Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dziś miałam 3-cią terapię grupową, nawet było fajnie i wesoło... (bo wcześniej myślałam że taka terapia to głównie smęcenie) nawet mi się zaczyna podobać ta terapia, choć idzie trochę mało intensywnie jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dzień był jak najbardziej cool - do pracy dotarłam na 10 (powinnam na 9) i jak zwykle nikt się mnie nie czepiał, w pracy zero lęków, pracy nie za dużo (akurat wolę dużo, ale co tam), po pracy solarium (rodzina mi nagadała, żem blada), po solarium aqua-aerobik - mega wycisk i cudowne rozruszanie moich spiętych ramion. a poza tym dzień urozmaiciła czyjaś bezinteresowna pomoc w dość ważnej dla mnie sprawia. czasem chce się znowu uwierzyć w drugiego człowieka :D

teraz przystąpie do próby nr 5 czytania książki, którą pożyczył mi kolega z pracy - tytuł wymowny "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet." może uda mi się wreszcie przebrnąć przez chociaż 10 stron bez włączającego się adhd. w książce są podobno "sceny", to mnie powinno zdopingować :mrgreen:

 

miłego wieczoru wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa ja tez tak mam

mialam dwa dni super..zadnych rewelacji w biegu ...dalam rade...metra,pociagi,autobusy...wszedzie pierwszy raz i...sama...i bylo super

a dzis juz sie obudzilam i mam jakis niepokoj...i jak tu ruszyc w droge...

ech..cos w sroku mnie tam dlabi ...taka lekka trema :evil: nie ma przed czym..a znowu jest..nienawidze tego :evil:

 

czy wy tez tak macie...ze "ataki" zazwyczaj sa po;

 

-kawie

-alkoholu nie moge - na drugi dzien zaraz mnie by wzielo

-zabalowac -nocki zarwac nie moge- bo wtedy mam rewelacje

-przepracowac fizycznie nie moge-bo wtedy na drugi dzien tez mnie bierze

 

no i wzwiazku z tym jestem strasznie ograniczona...bo nawet z goscmi siedziec sie boje i dobrze sie bawic bo...boje sie ze potem bede miala ...okropne dni :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×