Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

To taki syndrom uzależnienia, od ciężkiego drugsa...Trudno przestać brać, a detox jest bardzo bolesny... Moniko, widzę że sprawy między wami są strasznie nie jasne, może on boi się kolejnego odrzucenia z Twojej strony? To jedna z opcji... Pozdrawiam :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że jesteśmy pod okupacją chińską, że jest wojna. Siedziałam gdzies w wieżowcu a potem przedzierałam się miastem do jakiejś szkoły... długa historia. Czułam sie jak w grze komputerowej... ech. Chińczyk- nerwica, i jego okupacja, ganianie mnie, strzelanie, więzinie.... yeah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku. mnie się dziś śniły straszne głupoty. Po tym jak wreszcie zasnałem, rozpoczął się koszmar. A właściwie to było bardziej śmieszne, ale takie debilne że aż strach. Tak więc:

 

Lece samolotem do Los Angeles, do mej ciotki . ( to jest prawdą ). W samolocie dostaje sms, że czeka na mnie wielka niespodzianka. Tak więc ja oczywiście ucieszony, i zaciekawiony cuż ta ciotka znów wymyśliła. Samolot wylądował, wszystko fajnie ciesze się ze doleciałem bezpiecznie. Dojeżdzam do budynku lotniska, busikiem a tam tłum ludzi, paparazzi czekają na mnie jak sępy. Nie wiadomo skąd wzięli się nagle ochroniarze, którzy pomagają mi wyjść z tego tłumu. Jakaś szalona kobieta złapała mnie za portki i mi je rozdarła ( Lol ) ... Ja juz wtedy na maksa wkurzony mówie do siebie takie zdanie:

- Pier... skur .... jak zwykle nic mi nie powiedziały

Byłem tym bardzo przejęty ponieważ mój ubiór był wtedy bardzo marny i wogóle moja fryzura. Tak w rzeczywistości to przywiązuje do tego dosyć dużą wagę, w moim mieście jestem stosunkowo rozpoznawalny ponieważ gram w teatrze w moim mieście i kiedyś prowadziłem takie zajęcia dla młodzieży szkolnej i jakoś mnie zapamiętali. Wiecie teraz wszyscy udają że mnie znają i się z tego cieszą. Szkoda tylko że nie wiedzą jak wygląda stan mojej psychiki ... heh

Ale przejdźmy dalej do snu.

Wychodze z lotniska, wsiadam do samochodu a tam zamiast ciotki siedzi Kate Moss :P Haha Taka strasznie brzydka bez makijażu zapłakana, i mówi że jedzie kupić działke. Heh na początku myślałem ze chodzi jej o działke ( miejsce pod budowe domu), jednak chwile później przyniosla narkotyki. Wreszcie zostałem odwieziony do domu swojej ciotki. Pukam do drzwi i nikt mi nie otwiera. Czekam, i czekam :P W końcu cały w płaczu, wychodzę na pole a tam znów grupka paparazzi robiących mi zdjecia. :P Obracam się do tyłu a tam na chodniku leży ledwo żywa Kate Moss ( zaćpana ). W tym momencie mój sen się urwał, jednak po pewnym czasie znów wrócił. W pierwszej scenie widze gazete z nagłówkiem opisującym moją osobę jako ćpuna. Jest tam moje zapłakane zdjęcie a z tylu Kate ledwo żywa. Po chwili dzwoni telefon i słysze głos mojej mamy:

 

- Możesz do domu już nie wracać. I w tym momencie się obudziłem i stwierdziłem ze jestem naszczęście w swoim domku. Nie wiem co ten sen mógł znaczyć, jednak był debilny jak mało który. W wakacje mam lecieć do ciotki. Już się tego boje :P haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy miałam aż cztery sny, a mianowicie:

 

1) Śnił mi się poszukiwany przez władze nożownik, który zamieszkał w moim domu, a celem jego zbrodniczych działań było wyrżnięcie jak największej ilości ludzi w przysłowiowy pień. Postanowiłam go załatwić, gdyż "nożoręki" (tak miał jedną rękę zakończoną stalowym ramieniem z ostrym nożem, jak android czy coś takiego), zagrażał mojej rodzinie.

