Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boje sie


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak biore od 5 tygodni Fevarin a od tyg zwiększyłem dawke ale jak widać zamiast sie polepszyć to nie wiem czy nie jest gorzej bo wczesniej sie nie ciolem i nie krepowalem pojsc do toalety we wlasnym domu...Ale to tylko gdy jest ktos kto nie mieszka ze mna na codzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ja po tych lekach nie widze żadnej poprawy doperio tydzien temu mam zwiekszona dawke wiec jak za tydzien nie pomoze to moze poprosze pania doktor zeby zmienila mi lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucę leczenia mam dla kogo wyzdrowieć mam kochającą dziewczyne którą kocham i wie o mojej chorobie wszystko a zasugeruje lekarzowi jesli bede a bedzie to najpóźniej 1 lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na psychoterapię miałem jechać pierwszy raz po wyjściu ze szpitala dziś ale pogoda jest zła i nie pojechałem więc może w przyszłym tygodniu a byłem w czwarteku pani psycholog ale na powiedziała żebym chodzil na jedną psychoterapię poza tym chodzilem kiedys pol roku w gimnazjum ale r5ady pani psycholog mi sie wydawaly smieszne ze jak ktos mi cos zrobi to nie wolno bo pojde na policje a wtedy jest zazwyczaj jeszcze gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Powiedzialem o tym uczuciu raczej jego braku mojej dziewczynie i prosze kogos o odpowiedz czy takie rzeczy przy nerwicy sie zdarzaja bo ja za nia tesknie i brak mi jej ale nie wiem czy ja kocham na tym to polega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem tego tutaj ale jestem z Asią znów przeprosiłem ją za to co zrobiłem

A teraz coraz czesciej mam ataki nerwicy dzis ledwo dojechalem na terapie bo skurcz zalazdka i mysl ze sie zatrulem obiadem...

Ta terapia to terapia psychoanalityczna czy wie ktoś kiedy może być widać pierwsze efekty??

Ja już jestem załamany na max-a nie moge normalnie żyć nawet nauczycieli we własnym domu się boję przyjąć i jak przychodzą to odchodzę od zmysłów tez skurcz zoladka i nie moge na niczym sie skupic...

Po prostu brak mi sił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażywam frisium rano i wieczorem po pol 10mg rano pol 50mg Feavrinu i wieczorem 2 tabletki norserinu 10 mg ale nie pomaga zastanawiam sie czy ja z tego kiedys wyjde bo jak narazie to trudno znaleźć opcje na wyzdrowienie...:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie objawy nie ustają ale chodzę na terapie i pani wczoraj powiedziała mi że tak naprawde to ja sie z siebie smieje i wkladam to w innych a ja wiem że powinienem dopuścić do siebie opcje błędu i dopuszczam zaczynam akceptować swoje uczucia ktore we mnie powstaja potrafie zaakceptować że jestem na kogos zly nawet ostatnio prawie sobie poradzilem a uczuicem zazdrości ktoórej na terapi nie omawialem tzn.prawie ją zaakceptowałem w kazdym razie nie wyrzucałem sobie ,że jestem zazdrosny a boje się tego że nie dam rady przestać się z siebie śmiać bo tak naprawde do końca nei wiem jak to zrobić ale myśle że to poczatek rozmów z panią na ten temat a nie koniec i pomoże mi jakoś następną terapię mam w środe

 

Pozdrawiam

 

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się wierzyć choć to wszystko jest ciężko sobie wyobrazić

Ale staram z tymi nauczycielami się myśleć tak jak pani terapeutka powiedziała, że przychodzą i w razie czego pójdę do toalety ale czasem po prostu nie wiem czy sobie na to pozwalam czy nie :(

Czuje się zagubiony.

NA szczęście poprzez modlitwę i wiarę doznaje ulżenia na chwilę bo zawierzam to Bogu.

 

Szukam odpowiedzi w piśmie świętym jeśli zna ktoś jakieś ciekawe fragmenty odnośnie cierpienia to chętnie poczytam

 

 

11 Gdy byłem dzieckiem,

mówiłem jak dziecko,

czułem jak dziecko,

myślałem jak dziecko.

Kiedy zaś stałem się mężem,

wyzbyłem się tego, co dziecięce.

12 Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;

wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz:

Teraz poznaję po części,

wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.

13 Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:

z nich zaś największa jest miłość.

I Kor 13 11-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×