Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a wiek.


Sian

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim wieku pojawiały się u Was pierwsze objawy nerwicy natręctw? Pytam bo wielu ludzi strasznie dziwi jak można w tak młodym wieku (mam 21 lat, choruję co najmniej od 10)cierpieć na tak poważne schorzenia. Martwi mnie to i boję się że niezbyt dobrze rokuje to u mnie na przyszłość, no bo jeśli już teraz mam takie problemy z własną psychiką, a każdy nwrót jest coraz silniejszy, no to co będzie na przykład za 10 lat?:| Ciekawi mnie co sądzicie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

didol, ja mialam objawy nerwicy lekowej w wieku 18 lat, co prawda pojawily sie one kiedy mialam nadczynnosc tarczycy, ale jednak. Mam juz 29 lat i nadal choruje, sa to po prostu zaburzenia przewkle i trudne do wyleczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wieku 28 lat uświadomiłam sobie, dzięki psycholożce mojej że nerwica pojawiła się u mnie w wieku 5 lat. Powodem było odrzucenie (rzekome) przez matkę, która skupiona była na bracie, który po urodzeniu chorował i wymagał opieki. Objawiało się nocnym moczeniem. a potem sie reszta potoczyła.

Czyli nerwice mam od 23 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 lata temu powiedziano, że mam nerwicę...nie leczyłam, bo stwierdziłam, że nie muszę. Rozwijała się u mnie od dziecka, trauma-porwano i przetrzymywano, kiedy miałam roczek. Wszystko jak w brazylijskim filmie, tylko rzeczywistość nie taka jak by się chciało. I tak to się zaczęło...

obecnie mam cały czas gorączkę, a raczej stan podgorączkowy, który wynosi 37,5 i ostatnio to trwa 2 tygodnie. Nocne moczenie w wieku przedszkolnym to przeszłość. Nerwobóle od których wzywano pogotowie, bo nie mogłam oddychać i zapaście przez które nie można było mnie dobudzić ( ostre omdlenia) też już minęły... teraz WIECZNA GORĄCZKA nie pozwalająca żyć i normalnie funkcjonować...ale, ale ja się nie poddam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×