Skocz do zawartości
Nerwica.com

MagdalenaBMW


eligojot

Rekomendowane odpowiedzi

Angsthasse ma ostrzeżenie między innymi przeze mnie. Ale i tak potrafiła stanąć ponad ludzką złośliwość, za co jestem jej bardzo wdzięczny.

Cholera naprawdę się wzruszyłam aż mi łza poleciała - ja mam też przez Angsthasse ostrzeżenie przez to że ciebie eligojot zaatakowałam, nie wiedziałam że się pogodziliście i teraz w ogóle mnie ogarnęło ogólne wzruszenie... cieszę się że są osoby na tym forum które jednak mają serce i jakieś współczucie i zrozumienie dla innych, bo wiadomo - sami nie jesteśmy lepsi... Niezależnie czy admin/moderator by Magdę przywrócił, uważam że osoby które robią wokół siebie najwięcej zamieszania, te które właśnie są agresywne czy stwarzają problemy - sa osobami które same cierpią, są zranione, i potrzebują pomocy... takie jest moje doświadczenie...

eligojot, proszę cię też o wybaczenie mojej agresji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kobity!!nie potraficie sobie wybaczyc??tak po prostu? :smile:

 

Niektorym jest ciezko wybaczyc innym, bo wybaczajac musieli by sie pozegnac z ochota zemsty, zloscia..a dopoki takowe czuja , nie musza sie zajmowac wlasnymi niedoskonalosciam.

 

 

Bardzo dobra wypowiedz. Taka chyba jest prawda. Anghsthasse także przeze mnie ma to ostrzeżenie i też mi przykro z tego powodu. Jestem młoda i głupia a w dodatku z pierdo*ną nerwicą, trudno, nic z tym nie zrobię. Ale staram się zmienić siebie.... Chociaż tyle.

 

Linko- tak sobie tłumacz że to tylko forum i nie angażujesz w nie żadnych wyższych uczuć typu 'złość, zemsta' - chyba każdy z nas wie że nie można sie od nich odciąć. I nie wierzę że będąc na forum nigdy nie poczułaś złości.

Ja mogę cię przeprosić bo wiem że zrobiłam żle obrażając, ale ty też mnie obraziłaś i to jako pierwsza. Moja uszczypliwość była reakcją obronną. Ja mogę wyciągnąć rękę do zgody, bo wiem że nie jestem bez winy i nie wzbraniam się przed tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie ma we mnie nawet cienia zemsty i złości - dla mnie to Tylko forum internetowe i nie mam zamiaru angażować to głębszych uczuć bo poza wyjątkami nie znam użytkowników tak jak i oni mnie nie znają.

Dla mnie jest inaczej - to jest forum ale za nim przecież stoją ludzie, i uczucia które mam czytając forum są moimi prawdziwymi uczuciami, nie internetowymi... najchętniej bym z każdym z was porozmawiała osobiście, zobaczyła się, no ale jest to niemożliwe... kontakt internetowy jest tylko taką niedoskonałą formą kontaktu osobistego...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, ja wzruszylam siè teraz,i to fakt, niezaleznie czy Magda wroci czy nie ludziska powiedzcie sobie przepraszam,dajcie sobie po szlagu czy co tam jeszcze.. :mrgreen: czy to takie cholera trudne??nie wiem chyba jestem staroswiecka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie ma we mnie nawet cienia zemsty i złości - dla mnie to Tylko forum internetowe i nie mam zamiaru angażować to głębszych uczuć bo poza wyjątkami nie znam użytkowników tak jak i oni mnie nie znają.

Dla mnie jest inaczej - to jest forum ale za nim przecież stoją ludzie, i uczucia które mam czytając forum są moimi prawdziwymi uczuciami, nie internetowymi... najchętniej bym z każdym z was porozmawiała osobiście, zobaczyła się, no ale jest to niemożliwe...

 

Możliwe :smile: Jak wreszcie zarobię górę forsy to wybuduję wielki szpital w którym sie zamkniemy i ściągnę najlepszych lekarzy dla nas :smile: I razem z tego wyjdziemy!

Albo przynajmniej zorganizujemy sobie zlot, to jest bardziej realne :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Wovka- wrzucaj przepisy do naszego tematu, ciągle go czytam i już nie mam co gotować a Ty zawsze super przepisy znasz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, ja wzruszylam siè teraz,i to fakt, niezaleznie czy Magda wroci czy nie ludziska powiedzcie sobie przepraszam,dajcie sobie po szlagu czy co tam jeszcze.. :mrgreen: czy to takie cholera trudne??nie wiem chyba jestem staroswiecka ??

Tego nie da się wymusić, po prostu albo się czuje że się czegoś żałuje / chce kogoś przeprosić albo się nie czuje... nie da rady na siłę.