 

2) Sąsiedzi porwali (a potem sprzedali) mojego psa i wyhodowane przez nich na wzór mojego zwierzaka, inne pieski oraz (!) mini-zebry. Zaszokowana i wzburzona tym faktem, postanowiłam odszukać mego zwierzęcego towarzysza. Dostałam cynk od znajomego, do którego to wcześniej zatelefonowałam. Okazało się, że mój pies przebywa na ten moment w Kielcach... Skąd wiedział o tym mój znajomy? Otóż miał dostęp do tajnej wyszukiwarki, narzędzia rejestrującego sprzedaż zwierząt. Ponieważ hodowla i sprzedaż mini-zebr była dość rzadkim procederem, łatwo namierzył dopiero co sprzedaną przez moich sąsiadów sztukę (psy i zebry były sprzedawane w komplecie). Nazajutrz wyruszyłam z mamą do Kielc. O dziwo pociąg wiozący nas w ten rejon Polski, był zaskakująco nowoczesny, a podróż nadzwyczaj komfortowa... Dotarłyśmy na miejsce, do sklepu obuwniczego. Dla niepoznaki opowiadałam sprzedawczyni o (wyimaginowanym na potrzeby całego przedsięwzięcia) psie - owczarku niemieckim, który to był mieszkańcem naszego domu. Sprzedawczyni, która była również właścicielką tegoż przybytku, nie omieszkała pochwalić się swoim nowo-nabytym pupilem. Wtem do sklepu wbiega zawołany przez nią - mój pies! Mama i ja, nie dałyśmy po sobie poznać, że jest to uprowadzony przez sąsiadów Książę (tak nazywam swojego psa :D). Mutter odwróciła uwagę sprzedawczyni i jeszcze jednej, pracującej w sklepie ekspedientki. A, ja w tym czasie wywabiłam pieska ze sklepu i pobiegłam z nim w stronę pobliskiego lasu. Po powrocie do domu, nie byliśmy pewni, czy odbity przez nas od Scyzoryków czworonóg, to rzeczywiście nasz zwierzak. Jednak, kiedy rozpoznał on mojego ojca i przywitał go jak co dzień, wiedzieliśmy już, że powrócił do nas prawdziwy uprowadzony. (hahahahaha - zwariowałam :mrgreen: )

 

3) Na wydziale, którego jestem studentką, spotkałam się z moim narzeczonym (znajomy z liceum haha :D). Poszliśmy, trzymając się za ręce (jak to narzeczeni :D) do punktu ksero... Biznes prowadziła kobieta w średnim wieku wraz z mężem. Chcieliśmy zlecić im wydrukowanie plakatów - informujących gawiedź o naszym nadchodzącym ślubie. Niestety kolejka była długa, a czasu mieliśmy niewiele... Potem sen się urwał... :D.

 

4) Wyjechałam wraz z mamą i siostrą nad morze. Przechadzając się uliczkami nadmorskiego kurortu, rozmawiałyśmy o pracy dla mnie (!). Mama stwierdziła, że mogłabym tu znaleźć zatrudnienie. Ja podekscytowana faktem możliwości zamieszkania w tak pięknym miejscu, energicznie przytaknęłam, zgadzając się z zasugerowaną propozycją. Idąc dalej, zauważyłyśmy stragany z kosmetykami marki AA. Było to błogosławieństwo, tym bardziej, że nigdzie nie mogłam zdobyć sojowego mleczka do ciała (hahahaha :D). Jednak, ku mojemu zdziwieniu i wynikłej z tego faktu frustracji, mama powiedziała, iż cena sugerowana przez sprzedawcę jest za wysoka. No cóż - podążyłyśmy dalej i okazało się, że jeden ze sprzedawców ma w swoim asortymencie balsam z wyciągiem ze śledzia. Pomyślałam a czemu by nie! Siostra jednak przekonała mnie o nieracjonalności przewidywanego zakupu. Potem mogłaby żałować wydanych na niego pieniędzy, a kosmetyk zajmował by tylko niepotrzebnie miejsce na półce. Znużone zakupami postanowiłyśmy udać się na wybrzeże - bardzo strome i skaliste. Bałam się zejść w dół, ale miałam wielką ochotę na kąpiel w morzu o szmaragdowej barwie. Przeszkodą w dotarciu nad brzeg był odstraszający i zniechęcający do kąpieli, drut kolczasty. Postanowiłam jednak przejść pod spiralą z owego drutu i przyglądałam się uderzającym o brzeg falom morskim. Nie zdecydowałam się na zejście na dół, chociaż dzieci będące już na dole, dały mi do zrozumienia, że znalezienie się tam nie jest niemożliwe - potrzebna jest tylko odwaga... :)

