Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOC ONLINE,EMAIL,TELEFONICZNA-WĄTEK ZBIORCZY.


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony masz racje, z drugiej test darmowy wypadl naprawde ok - pokazal dokladnie moje odczucia. Wczesniej robilem juz tego typu rzeczy i zasiegalem porad psychologow, jednak jakos nie potrafili nic konkretnego doradzic.

 

Zreszta mozna im w kazdej chwili zrobic antyreklame wiec chyba sa swiadomi tego, ze moga szybko skonczyc swoja ,,kariere" w razie tego typu wpadki.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dostalem odpowiedz zgodna z moimi oczekiwaniami wiec po wszystkich tych dziwnych problemach z dojsciem emaila od psychologa wydaja sie byc w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na naszą stronę.

Prowadzimy ją sami, nie reklamujemy żadnego ośrodka.

Naszą misją jest wzajemna pomoc jąkającym się a także kształtowanie opinii publicznej w sferze jąkania.

Na stronie m.in:

-forum społecznościowe,

-baza logopedów,

-ciekawe artykuły,

-poradnik dla jąkających się,

-grupa ćwicząca wymowę poprzez skype.

 

Podejmiemy współpracę z logopedami, psychologami a także ludźmi po terapii.

 

http://www.demostenes.ubf.pl

 

[Dodane po edycji:]

 

Strona zmieniła Serwer, zapraszam zatem pod nowy adres:

http://www.demostenes.boo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Od jutra tj 20-10-2009 do 29-12-2009 rusza Punkt Pomocy On-Line. Organizatorem projektu jest redakcja Portalu Pomocy Psychologicznej Psychotekst i stowarzyszenie INTRO.

 

Jeśli przeżywasz kryzys? Masz problem? Szukasz własnej drogi? Potrzebujesz porady? Kiknij ENTEREM PO WSPARCIE na www.psychotekst.pl.

Możesz tu uzyskać bezpłatną pomoc i wsparcie w różnorodnych problemach życiowych.

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

 

http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=30

 

Pozdrawiam

Katarzynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczę się 13 lat na depresje, chociaż sam nie wiem czy to deprecha, psycholodzy, terapeuci, psychiatrzy, tony leków i nadal zdycham coraz trudniej funkcjonować, poruszać się i udawać że sie żyje. Czy ktoś próbował elektrowstrząsów i mógłby coś napisać na temat skuteczności? bo już nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez gadu nie widac reakcji pacjenta, nie wiadomo, jak reaguje na sugestie, jaki jest jego stan psycho-fizyczny, czy taka terapia nie szkodzi, jednak z tego co czytalem to na zachodzie prowadzi sie juz od pewnego czasu terapie przez internet, tyle ze na zachodzie sa rowniez psychoterapeuci dla zwierzat, wiec ciezko stwierdzic, jak czy taka psychoterapia przez net jest powazna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam niedawno z pomocy przez internet i jestem bardzo zadowolona ,wolę pozostawać anonimowa niż iść na wizytę oko w oko.Dostałam szybką i dość dobrze rozwiniętą odpowiedz na mój problem i nawet pomocną ,kontakt był bardzo miły i rzeczowy a co najwazniejsze nie kosztowalo mnie to zbyt wiele bo tylko 20 zł.

Podaję maila gdyby ktoś chciał skorzystać

Psychoporadnia@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi79, tyle, że nasz problem polega na kontaktach międzyludzkich.....bo to czego nauczysz się na terapii, spotkaniu żywą osobą możesz wykorzystać później w innych sytuacjach......a rady e mailowego pseudo-psychologa zbyt wiele nie pomogą :-|

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że lepszy jest kontakt oko w oko, tym bardziej że nie wiem Megi jak psycholog może ci dawać pomocną odpowiedź skoro cię w ogóle nie zna - nawet oko w oko po kilku wizytach psycholog czasem nie umie dobrze zdiagnozować lub pomóc efektywnie. No ale i tak uważam że każda forma szukania ratunku dla siebie jest dobra, może taki e-psycholog jest na początek, a jak ktoś się ośmieli to pójdzie do prawdziwego! Chociaż myślę że renomowany psycholog nie będzie się zajmował poradami przez internet bo wie że prawdziwa psychoterapia musi być prowadzona osobiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal www.afektywni.pl, poświęcony depresji oraz chorobie afektywnej dwubiegunowej, rozpoczyna nowe życie. Zmienia się nie tylko jego wygląd, ale przede wszystkim jakość.

