Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba_v.2, witaj wsrod lubiàcych pracè :D ja tez zaraz do pracy i czeka mnie cièzki dzien,jestem niewyspana..za dlugo na forum wczoraj siedzialam oj za dlugo :twisted: milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem znowu po szoku

zaczelam dzien milo...mialam isc na rozmowe o prace...i...

 

mam dosc

wyszykowana bylam zeby wyjsc z domu...mialam jechac na rozmowe...

wlaczylam ogrzewanie..i...bojler zaczal glosno huczec, woda z niego zaczela cieknac i jeszcze zbiornik z woda zaczal huczec i na zewnatrz domu leciala woda...szok...wywalilam dzieciaka z domu i powylaczalam wszystko i szybko dzwonilam z sasiadem na emergency

teraz kazali mi siedziec w domu, nic nie dotykac i czekac na nich

 

do tego maz mnie wkurzyl...bo ja do niego dzwonie do pracy...ze nerwy przezylam...

naprawde nie bylo mi do smiechu...a on ze PRZESADZAM...no i mnie tym dobil...bo ja dalej sie trzese jak pomysle o tym halasie...niestety nie znam sie na boilerach ale wszystko co z gazem i popsute to kojarzy mi sie...niezbyt ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia tak a ja w Polsce w domu mialam taka sytuacje bylam sama w domu i puszczalam ciepla wode i caly bojler sie zajal...ogniem!!! na szczescie moj sasiad sie na tym znal i mi szybko pomogl

to wyobraz sobie co dzis czulam tu w UK wlaczam piec i w rurach wali...woda leci i huk w bojlerze

;-(

czekam na nich jakos ich jeszcze nie ma

 

linka gratuluje ci...super ...wiem jak sie cieszysz...studia mam juz za soba i wiem ile to pracy i jaka potem radosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, gratulacje! :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba_v.2 - koniecznie jak tylko wypróbujesz ten syropek to napisz o tym!

 

A kolega w jaki sposób poradził sobie z nerwicą? Psychoterapia czy coś innego?

 

Pozdrawiam

 

próbował wszystkiego i powiedział, że to syropek mu najbardziej pomógł. zdam relację za niedługo. próbowałam wczoraj i dziś (bo to trzeba 3xdziennie i działa fajnie).

dodam jeszcze, że kolega sam jest lekarzem, wprawdzie innej specjalizacji, ale jednak...

 

[Dodane po edycji:]

 

Lemoniadowy_Joe, jakoś tak mi wyszło, że odpowiedź masz powyżej.... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem.

 

Czy możesz się pochwalić co to za cudo? Chętnie sam wypróbuję....

 

uwaga, zioło nazywa się: 'Tnc Crataegi, Tnc. Leonuri cord. cps., Passiflorin"

produkowane przez Zakład Ziołolecznictwa klasztoru Ojców Bonifratrów i tylko tam sprzedawany, można zamówić telefonicznie pod nr 071/344-65-39. butelka 650 gr - 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłam od psychiatry, dostałam L4 i zapas leków na 2 tygodnie, ale dzisiaj jeszcze pójdę, bo nie chcę zrobic dziewczyn w ciula, że się tak wyrażę.

 

jesu, 2 tygodnie odpoczynku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem.

 

Czy możesz się pochwalić co to za cudo? Chętnie sam wypróbuję....

 

uwaga, zioło nazywa się: 'Tnc Crataegi, Tnc. Leonuri cord. cps., Passiflorin"

produkowane przez Zakład Ziołolecznictwa klasztoru Ojców Bonifratrów i tylko tam sprzedawany, można zamówić telefonicznie pod nr 071/344-65-39. butelka 650 gr - 20 zł.

 

 

Skomplikowana nazwa :)

Jeszcze opisz nam jak to smakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga, zioło nazywa się: 'Tnc Crataegi, Tnc. Leonuri cord. cps., Passiflorin"

produkowane przez Zakład Ziołolecznictwa klasztoru Ojców Bonifratrów i tylko tam sprzedawany, można zamówić telefonicznie pod nr 071/344-65-39. butelka 650 gr - 20 zł.

Mnie to też wszystko interesuje, jestem za opcją poszukiwania rozwiązań alternatywnych - leki jako ostateczność. Na razie mi się udaje ;) Staram się rozszyfrować tę skomplikowaną nazwę. Tnc to tinctura czyli nalewka, crataegi jak podaje google to głóg, leonurdi to ziele serdecznika, passiflorin to pewnie pasiflora? Czyli jest to chyba nalewka na kilku ziołach.