 

PS: Prochy chyba mi nie służą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy miałam aż cztery sny, a mianowicie:

 

1) Śnił mi się poszukiwany przez władze nożownik, który zamieszkał w moim domu, a celem jego zbrodniczych działań było wyrżnięcie jak największej ilości ludzi w przysłowiowy pień. Postanowiłam go załatwić, gdyż "nożoręki" (tak miał jedną rękę zakończoną stalowym ramieniem z ostrym nożem, jak android czy coś takiego), zagrażał mojej rodzinie.

 

mi też śniło się dzisiaj kilka ciekawych rzeczy, ale nawiązując do Twojego pierwszego snu - śniło mi się, że jakiś szaleniec odgryzał ludziom głowy ! ale tylko połowę głowy i zostawiał je na chodnikach i uciekał ! oczywiście działo się to w półmroku, masakra

p.s. nie jestem na prochach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy miałam aż cztery sny, a mianowicie:

 

1) Śnił mi się poszukiwany przez władze nożownik, który zamieszkał w moim domu, a celem jego zbrodniczych działań było wyrżnięcie jak największej ilości ludzi w przysłowiowy pień. Postanowiłam go załatwić, gdyż "nożoręki" (tak miał jedną rękę zakończoną stalowym ramieniem z ostrym nożem, jak android czy coś takiego), zagrażał mojej rodzinie.

 

mi też śniło się dzisiaj kilka ciekawych rzeczy, ale nawiązując do Twojego pierwszego snu - śniło mi się, że jakiś szaleniec odgryzał ludziom głowy ! ale tylko połowę głowy i zostawiał je na chodnikach i uciekał ! oczywiście działo się to w półmroku, masakra

p.s. nie jestem na prochach :D

 

 

To też miałaś ciekawy sen... :mrgreen: Ciekawe, co z tym odgryzaniem głów? Na pewno ma to jakiś wymiar symboliczny... Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie dzisiaj śniło,że umarła moja pracownica-nauczycielka.

Jak sie obudziałam...to pomyślałam...ale głupoty mi się śniły.

Okazało się,że to nie glupoty. Dzisiaj na terapii terapeutka pięknie zinterpretowała mi ten sen. Byłam pod wrazeniem.

W skrócie powiem,ze chodzi o to,że ta nauczycielka jest przeciwieństwem mojej mamy.A śmierc......to wiecie jak można zinterpretować.

Cały czas moje obawy stoją na piedestale.

W tym tygodniu mam zapisywaćmoje sny. A powiem Wam,że mam ich sporo od czasu zmiany leku z Velaxinu na Zoloft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dzis, ale kiedys - bylo to sen, ktory pamietam i czesto analizuje.

 

Snilo mi sie, ze siedze w mojej dawnej klasie (liceum? tego nie potrafie okreslic, ale byla mi znajoma) i w pewnym momencie nauczyciel mnie prosi zebym wzial detonator i wysadzil bombe. W tym momencie akcja przeniosla sie na korytarz szkolny, wszyscy ludzie ktorzy sie tam znajdowali stali pod scianą. Nagle pojawila sie postac... no i to jest najdziwniejsze - ta postac to byl Chrystus w moim polarze. Szedl on korytarzem do jakiegos pokoju. Podniosl reke i dal komus znak zeby za nim szedl.

 

Dla jednych moze to wydawac sie normalne, zwykly sen, ot.

Dwa dni po tym snie kobieta mnie rzucila (o czym pisalem tu na forum) i ogolnie cale zycie sie zawalilo.