Jest ładniej i chyba przejrzyściej. Odwiedzający znajdą nie tylko zestaw porad specjalistów, artykuły na temat chorób, ale mogą też nawiązać kontakt z innymi osobami cierpiącymi na te dolegliwości oraz uzyskać bezpłatne porady on-line psychologa i prawnika. Powstanie też miejsce, gdzie internauci mogą dzielić się swoimi muzycznymi, literackimi czy artystycznymi talentami.

Nie wszystko jeszcze działa, ale prosimy o cierpliwość. Wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTERNETOWA GRUPA WSPARCIA "PRZEMOC"

Dotyka Cię problem przemocy? Doświadczyłaś/eś jej w przeszłości? Doświadcza jej ktoś Tobie bliski? Potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy Cię na nowo powstałe forum - "PRZEMOC", gdzie oprócz pomocnych dla Ciebie informacji możemy zacząć wspólną wędrówkę - ku prawdzie i ku odkryciom.

Jeśli jesteś gotowa/y, by podzielić się z członkami grupy osobistym doświadczeniem, nadzieją, mądrością, emocjami i uczuciami oraz pomysłami położenia kresu przemocy, to forum jest miejscem dla Ciebie. Zachęcamy Cię do wzajemnego dawania i brania bo wierzymy, że w grupie leży siła.

Wiemy, że najtrudniejsze jest cierpienie w milczeniu, dlatego nie zostawaj z problemem sam/a.

Wejdź i zostań z Nami:

 

http://www.psychotekst.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=5228

 

Pozdrawiam

Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Zapraszam wszystkich, ktorych dotyczy problem fobii społecznej na płatną terapię online. (gadu-gadu, czat albo e-mail)

 

Oferta skierowana głównie do osób z fobią społeczną i pokrewnymi problemami jak np. depresja, osobowość unikająca, kompleksy, nieśmialośc i podobne.

Posiadam 2-letnie doświadczenie i praktyke w rozwiązywaniu i pokonywaniu wyzej opisanych dolegliwośći z osobami glownie w wieku 15-30 lat

Zainteresowani prosze pisać na email: pokonaj.fobie@gmail.com

 

Może to być Twój pierwszy krok do zmiany życia na lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawialnia – czyli miejsce dla wszystkich, którzy chcą porozmawiać. Czasem jest tak, że istnieje taka ogromna potrzeba, aby się wyżalić, porozmawiać z osobą zupełnie nieznaną, aby opowiedzieć jej o sprawach, o których boimy się rozmawiać ze znajomymi czy rodziną. Bardzo chętnie porozmawiam, jeśli będę umiała doradzę. I mogę dać gwarancję, że nie rozpowiem Twoich sekretów Twoim znajomym czy rodzinie. A to z takiej prostej przyczyny - ja ich nie znam.... Z przyjemnością potowarzyszę i w miarę moich możliwości pomogę. chętnie. Pomogę wszystkim chętnym. Dyskretna pomoc w sieci poprzez: - e-mail, - skype, - gg, - telefon. Blog ten pisany jest z myślą o osobach, które: - chcą się po prostu wygadać, wyżalić, - chcą porozmawiać o problemach, o życiu, o swoich oczekiwaniach spełnionych i niespełnionych, o sukcesach i porażkach...

 

http://

http://porozmawialnia.vot.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Was do skorzystania z Punktu Pomocy Online.

Jesteśmy przeszkoloną grupą wolontariuszy powstałą przy Stowarzyszeniu INTRO.

Naszą misją jest niesienie bezpłatnej e-pomocy w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami oraz nagłymi wydarzeniami w obszarze rodzinnym, zawodowym, ogólnospołecznym.

Każdy z nas był kiedyś w kryzysie i szukał własnej drogi do rozwiązania problemów. Oparciem w tych poszukiwaniach był budujący kontakt z drugim człowiekiem, czy to z psychoterapeutą, czy po prostu z kimś bliskim.

Dzisiaj my sami chcemy pomóc osobom i rodzinom, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych i kryzysach emocjonalnych dzieląc się naszą energią, doświadczeniem, informacją oraz oferując uwagę i zaangażowanie.

Pracujemy pod okiem doświadczonych profesjonalistów według jasno wytyczonych zasad.

