Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Minka

Rekomendowane odpowiedzi

Zmagam się od 10 lat z depresją, czasem lepiej innym razem gorzej. Jednak czuję się niezrozumiana, brakuje mi wsparcia zwłaszcza w trudnych chwilach.

Z drugiej strony nie umiem mówić, a tym co mnie gryzie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Minka

Też jestem tu nowa.Ale od wczoraj napisałam tutaj więcej niż udało mi się powiedzieć w ostatnim roku:) Systematycznie przekopuję się przez forum i świadomość tego,że jest wielu innych takich jak ja, Ich doświadczenie i przeżycia, przynoszą jakąś ulgę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Wiem, że muszę zajrzeć głęboko w siebie, aby stawić czoła wszystkim lękom, wątpliwościom. Mówić narazie jest mi trudno, więc spróbuję coś napisać. Zwłaszcza teraz, gdy mam właściwie dobrane leki, które wreście przynoszą efekty. Jednak czuję się zagubiona w swoich myślach, odczuciach, oczekiwaniach ....Jakby przeze mnie przeszło tornado. Wszystko wydaje się być szare, nijakie .. Czytając Sheinvisible, o powrocie do normalności do tego co było dawniej, odniosłam wrażenie jakbym sama to pisała. Dokładnie tego samego mi brakuje, werwy, pewności siebie, "mocnego kręgosłupa", który pozwalał mi śmiało iść przez życie, pokonywać trudności i zmierzać do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne uwagi i ciepłe słowa są bardzo mobilizujące. Jednak proszę o cierpliwość, gdyż ciężko mi ubrać w słowa, to co dzieje się w moim rozczochranym wnętrzu. Dziś czuję większy wewnętrzny spokój niż zanim tu weszłam. Potwierdzam, że wyrzucenie z siebie każdego wyklikanego słowa, przyniosło mi dużą ulgę. Mam świadomość tego, że będzie to długi proces. Cieszę się, że jakimś cudem trafiłam na to forum. Z góry dziękuję za wsparcie i mobilizacje, bo mój zapał bywa "słomiany". Pozdrawiam i przesyłam dużo ciepła i pozytywnej energii zwłaszcza tym ,którzy jej w danym momencie najbardziej potrzebują :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×