Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Kiryski to muszą być fajne rybki :smile:

 

Ja kiedyś miałam żółwie wodne. Pływały sobie w 25 litrowym akwarium. Zbyt rzadko jednak zmieniałam wodę, więc zalęgły się w niej drobnoustroje chorobotwórcze, które wywołały u moich żółwi megabiegunkę. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, jest moim marzeniem posiadanie akwarium... miałam za młodu, może jeszcze kiedyś... a takie piękne widziałam w weekend. Dla jasności, jest ono raczej utrzymywane przez jakąś firmę bo samemu trudno takie zrobić...

akwarium.jpg.552296bfefa5fc955c6cdbb0c059f82c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wiem, że pewnie by się to skończyło źle.

źle dla ciebie czy dla rybek? :lol:

Co do pieska to ja nie chcę mieć pieska bo dla niego by to się źle skończyło... nie mam czasu na opiekę trzy razy dziennie spacer, w południe mięsko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba_v.2, pamiètam jak tu dotarlam,na to forum..Twoje posty daly mi duzo optymizmu,ktory trwa do dzis :D co siè stalo,ze czèsto czujesz siè na dnie??nerwica az tak dala znac o sobie??

 

dziękuję Ci, bardzo mnie cieszy to, co napisałaś! i mogę obiecać, że takie posty nadal będą się pojawiać!

 

aaaaaa tak to napisałam żartobliwie, ale faktycznie jak mnie łapnie to leżę jak ryba (ale raczej taka co do góry brzuchem pływa hahaha).

tak, nerwica znowu daje mi w kość, życie osobiste i ludzie dali mi bardzo popalić (ale to było w zeszłym roku, w tym się wszystko odmienia)

przede wszystkim uwielbiam śmiać się z siebie (stąd porównałam się do kiryska), no i dla równowagi mam też ludzi którzy sprawiają, że chce mi się starać. tak naprawdę zawsze gdy znajdę się na dnie, słyszę pukanie od dołu........ ;)

pozdrawiam Cię cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba_v.2, no mam nadziejè!!nie poddawaj siè czasem..

a ja dzisiaj mialam wolne wièc wczesnym rankiem basen,a pozniej forum,màz ma wolne :oglàda sport :? jakies zakupy,znowu forum :D obiad:lubicie wàtrobkè panierowanà??koty szalejà:ruja :twisted: a teraz znowu forum..ziewam sobie.za dwa tygodnie przyjezdza cora wièc czekam i czekam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, ja tez takowà lubiè:w màce.ale dzisiaj panierowana,tez dobra.no wlasnie trzeba jakies przepisy nowe wrzucic,Magdy nie ma Bliksa zapracowana..

deszcz leje u nas brr co za pogoda,nawet na spacer nie ma jak wyjsc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to tam stoi w tle? :) Skuter?

 

Ja dzisiaj wyjątkowo wyciągnąłem motor (bo korki + chciałem zobaczyć jak się będzie jeździło, bo w sumie wydawało mi się że nie będzie tak źle) i to nie było zbyt rozsądne, sportowe opony bardzo źle komponują się z lodem (bo zostały stworzone do jazdy po asfalcie, ewentualnie mokrym asfalcie, a nie po lodzie), a 230kg trudno utrzymać w poślizgu... Średnia prędkość jakieś 40km/h, maksymalnie koło 80, więcej wolałem nie. Przyjemność z jazdy żadna, już nie mówiąc o tym że o wrażeniach z lata (3-4s do setki itd.) nawet pomarzyć nie można.

 

Mam wrażenie że na małym 80kg skuterku byłoby dużo łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry bo dłuższej nieobecności spowodowanej chyba lepszym samopoczuciem, jest o wiele lepiej, znów prawie jeżdże w korkach i takie tam, wróciłem do formy ale zobaczymy na jak długo a do ideały mega daleko, ale i tak się ciesze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie dzisiaj pracowity dzionek, co jest pozytywne - bo lubię dużo pracować ;)

Poza tym nocka przespana, poranek bez sensacji, mam śliczny sweterek, który się pięknie komponuje z moimi nowymi rudymi włosami :mrgreen: Planuję pracować do 19, a potem ruszyć na basen - plan dobry i do zrealizowania.

 

A poza tym kolega, któremu się udało wyjść z nerwicy polecił mi świetny ziołowy syropek dla nerwusków - jest bezpieczny i działa bardzo skutecznie, kolega twierdzi, że pomógł mu lepiej niż wszystkie możliwe leki - przetestuję go - dziś zaczynam - i jeśl faktycznie jest taki świetny, to podam Wam namiary, gdzie go można nabyć.

 

Miłego dzionka wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×