To znak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys, kiedy uczylem sie swiadomego snienia prowadzilem na komputerze dziennik snow :), nawet kilka, no i kiedy juz po paru latach do nich wracam, to te wszystkie wspomnienia dawnych snow, niektore mialem jeszcze w gimnazjum sa prawie tak samo zywe, jak kiedys, a moje sny zawsze byly niesamowicie kolorowe, z dziwna i pokrecona fabula. Dzis przysnily mi sie wyjatkowe rzeczy, wspomnienia, rodzina, duzo emocji, walki, po przebudzeniu pomyslalem, ze pewnie znowu cos krzyczalem przez sen, a moj wspolokator twierdzi, ze nie, uhhh, cale szczescie, bo az mi czasem wstyd, jakie glupoty moge paplac we sne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że odpalam piłę mechaniczną wchodzę do kościoła i robię wszystkie konfesjonały

 

Ciekawy sen... A tak na marginesie nie lubię chodzić do spowiedzi. Z logicznego punktu widzenia - jaki sens ma opowiadanie obcemu człowiekowi o tym, co przeskrobałam. Kiedyś zostałam nieładnie potraktowana przez jednego z "funkcjonariuszy" Kościoła. Za niedługo powrócimy do praktyk biczowania i noszenia szaty pokutnej. MASAKRA :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdy nie zapomnę jednej spowiedzi - nie w konfesjonale, ani nawet w kościele, ale tak po prostu, jak rozmowa, w małej kapliczce, która mi bardzo pomogła, a potem czułam się lekko jak piórko - chyba trafiłam na dobrego "funkcjonariusza";)

 

a wczoraj śniło mi się że naprawdę urodziłam się na Kostaryce, a nie w moim mieście w Polsce i z tego powodu zrobiło mi się bardzo wesoło i postanowiłam rzucić studia i się tam przeprowadzić :D (czytam teraz książkę o podróżach ;)

 

uwielbiam takie bezsensowne sny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soulfly89 - na pewno wśród tzw. "funkcjonariuszy" znajdą się osoby, z którymi warto porozmawiać, a przede wszystkim nie kategoryzujące ludzi na tych gorszych i lepszych. Co do twojego snu - Kostaryka - może to sygnał, że czekaja Cię szczęśliwe czasy. W końcu to przepiękne miejsce. :mrgreen:

 

Moje sny (bo były w sumie dwa) - strasznie chaotyczne... Dwie rzeczy, które zapadły mi w pamięć, to goniące mnie dwie wściekłe hieny (podobne do tych, na jakich Orkowie jeździli we "Władcy Pierścieni" - dużo większe niż standardowa hiena)) oraz moje własne odbicie w lustrze, pokazujące mnie raz jako brunetkę, a raz jako blondynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy biorę Efectin mam cudowne sny. Dziś śniło mi się, że rzuciłam starą robotę w cholerę i zostałam prywatną nauczycielką dzieci sułtana. Miałam je uczyć angielskiego, ale uczyłam je polskiego po kryjomu. Dorobiłam się na tej pracy prawdziwej fortuny i jak te dzieci były już dorosłe to kupiłam sobie domek w Dubaju (marzenie!) i kiedy robiłam zakupy na targowisku spotkałam tam swojego lekarza, który przyjechał do Dubaju na jakąś konferencję medyczną, no i oczywiście spytał, czy biorę leki, a ja Mu na to, że już ich nie potrzebuję. Aż się nie chciało budzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś śniło mi się, że rzuciłam starą robotę w cholerę i zostałam prywatną nauczycielką dzieci sułtana.

 

dobre, dobre :mrgreen:

 

od kiedy Lerivon na mnie mniej działa nie mam snów lub ich całkowicie nie pamiętam :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, mi się dziś śniło, że z kumplami próbowaliśmy zbudować samochód z piasku (na pustyni, w miejscu, które pustynią być nie powinno)

ale dopadła nas burza piaskowa, która była tak cholernie straszna! udało nam się schronić w domu, ale i tak nie było bezpiecznie. brrrr! naprawde nieciekawy sen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vasques

 

Też analizujecie sny czasem na terapii?

Jaki to typ terapii?

 

 

A mi sieśiło przedwczoraj,ze zachorowalam na raka kręgosłupa, takie guzy, chyba z sześc ich miałam obok kregów na plecach i no i byłam w szpitalu. A tam był taki lekrz, któremu się podobalam. Dla mnie też był atrakcyjny.Spotykaliśmy się w tajemnicy, ale nie wiem, nie pamietam dlaczego. Chyba byl w związku. Taki niewytlumaczalny dla mnie sen. Nie wiem jak się skończył, ale napewno była jakas nadzieja na wyleczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×