu, do Ciebie do Belgii Twoja dziecina przybywa??

5 miesiecy to juz długo - super, ze nie sa Ci potrzebne!!

Ja niestety nadal na lekach... 3 miesiace na tych samych jak na razie, ale obawiam sie ze znow pora zmienic bo za bardzo mnie czasami po nich nosi, od trzech dni jest na szczescie lepiej ale i tak czeka mnie wizyta u lekarza bo leki sie kończą a z kasą kiepściutko ostatnio bardzo bo samochod sie psuje co chwile i na czesci kasa idzie i ledwo na jedzenie starcza nam moze zasilek dostane bo nie pracuje a pora sie zarejestrowac a za jedną pensje nie dajemy rady a pozyczyc od rodzicow nie moge bo ojciec stracil prace i rodzice za jedna pensje tez musza jeszcze babcie i brata utrzymac... masakra z ta kasa... :( Ot to sie u mnie dzieje... Mam nadzieje, ze u was jest lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tez bym sie winka napiła, ale jakis czas temu redsa wypilam jednego i rzygalam cala noc a wczoraj skusilam sie na małego i pilam go z godzine az i nic mi nie bylo, moze dzis tez sobie cosik strzele, w końcu jest okazja hehe powrot moj na forum i Madzi hehe:D:P

 

A kolczyków juz nie robie, chcialabym bardzo, ale raz ze nie mam kasy na koraliki, a dwa, ze nikt mi tego nie kupuje:( a Ty sprzedajesz wsrod znajomych czy na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Monia :* :smile:

 

Wovka - to super, ale sie zrelaksujesz :D To gotuj jej pyszności tylko nie zapomnij potem sie z nami podzielić przepisem :P

 

Razor, Fobia- ja też ciągle robię te nasze kolczyki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×