Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

No to ja nie wiem po co jestem leczony. Mam niby depresję a mam brać 15mg lerivonu a że sen dalej był przerywany to kazał mi brać 30mg.

Lekkiej depresji nie mogę mieć bo by mi nawet dziurawiec pomógł a zresztą mam objawy inne niż depresyjne.

 

I dodatkowo mam brać 25mg ketrelu nie wiadomo po co. Gdzieś pisało że taka dawka działa nasennie.

 

Tylko po co mi ten sen skoro i tak nie czuję się po nim wypoczęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie dawki nie zwala mnie z nóg. Po wzięciu 30mg chodziłem ponad 2 h zanim poszedłem spać i tak do ręki nie zasnąłem. Dziwne docelowo mam brać 45mg i to już w poniedziałek ma zwolnienie mam do niedzieli. Cięzko tylko rano wstać przez 9 no i ogólnie jakoś tak kaco-podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też już musze ok.2 godz czekac aż zasnę.. tylko potem gorzej wstac, ciągle wszyscy mają do mnie pretensje o to, że późno wstaję, a nie wiedzą jak się męczę z tym całym spaniem :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem o czym mówisz. Dzisiaj wezmę wcześniej i zobacze jak mi będzie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wziąłem wcześniej tz. 19.00 i dopiero jakos 21.15 zacząłem odczuwać chęć spania. Muszę przyznać że nawet przyjemnie jak zaczyna nużyć a ja jeszcze na nogach się trzymam. potem szubko lulu i spię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie po zmianie 30 na 45 nie odczułam jakichś rewelacji..

 

tylko ogólnie od początku często kręci mi się w głowie.

 

ja teraz wiem, kiedy chcę spac i biorę 2 godz wcześniej, później - niemal punktualnie - włażę do łóżka i od razu zasypiam

ten lek to cud :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tej nocy juz nie spałem. Miałem zwiększyć na 45 nie zrobiłem tego jakoże do roboty miałem zanieść kolejne zwolnienie na jeszcze kilka dni więc chciałem być na nogach no i byłem. Obudziłem się po 4 rano i lipal Dzisiaj zapodaję 45 i spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, jak to jest ze zwolnieniem?

w srode mam wizyte u psych

mam powiedziec, ze kreci mi sie w glowie i ogolnie, ze sie do zycia nie nadaje i rzygam robota i ze mnie przygnebia jeszcze bardziej?

moge dostac L4..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydałby mi się taki miesiąc na odsapnięcie...

a dzisiaj podpisałam umowę o pracę na 2 lata, więc jestem "bezpieczna" chwilowo.

 

hmm, zobaczymy w środę. bo możliwe, że jak tak powiem, to psych mi leki zmieni po prostu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z powodu umowy!

U mnie znowu problemy ze snem. 45 mg nie działa budzę się w nocy. Dzisiaj sam bez wieedzy lekarza wezmę 2 x po 30mg spać trzeba przecież. Za 2 tyg wizyta u psycho więc powiem że nie działą na mnie a w nocy po raz pierwszy czułem chemię w przełyku i było mi niedobrze. Zjadłem płatki z jogurtem i poszedłem spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentyl77, myslę że dawka 45 mg jest po prostu za mała na Twoje problemy ze snem. Ja dobrze, bez przebudzeń zaczęłam spać dopiero na dawce 60 mg, niestety nie na każdego działają minimalne dawki lerivonu (słyszałam że niektórzy śpią jak kamień już po 10 mg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo nie powiem - wyspałam się ;)

 

ale gdybym normalnie miała iśc dzisiaj do pracy.. :roll:

ciekawam ile jeszcze mam tak zwiększac dawkę.. i co, pół roku na L4 żeby spac jak czlowiek?

 

 

ed: mój 666. post :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ulubiony temat

 

60mg już na mnie tak nie działa, nie odczuwam za bardzo wpływu na mnie, pośpię 6 godzin i już mogę wstac, długo muszę czekac żeby zasnąc po wzięciu..

tylko jestem troche spokojniejsza jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, a jak z apetytem? Ja jak zwykle po lerivonie mam ogromny, zwłaszcza na słodycze. Nasennie też coś słabo zaczął działać, wczoraj czekałam aż 3 godziny zanim zasnęłam, męczyłam się do 1. Chyba zacznę brać go wcześniej, tak koło 19 - do 23 powinnam odlecieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka.m, dzisiaj np. dopiero teraz jem pierwszy posiłek, mimo, ze wstałam po 9

raz chce mi się bardzo jeśc, innym razem mogę nie jeśc wcale... :roll: czyli jak przed zaczęciem zażywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×