 

[Dodane po edycji:]

 

Magda889, co do szpitala to ja niechętnie, jakoś nie mam wizji żeby mnie zamnkęli w zakładzie zamkniętym ;) ale co do zlotu owszem bardzo chętnie :) zapraszam do Warszawy, chyba że może jakiś zlot ogólnopolski, ja tu jestem w centrum jakby co więc najbliżej wszyscy będą mieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pisze o tym wszystkim... o przebaczeniu, o złości, o wyleczeniu... To wszystko wydaje się być takie proste.

Może to tylko forum... ale jak wyżej fajnie napisane - za forum stoją ludzie. I być może niektórzy nie włączają w to emocji, uczuć.. Ja mimowolnie włączam. Gdyby tak nie było to nie dostała bym kiedyś tam ataku po jednej z kłótni na 'tylko forum'.

 

[Dodane po edycji:]

 

Linko- to była ironia ten tekst i wiesz o tym, dlaczego wyciągasz zdanie z kontekstu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sprawa jest prosta.

 

dostałaś już 3 bany i dalej wracasz.

ban po raz kolejny.

 

 

obiektywnie rzecz biorąc, złamałaś regulamin, i to nie raz, nie dwa, a zasady są zasadami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu jakiś czas i przyznaję, nie jestem w temacie, nie byłam świadkiem tej wielkiej afery. Wróciłam, bo tęskniłam za tym forum, co przez niektórych zostało źle odebrane, bo jaki użytkownik tak się zachowuje, trzaska drzwiami za sobą, a potem wraca... Naprawdę mam wrażenie, że muszę się strasznie tu pilnować, żeby nie popełnić faut pas. Ludzie, czy nie jest w tym wszystkim jakiś przerost formy nad treścią? Gdybyśmy byli zdrowi, to może byśmy zachowywali zawsze zdrowy rozsądek, wszyscy bylibyśmy akuratni, nie zmienialibyśmy zdania i nie robili nikomu problemu swoimi odchyleniami. Jak ktoś napisał - jesteśmy tylko ludźmi, po części chorymi.

Nie rozsądzam, czy Magda ma wrócić, czy nie. Trzeźwo myślącym zawsze był Shad, jak zdecydował, tak niech pozostanie.

Jednakże błagam Was, pozbądźcie się tego jadu.... Nie byłam w stanie przeczytać tych kilku stron, ani wątku, w którym powstała ta awantura z dziwkami, gestapowcami itp., bo robiło mi się od tego słabo i lękowo... Myślę, że słowo gestapowiec to swego rodzaju przenośnia - sama powiedziałam ostatnio znajomemu "przesłuchujesz mnie z zaciętością gestapowca!" - było to dosłownie kilka dni temu i wiecie co - NIE OBIŁ MI ZA TO BUŹKI - nie mam nic do nikogo, mam do tej sprawy duży dystans (bo tu się inaczej nie da...), nie mam ochoty stawać po żadnej stronie, bo nie po to tu jestem, ale moderator nie powinien używać takich argumentów w dyskusji.....

Chcę tylko powiedzieć, że trudno tu czasem wyzdrowieć, bo jak to wszystko czytam, to mam ochotę łyknąć xanax - i proszę bardzo, możecie mnie nazwać za to lekomanką, i do tego alkoholiczką, bo niedawno wypiłam herbatę z rumem.... Zupełnie jakbyście wszyscy byli zdrowi, tylko kilka przypadków jest mocno po*ebanych i trzeba ich za to zapędzić w kozi róg.

Pozdrawiam wszystkich, bez wyjątku, peace & love, sex, drugs & rock'n'roll :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba_v.2, nie nazwà Ciè lekomankà ale na czacie na pewno na pewno fankà xanaxu :mrgreen:

o pokoju ,milosci,piszè wszèdzie..z marnym skutkiem niestety

paradoksy, a z tymi zasadami to ,czy nie mozna ich czasem nagiàc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę tak:

 

A jak ma mnie nie ponosić?

Ktoś mnie obraża, ja sie bronię - dostaję osta od paradoksy i bana tym samym- ex moderator mnie obraża- dostaje upomnienie- a pani młoda moderator zamyka temacik, mnie wyrzuca z forum, koleżance daje upomnienie bo to koleżanka.. i jest git. Mnie nie lubi to jej sie przyjemnie mnie wyrzucało pewnie. Paradoksy jest na forum od 1,5 miesiąca- funkcja moda powinna być przyznana osobom którym ufają i lubią użytkownicy a nie modzi inni. A czemu użytkownicy nie mogą głosować czy chcą ją na moda?

Wchodzi na forum, zaraz dostaje moda i wszystkich po kolei wyrzuca- nawet tych którzy są na forum 10 razy dłużej niż ona. Mądralińskie wszystkie, niech sobie zyją koleżaneczki i dalej sie adorują. Mnie gówniara wyrzuciła i na zdrowie, sodów odbiła!

