Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Wracając do syropu - pobrałem wczoraj flaszkę około 500ml z zielarskiej apteki Bonifratrów - cena 15 PLN. Na butelce napisane jest 'Syrop uspokajający' - pije się to po jednej łyżce 3 razy dziennie. Wczoraj wypiłem jedną łyżkę przed snem i lepiej mi było zasnąć, a noc też była lżejsza.

Generalnie w smaku ziołowy ;) i nawet smakuje ok. Nie czuć od niego alkoholu więc chyba nawet można spokojnie wsiadać za kółko!

Mam zamiar regularnie go zażywać. Przy okazji kupiłem sobie magnez który też będę teraz ciągle brał dla lepszej kondycji psychicznej

 

Korba_v2 - a jak u Ciebie? masz już syropek czy dopiero zamawiasz?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovaccum chyba tak..Zbyt duzo emocji..

Ale ja tak mam ze albo kocham albo nienawidze...

Nie mogenad tym zapaniwac.

 

Czasami lapie sie na tym ze po prostu chyba za duzo oczekuje od niektorych.. Chcialabym w zwiazku byc najwazniejsza, byc traktowana jak ksiezniczka.

Myslenie malej dziewczynki ;/

 

Z tych nerwow wczoraj nie wiem czy wzielam wczoraj tabletke, i już lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemoniadowy_Joe, tak, ja już mam. zażywam od wtorku wieczorem. i nie miałam w ogóle palpitacji i problemów z serduchem. on naprawdę pomaga i łagodzi objawy nerwicy. sen też dużo lepszy.

 

Donkey, też taka byłam...., ale z czasem (i z rozczarowaniem ludźmi) te emocje mijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, bo faceci to z reguly osly :D hmm moze z czasem uda Ci siè go lekko przytemperowac :D

cieszè siè,ze u Ciebie lepiej;ja czèsto nie panujè nad emocjami np;wczoraj bardzo siè przed kims otworzylam i dzisiaj zachodzè w glowè co tez ta osoba o mnie mysli,pewnie ,ze jestem niezle popier***a :? wstyd mi jak cholera..i mimo,ze czujè siè znakomicie chyba sie dzisiaj nawalè winem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, nie biorè juz 5 miesiàcy i jak na rrazie jest dobrze.tak zdecydowanie wino :twisted: A ty lampki wina kobietko nie mozesz lyknàc??

 

[Dodane po edycji:]

 

człowiek nerwica, dzièkujè Darku za mile slowa :D jestem taka przewrazliwiona :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim ukladzie zapraszam wszystkich do belgii na wino,mam duuuuuuuzo wina,jakie preferujecie?biale ,czerwone czy moze delikatne rozowe,? :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba_v.2, zaciàzona jestes??czy tableteczki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, i tableteczki i chwilowo czerwonego wina też nie mogłabym pić, bo sobie ząbki wybieliłam ;)

 

ale lubię czerwone półwytrawne, białe półwytrawne lub półsłodkie, delikatne różowe też ekstra.

o zaciążenie mnie pytaj, jak zejdę z chemii.... - czyli jednak czeka mnie duuuuużo miesięcy bez picia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra herbatka nie jest zła, i szykuj croissanty z czekoladą.

 

walentynki ble, głupie święto. jak się ludzie kochają, to walentynki są codziennie.

 

BTW aktualnie nie mogę się zdecydować, kto jest moim walentym, a przecież każdemu prezentu nie kupię :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×