Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie?


NOBODY4444

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym beznadziejnym, i komercyjnym święcie? " Walentynki"

Przyszło to z zachodu, tylko po co? :P

Nie wiem jak cała reszta ale jak dla mnie to zupełna tandeta.

Może dla tego że obecnie jestem sam, chociaż myślę że ten pogląd mi się nie zmieni :P

Poza tym jeśli dwoje ludzi naprawdę się kocha to mają te "walentynki" cały czas a nie w dniu który ktoś sobie nazwie ubzdura i wsadzi do kalendarza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1265973988_by_lasiodra_500.jpg

 

Tak poważnie, to walentynek nie obchodzę i owszem jest mi miło jak dostanę jakiegoś badyla, albo wyjdę z tej okazji na pizzę, do kina - ale ja o tym w ogóle nie pamiętam i taką samą przyjemność bym z tego miała w każdym innym dniu. Irytują mnie zaś te czerwone serduszka wszędzie, amorki i te sprawy - ale jakoś w tym roku wyjątkowo mnie nie atakują tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie obchodza Walentynki bo nie ma "dnia kobiet". A tak z drugiej strony to nawet uwazam to swieto za ok...nie uwielbiam ale jest ok...bo w szarym dniu codziennym czasami zapomina sie tej drogiej polowie powiedziec od czasu do czasu co ona dla nas znaczy...a w to swieto poprostu zwalniamy szalony boeg szarosci i moze troche sztucznie ale jednak przypominamy sobie co ta druga osoba dla nas znaczy.

 

Nie mam powodu podskakiwac z tradosci w ten dzien. Ale tez go nie neguje, jesli komus choc troche oslodzi ten zwykly szary dzien, to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno z tym komercyjnych amerykańskich 'świąt', których nie cierpię, nie uznaję i nie obchodzę..

ale większość osób, które znam świętuje dzisiaj i się cieszą a ja.. mam zapas czekolady :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myśle ze nie ma nic złego jak ktośjest zakochany to naprawde wyjątkowo fajny dzien można spedzic z własnym słoneczkiem ,a jak ktoś jest sam to ma dzien na przemyslenia na ten temat a jak ktoś jest mną to nic nie mysli i tez jest dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany na walentynki nic nie miał więcej do zaoferowania, oprócz własnej "kiełbaski"... ech, proza życia... jest chory (ma katar) i w ogóle nie wychodzi z domu, no ale coś wymyślić przecież można... a jego tylko jedno interesuje!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię to beznadziejne i komercyjne święto, pewnie dlatego, że jestem zakochana i mam z kim je dzielić. Poza tym to moim zdaniem bardzo miły akcent w te beznadziejne, zimowe, długie wieczory. Dostałam piękny bukiet 9 czerwonych róż, do tego romantyczna kolacja przy świecach, winie i lasagne - słowem dzień ten był bardzo udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka.m, ja dostalam storczyka zoltego..postawilam go w sypialni i wlasnie sobie na niego zaglàdam :D milo jest dostawac kwiaty z okazji czy bez,prawda jest taka ze przewaznie narzekajà Ci ktorzy sà samotni albo osamotnieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja specjalnie romatyczna nie jestem i też wolę kwiaty doniczkowe ,ale lubie dostawać zimową porą tulipany - nastraja mnie to optymistycznie ,ze wiosna juz niedlugo i tu mąż się spisał - dostałam 7 tulipanków ,kazdy w innym kolorze ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Donkey, kwiatek faktycznie mógł zmarznąć , ja niedawno dostałam pieknego storczyka z duża ilościa pączków - po kilku dniach pączki odpadły -bo kiatek musiał zmarznąć - przebył do mnie kawałek drogi a teraz sie odradza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×