 

No i taką ich stronę znalazłam http://www.bonifratrzy.pl/bf_ziola.html

Ciekawa jestem rezultatów jeśli będziesz to zażywać!

 

[Dodane po edycji:]

 

wróciłam od psychiatry, dostałam L4 i zapas leków na 2 tygodnie

Zwolnienia zazdroszczę, też bym tak chciała! Leków już mniej zazdroszczę, no ale jak trzeba to trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, teraz będziesz pilnować forum....i nadużywać władzy :mrgreen:

tja, ponadużywam sobie... władczych.

 

:mrgreen:

 

zaraz zbieram się do pracy :evil:

kurde, za dobra jestem, mogłam wziąźc od dzisiaj, zadzwonic i im oznajmic, ze dzisiaj na kase sobie muszą znalezc kogo innego.. :mrgreen:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja, ponadużywam sobie... władczych.

A może po lekach staniesz się łagodna jak baranek ;):mrgreen:

Co do pracy to jestem za tym żeby za sobą nie palić mostów i skoro na razie nie masz dolegliwości to dlaczego nie pójść - to tylko jeden dzień a nie przyjść znienacka do pracy to może być duży kłopot dla nich. A czy oni wiedzą na co się leczysz, dasz im L4 od psychiatry? Ja w pracy nie mówiłam nic... jakoś mi głupio było, ale też nie miałam zwolnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee mam dolegliwości

kiero mi w pon. powiedziała, że nieraz jak mnie widzi, boi się mnie na kasie posadzic ;)

wiedza, ze sie lecze i biore tabletki

kiedys przyszlam w takim stanie, ze mnie do domu odeslali..

 

ogolnie wczesniej nie bralam L4 bo bylam na okresie probnym do konca stycznia, no a w poniedzialek podpisalam juz umowe na 2 lata. wiec mam takie jakby "zabezpieczenie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wracając to tego syropu - W Łodzi też jest zakon bonifratrów i mają swoją aptekę, a nawet szpital. Dziś postaram się tam podjechać i zapytam o ten syropek! A może dostane go od ręki!

 

Korba_v.2 - jak stosować ten specyfik jakby co?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, no to faktycznie! Ja w pracy siedzę w czterech ścianach, nikt mnie nie ogląda... więc nikt się nie przeraża, tyle tylko że jestem trzeci dzień w tych samych ciuchach i mam na sobie spodnie od garnituru mojego chłopaka 2 rozmiary za duże bo u niego nocowałam 2 razy i nie miałam co na siebie założyc ;) oprócz tego mętny wzrok, potargane włosy, nieobecne spojrzenie, lekkie oddalenie od rzeczywistości... to chyba od zawsze tak mam ;) to potem nam napiszesz jak działają tabletki...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodnie są fajne, takie szerokie tylko krok jest za nisko i zwisa. Ale fason mi się spodobał i chyba sobie kupię podobne w wersji damskiej ;)

 

No i przemykam się przez biuro żeby nikt mnie w nich nie zauważył, ale chyba i tak czasem się tak dziwnie patrzą na te spodnie... ale jeszcze nikt nic nie powiedział.

 

Za to w piątek mamy wizytację udziałowców i przebiorę się w coś supereleganckiego! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze o wspomnianym syropie - znalazłem taki opis w necie:

 

Tnc. Crataegi Tnc. Leonuri card. cps.

 

Płyn doustny.

Zawartość opakowania 500g.

Preparat na alkoholu

 

Działanie: Tonizujące i uspokajające przy nadpobudliwości nerwowej z osłabieniem serca z niewydolnością wieńcową, zaburzenia hormonalne w okresie klimakterium.

 

Wskazania: środek leczniczy i profilaktyczny w uczuciu niepokoju, nadmiernej nerwowości, zaburzeniu snu oraz dolegliwości układu krążenia na tle nerwowym, niewydolność wieńcowa - serce starcze. Pomocniczo w klimakterium.

 

Korba_v.2 - pisałaś że ten syrop ma 650ml więc może to nie jest to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja to też znalazłam - ten sam link, ale postanowiłam skorzystać ze źródła z którego zamawiał kolega.

Natomiast jeśli masz blisko tam do Łodzi, to wstąp i się zapytaj, oni chyba tam nie mają aż tyle rodzajów syropków.

Brzmi podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×