Skocz do zawartości
Nerwica.com

MagdalenaBMW


eligojot

Rekomendowane odpowiedzi

ehh mialem posta ale daruje sobie ,jak dla mnie osoby podejmujace tu decyzje nie dokonca sa swiadome tego co i komu wyrzadzaja... szkoda tylko ze nie ma w sumie konkurencyjnego forym dla nerwica.com.. i odrazu proszedarujcie sobie odp nikt nikogo tu ni trzyma itp..(to bylo do adm i modow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się od razu ,że nie przeczytałam wszystkich postów , nie mam w tej chwili za bardzo czasu a może i chęci, więc jeśli po kimś trochę powtarzam to przepraszam. Napisałam na początku ,że jestem za przywróceniem Magdy, a co za tym idzie za złagodzeniem regulaminu. Przecież nie jesteśmy tu po to żeby sobie nawzajem kadzić i mówić jacy to jesteśmy cacy itd. Jeśli coś mi się w kimś nie podoba dlaczego mam tego nie napisać? Myślę ,że dopiero słowa krytyki i odmiennych poglądów mogą wnieść naprawdę coś pożytecznego. Jasne ,że nie można dopuścić do wylewania na siebie wiader z pomyjami i zachować pewne granice, ale moim zdaniem nie zostały one w tym przypadku przekroczone. Co z tego że dziewczyny sobie trochę nawrzucały?. Nie chcę rozstrzygać kto miał rację a kto nie, bo pewnie jak zawsze jest ona gdzieś pośrodku. Wiele osób pisało ,że Magda się wymądrzała i pisała jaka to jest naj.. A co Wam to przeszkadza? Wkurzają Was jej posty to ich po prostu nie czytajcie. Może ma z tym jakiś problem , ludzie nie jesteśmy idealni , a na dodatek chorzy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, myślę ze BMW dostała bana nie tylko za konkretne przewinienie ale i za ogólny styl bycia na forum, zresztą bardzo często jej wypowiedzi i tak na granicy osta balansowały, oprócz tego waliła te posty z prędkością karabinu maszynowego, niezależnie od tego czy miała coś konkretnego do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebcio

Pewnie masz rację, ale właśnie tym bardziej myślę , że Ona potrzebuje tego forum, a to ,że kogoś wkurza i pisze na przekór, to nie powód żeby ją banować. Kiedyś tez się z Nią ścięłam w jakimś temacie, ale mnie to jakoś nie poruszyło. Przyznaję,że o wiele bardziej na nerwy działała mi swego czasu Agathese, ale po prostu przestałam czytać to co napisała, w końcu to wolny kraj:) więc niech wyrażają swoje zdanie czy ono nam się podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu myślicie, że ona potrzebuje forum? forum to nie powietrze, to nie woda czy jedzenie bez którego miałaby umrzeć.

 

Ona ma znajomych, ma chlopaka, ma swoje życie, nie każdego życie obraca się wokół forum, dajcie już spokój z tym. Piszecie tak, jakby forum to był caly jej świat. A ona dla was całym światem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gorący temat ... za co ten ban dla Magdy? nie śledze całej sprawy - dajcie jakiś skrót.

 

fajnie się wypowiadała w watku kulinarnym:)

 

piszecie o jej prowokacyjnym stylu życia, a ja myślę że to dotyczy także innych osób które nie dostały bana...

 

choć nie wiem o co poszło, jestem za drugą szansą - tak dla zasady. trzeba wierzyc w ludzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu myślicie, że ona potrzebuje forum? forum to nie powietrze, to nie woda czy jedzenie bez którego miałaby umrzeć.

 

Ona ma znajomych, ma chlopaka, ma swoje życie, nie każdego życie obraca się wokół forum, dajcie już spokój z tym. Piszecie tak, jakby forum to był caly jej świat. A ona dla was całym światem

W sumie to Magda mnie ani grzeje ani ziębi jak to się mówi. Piszę jak to widzę. A wg mnie o tym ,że go potrzebowała świadczy chociażby ilość jej postów i prowokacji. Oczywiście,że to nie woda i nie powietrze i można bez forum żyć, ale jest chyba po to żeby ludziom choć odrobinę pomagać. A może mamy szansę zwrócić jej uwagę na to ,że jest prowokatorką , może się nad sobą trochę zastanowi? A to jej przechwalanie się wcale nie świadczy o tym ,że jest taka pewna siebie i zarozumiała, a wręcz przeciwnie, świadczy ,że dziewczyna ma jakieś kompleksy być może nie uświadomione. Myślę ,że nie sztuką jest przestać kogoś słuchać(wyrzucić).

 

[Dodane po edycji:]

 

Ridllic, Dzięki za propozycję:P, ale ja jestem niesłychanie spokojna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×