Jesteśmy przekonani, że z każdej, nawet najbardziej dramatycznej sytuacji można znaleźć wyjście.

 

Punkt Pomocy Online startuje już po raz drugi i trwać będzie od 4 października do 20 grudnia. W tym czasie udzielamy bezpłatnej pomocy drogą mailową.

 

Więcej informacji tu:

http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=35

 

Pozdrawiam!

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowo budowany portal społecznościowy prozdrowie.pl poświęcony tematyce medycznej poszukuje do współpracy lekarzy (przed, w trakcie lub po specjalizacji).

Współpraca z naszym portalem polega na odpowiadaniu na pytania forumowe zadawane przez użytkowników, udzielaniu wywiadów, pisaniu artykułów itp.

W pierwszej kolejności szukamy lekarzy ginekologów – położników oraz psychologów dziecięcych. Początkowo chcielibyśmy nawiązać współpracę z 1-2 lekarzami ginekologami, którzy udzielą krótkich pisemnych odpowiedzi na 80 -90 prostych pytań dotyczących ciąży i porodu. Jest to znakomita reklama i forma promocji dla medyków.

Warunki współpracy ustalamy indywidualnie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: biuro@prozdrowie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ramach tegorocznej Wrocławskiej Kampanii Przeciwdziałania Przemocy, organizowanej przez Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, zostanie uruchomiony darmowy punkt konsultacyjny e-mail dla dzieci i młodzieży i ich bliskich zagrożonych przemocą, w którym przez okres 25.11. do 22.12.2010r. będą konsultować specjaliści ( pedagodzy, psycholodzy, psychoterapeuci), mający doświadczenie z zakresu interwencji kryzysowej, pomocy osobom dotkniętych przemocą.

 

 

Doświadczasz przemocy ze strony współmałżonka, partnera, dziecka, szefa w pracy?

Niepokoi cię zachowanie bliskiej Ci osoby?

Szukasz informacji, jak uchronić siebie i swoich bliskich przed przemocą i oraz gdzie uzyskać pomoc?

Jesteś rodzicem, który chce wychować swoje dziecko bez agresji i przemocy?

Punkt konsultacyjny e-mail jest miejscem, w którym możesz uzyskać wsparcie, poradę, informacje o rodzajach i przejawach przemocy oraz możliwościach i miejscach uzyskania pomocy.

Jesteśmy zespołem psychologów, pedagogów i psychoterapeutów, posiadającym doświadczenie z zakresu interwencji kryzysowej, pomocy osobom doświadczającym przemocy lub zagrożonych przemocą. Oferujemy ci naszą wiedzę, umiejętności, wsparcie i zrozumienie. Możesz liczyć na naszą dyskrecję i anonimowość.

Pomoc w ramach Punktu Konsultacyjnego E-mail jest darmowa.

Więcej informacji na http://www.kampaniaprzemoc.pl/2010/pomoc.php

 

www. http://www.kampaniaprzemoc.pl/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Zdecydowałam się udzielać całkowicie darmowych porad E-mail. Odpowiadam na każdego maila z zapytaniem w czasie 48 h w dni powszednie (najczęściej w ciągu 12 h) Porada taka z założenia jest jednorazowa i całkowicie darmowa. Istnieje możliwość dalszej korespondencji lub spotkania na ustalonych warunkach. Zapraszam do kontaktu !

M.Mogielnicka@gmail.com www.PsychologSopot.eulotka.pl :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udzielamy kompleksowej POMOCY NAUKOWEJ LICEALISTOM, STUDENTOM.. na każdym poziomie i z każdej dziedziny - szybko i profesjonalnie! Pomożemy Ci w zebraniu materiałów, dostosowywaniu treści, bibliografii, metodologii, konspektu, oferujemy szeroki zakres usług.

 

Decydując się na nas zyskujesz:

- szybką i kompleksową pomoc

- najwyższą jakość i rzetelność

- profesjonalnie wykonaną usługę dostosowaną do Twoich potrzeb

- stały kontakt i wgląd w realizację zlecenia

- atrakcyjne ceny

- zniżki przy stałej współpracy

- bezpieczeństwo transakcji

- troskę i zrozumienie

- poradę doświadczonych specjalistów

 

www.as-konsultacje.pl

skype: as.konsultacje

askonsultacje@gmail.com

 

Masz problem? Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×