 

 

forum jest be, moderatorzy-kolesiostwo

ja przyszłam i wszystkich wyrzucam, szczególnie tych, z których poglądami się nie zgadzam (poproszę o przykład!!)

 

co do gówniary, to starsza jestem.

co do niezgadzania się z opiniami - to raczej Magda robiła zawieruchy, gdy ktoś się z nią nie zgadzał i wiele razy wypominano jej, że zazwyczaj każe się zamykac ludziom, którzy się z nią nie zgadzają i próbuje zamknąc tym samym dyskusje.

 

przez to były:

-wiecznie offtopy

-wieczne kłótnie

-poleciało sporo ostów, bo ludzie nie potrafią się nieraz po prostu przymknąc i innych NIE WYZYWAC w prowadzeniu dyskusji

 

poza tym:

 

6. Posiadacz dwóch kont zarejestrowanych (używanych) z jednego adresu IP zostanie pozbawiony najnowszego konta, oraz zostanie przyznane ostrzeżenie.

 

4 konta to już lekka przesada.

 

 

Każdy użytkownik ma dwie szanse -2 osty. Magda już 1 miała i dalej się nie nauczyła prawidłowego współużytkowania ( :mrgreen: ) forum - dyskusji znaczy się. nie kłótni, szarpaniny, po prostu dyskusji.

 

tyle ode mnie w tym temacie.

---

obecnie funkcyjni omawiają ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy użytkownik ma dwie szanse -2 osty.

ja to widzę tak że szansę ma się tylko jedną, bo drugie ostrzeżenie jest jednocześnie banem, czy nie tak? Czyli mogę popełnić jeden "błąd", bo przy drugim już wylatuję. Po drugie z tego co widzę ostrzeżenia są jakieś dożywotnie bo raczej nie mijają z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy użytkownik ma dwie szanse -2 osty.

ja to widzę tak że szansę ma się tylko jedną, bo drugie ostrzeżenie jest jednocześnie banem, czy nie tak? Czyli mogę popełnić jeden "błąd", bo przy drugim już wylatuję. Po drugie z tego co widzę ostrzeżenia są jakieś dożywotnie bo raczej nie mijają z czasem.

 

Ale osiemnastka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie z Magda wyjaśniłam na pw sprawy które były między nami, przeprosiłam ja, ona mnie i jak dla mnie temat juz jest zamknięty.

 

Jednak co do powrotu Magdy na forum, to niestety zasady muszą być jasne czy się kogoś lubi czy nie. Ja dostałam ostrzeżenie i się pilnuję bo wiem, że jak podskoczę drugi raz to nikt nie będzie patrzył na to czy mnie lubi czy nie tylko dostane bana. Jakaś kultura i poziom musi być. No i nie po to jest regulamin by dla kogoś robić wyjątek, bo za chwilę pojawia się inni zbanowani którzy będa chcieli dostać "jeszcze jedną szansę".

 

Tyle ode mnie, pozdrawiam wszystkich a szczególnie Magdę. Sorry że przeze mnie wyleciałaś, ale ja też zostałam ukarana.

 

[Dodane po edycji:]

 

ps. niech to będzie nauczka dla innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omawiajà prywatnie czy na czacie? ;)

na subforum.

 

 

odnośnie ostów - po pierwszym użytkownik powininen sobie zdac sprawe, ze popelnil jakąś gafę i powinien trochę większa uwagę zwrócic na ton swoich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, tak ja obserwowalam calà tà sytuacjè...mocne slowa,ostre komentarze,ogolnie nieciekawie!!

szkoda ,ze tak dziewczyny daly poniesc siè emocjom :roll:

jak napisala Paranoja, przeprosily siè i dobrze.

klotnie na forum sà nie na miejscu.

ludzie nie obrazajcie siè tak,po co to komu i jakiej sprawie ma sluzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, tak ja obserwowalam calà tà sytuacjè...mocne slowa,ostre komentarze,ogolnie nieciekawie!!

szkoda ,ze tak dziewczyny daly poniesc siè emocjom :roll:

jak napisala Paranoja, przeprosily siè i dobrze.

klotnie na forum sà nie na miejscu.

ludzie nie obrazajcie siè tak,po co to komu i jakiej sprawie ma sluzyc?

 

Człowiek z natury jest kłótliwy i zajmuje się kłótnia gdy kończą się argumenty kontrargumenty, albo dla zabicia czasu. :P

 

Koniec Imprezy, Dziękuje Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 dni to dość okrutna kara.30 dni po drugim ostrzeżeniu powinno wystarczyć na przemyślenie i zmianę postawy.Jeśli to nie poskutkuje to wtedy trzeba będzie ponieść tego konsekwencje.Osobiście jestem przeciwny robieniu wyjątków, bo jaki sens ma wtedy regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×