Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A Ja się czuję średnio niby gorączka już nie taka ale cały dzień prawie przespałem myślę że to dobry znak bo leki zaczynają dzialać

Teraz Biore

Rano Obiad Wieczór

Norserin 10mg 2 2 2

Frisium 10mg 1/2 1/2 1/2

ParoMerck * 1/2

Zaczynam i co 10 dni będe dodawac pól tabletki na kolacje a pozniej w obiad

docelowo 15 mg dziennie byćmoże to pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały weekend do dupy

 

Dziś rano miałem atak paniki...i ze strachu umierałem

Potem cały dzień przespałem

Potem romantyczna kolacja przed komputerem,

Nastepnie dochodzenie do tego,dlaczego jestem takim zerem.

 

Sorry Donkey,heh ale zainspirowało mnie to co napisałaś ;) .Mam nadzieję,że sie nie obrazisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...hmm dzien zacza sie o 14 , zlecial jakos, wizyta u kuzynki:)fajnie bylo , powrot przez tak @#$%^& syberie do domu , i niespodzianka na parkingu..(3:30am) po godzinie przyjechal drugi samochod i mnie wyciagnal z dolka... snieznego :evil: jak ja nie lubie zimy :!::!::!:

z ostatniej chwili rmf fm... ocieplenie od czwartku :P:P na 26 tego lutego zapowiadaja nawet +13 stopni:) oby nie bylo powodzi..viva la wiosna :idea::P:idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety dzien w którym przyszło pozegnać kogoś kto byl w moim życiu kimś bardzo ważnym ale coraz bardziej zaczynam wierzyć w to ,że kiedyś sie spotkmy tam gdzieś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, Bardzo wspólczuje :(

A mój dzień zaczyna się cienko brzuch zaczyna mnie boleć czuje skurcz żołądka i nei pomaga rada pani od terapi zabym myslal o nauczycielach jako o milych ludziach dziś jade na 13 na terapie bo inaczej nie wyrobie :(

Już nie wiem co mam robić okropnie się czuje skórcz żołądka serce mocno bije i tak przez juz okolo pol godziny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialam niemily poczatek dnia :evil:

wstalam jak gdyby nic

zjadalm sniadanie i pojechalam 2 przystanki dalej do sklepow...no wlasnie

w sklepie nagle zrobilo mi sie niedobrze...w glowie zaczelo sie krecic, goraco...

jakbym miala zwymiotowac...

na powietrzu troche przeszlo...

wiec mowie pewnie znowu nerwica mi cyrk robi...

weszlam do innego sklepu..ale tam jeszcze lepiej. :!: ..

z trudem dokonczylam zakupy :!:

a na przystanko tragedia...myslalm ze zemdleje i te mdlosci :evil:

dojechalam do domu///w lozku leze :x

cisnienie mam ok...mdlosci i krecka dalej chociaz ciut lepiej mi...a

le glowa mnie zaczela blec i dreszcze zimna...a temp 36.0 wiec to nie goraczka

 

jestem taka wsciekla ze znowu mnie cos rozwalilo...

mam dosc...mam tylko nadzieje ze nie znowu nerwica bo jesli tak to znowu jakies nowe jej oblicze :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani :) Chciałam tylko sie zameldować że żyje i mam sie całkiem nieżle :smile:

Jestem znów na forum, na pewnych warunkach, ale jesli ktoś potrzebowałby rady czy pomocy to służę :smile:

Zamierzam pisać mało i na temat. Co u Was wiem bo od czasu do czasu czytałam ten temat :smile:

 

Co u mnie?

Wciągnął mnie snowboard i sporty zimowe, cały tydzień biegam, jeżdżę, skaczę a w weekendy studia.

W zw z nerwicą jest nieżle :smile:

 

Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladeM- jak najbardziej chcę. Wiem już w którym ośrodku chcę zacząć terapię. Jednak najpierw chciała bym dostać jakieś leki. Natomiast z lekami muszę trochę poczekać (muszę rozwiązać pewną kwestię zdrowotną, póki ta sprawa się nie wyjaśni nie mogę zacząć brać leków).

Także czekam na rozwiązanie tej sprawy, potem może leki a może nie (tu już zadecyduje lekarz) i potem terapia. Na terapię muszę zaczekać ze względu na to, że będę musiała na nią sama jezdzić, a wolałabym najpierw podlczyć się farmakologicznie.

 

Czuję się nieżle, ale sprawa jest otwarta i czekam na rozwiązanie tek sprawy zdrowotnej a potem konsultacja z psych i myślimy co dalej.

 

Na dzień dzisiejszy jest okej, nie biorę żadnych leków - benzo i cała reszta wyrzucona. Radzę sobie bez niego. Teraz to co najbardziej mi przeszkadza to bóle głowy, dość częste. I czasami tak dziwnie sie czuję, trochę nierealnie, ale cóż... nerwica. W ogóle chyba sport mi pomaga. Do tego łykam magnez i zdrowo się odżywam, zmieniłam nawyki. Nie wiem nawet czy te leki będą konieczne w moim wypadku. Ataków paniki nie miałam od listopada.

Zobaczymy :) Na razie czekam i sama staram się coś zmienić.

Pozdrawiam :)

 

Paranoja- mam taką szczerą nadzieję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Polakito, miło Cię znowu widzieć :D

 

BladeM- tak jest, paradoksalnie odejście z forum otworzyło mi oczy na pewne kwestie wcześniej przeze mnie nie dostrzegane i muszę przyznać że zmieniły się moje niektóre poglądy i podejście do pewnych spraw :smile: Wydaje mi się że zmierzam w dobrym kierunku.

 

Dobrze być znowu wsród swoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiitamy Magdo na forum, mam nadzieję że spięć pomiędzy nami juz nie będzie ;)

a ja mam tylko nadzieję, że nie będę musiała znowu ostów wlepiac :mrgreen:

 

heja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×