Skocz do zawartości
Nerwica.com

MagdalenaBMW


eligojot

Rekomendowane odpowiedzi

jeden zły dzień? to forum za czasów Magdy pełne było kłótni, postów nie na temat i ogólnie rzecz biorąc "śmieci". Zrobił się tu wtedy istny jarmark.

Osoby odpowiedzialne na forum już się w temacie magdybmw wypowiedziały - radzę poczytać temat "Powrót Magdy" w off-topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja szukam dziury w całym? po prostu monika03, nie masz absolutnie żadnych argumentów by przekonać mnie czy kogokolwiek z "szefostwa" by ona wróciła.

 

Naprawdę, jestem krótko na forum i nie znałam jej, dziwiło mnie że ciągle mówią o magdzie i się z niej nabijają i mają dość. Nic do niej nie miałam, zaczęłam czytać jej wypowiedzi i mi wystarczyło by niestety potwierdzić opinię innych. A że dostała bana to jest jej wina, wystarczyło nie unosić się. Najpierw się chwali jak to zalicza przedmioty szantażując wykładowców a za chwilę jak strasznie się uczy. Skomentowałam jedna jej wypowiedź, do czego mam prawo będąc na tym forum, a ona mnie zwyzywała od dziwek. Więc sorry ale kto tu szuka dziury w całym?

 

Niech nauczy się mieć trochę dystansu do siebie, albo niech nie pieprzy co popadnie i się obraża bo ktoś tylko potwierdza to co ona w innym temacie napisała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiedziałem o istnieniu jakiegoś tematu o Magdzie w offtopie, bo nie zaczynam dnia od śledzenia nowych postów na forum, chociażby dlatego, że dziś jest pierwszy od dawna wolny dzień, w którym mogę posurfować po internecie.

Po drugie Magda nie jest osobą pokroju Terrorusia, który notorycznie próbował zatopić forum, ubliżał w dosadny sposób użytkownikom czy podawał przepisy na śmiertelne mieszanki leków. Jakbyście nie zauważyli, to Magda wczoraj potrzebowała pomocy, bo jak wielu z was nie chciała od razu z każdą pierdołą lecieć do lekarza. I od razu została zbanowana. Zastanówcie się czy tak się postępuje. Co za totalitaryzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magda potrzebuje pomocy? Magda chce na tym forum błyszczeć i być podziwiana. A komu się to nie podoba, jest zwyzywany od fałszywych i dwulicowych - tak jak ja przed chwilą na gg przez szanowną panią magdębmw, z którą w życiu nie zamieniłam słowa, a której przemądrzałe posty ośmieliłam się w tym temacie ocenić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja - chyba masz zaniki pamięci..

Prawdziwa paranoja!

 

Ty ją obraziłaś!

I teraz udajesz głupią !

 

ja nie nazwałam ją dziwką, natomiast ona mnie tak.

 

Poza tym chyba Ty masz zaniki pamięci, ponieważ jedna osoba wcale nie zauważyła by mój post wtedy był chamski. Był prawdziwy, tylko nie to chciała usłyszeć Szanowna Panna Bmw.

 

Niestety, nie gustuje w tego typu ciuszkach dlatego kojarzą mi się jak kojarzą, ale nigdzie nie nazwałam ją dziwką. Widocznie sama się nią czuje skoro tak odebrała mojego posta.

 

[Dodane po edycji:]

 

agnieszka.m, zgadzam się z Tobą. Magda uwielbia błyszczeć, być w centrum uwagi, być podziwianą, nie rozumie, że komuś może się nie podobać, ktoś może ją nie lubić. Zamiast to przyjąć do wiadomości ona uważa że ludzie ją nie rozumieją bo przecież ona siebie lubi i jej się wszystko w niej podoba i nie ma kompleksów. Ok, i dobrze, że nie ma kompleksów, ale nie jest też 8mym cudem cudem świata by musieli ją wszyscy podziwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy tak trafnie i łatwo mnie oceniają:

-Zanim cokolwiek napiszecie tutaj, czy gdziekolwiek indziej, zastanówcie sie najpierw czy osoba o której tak sie wypowiadacie ma SZANSĘ się obronić. Bo fajnie jest kogoś obsmarowywać za plecami, walić argumentami... W momencie kiedy ta osoba może sie tylko na to patrzec, a nie ma prawa głosu.

Żeby sie wypowiedzieć i poprosić o może trochę rozsądku musiałam założyć XXX konto, o co zaraz znowu zostanę oskarżona- że zakładam ileś tam kont. No okej, ale jak inaczej mogę tu wejść i napisać- proszę cię, nie obrażaj mnie i nie oceniaj tak pochopnie bo sam też masz wady.

 

 

Agnieszka- napisałam do ciebie na gg, bo tutaj nie mogę. Dlaczego? Bo jesteś dwulicowa i tyle w temacie. Na przyszłość nie udawaj milutkiej do kogoś kogo nie trawisz tylko napisz prawdę tej osobie, a nie obsmarowuj jej potem przez trzy strony tematu.

 

O istnieniu tego tematu i tych wszystkich psychoanalizm mojej osoby nie dowiedziała bym sie sama, mimo tego że przeglądam czasem forum. Poinformowała mnie o tym koleżanka za co dziękuję, bo tak nawet by nie wiedziała jaka jestem zła i co o mnie piszą. A tak chociaż mogę poczytać, bez możliwości odpowiedzi...

 

Eligojot- dziękuję. Człowiek czasem potrzebuje czasu aby zmienić o czymś pogląd, ale najważniejsze to szukać. Pokazałeś publiczną odwagę tym co napisałeś, to fajna cecha. Dzięki.

 

Paranoja- pokaż mi gdzie nazwałam cie dziwką, pokaż mi. To ty stwierdziłaś że mój związek to SPONSORING z racji tego, że mnie chłopak utrzymuje. Tak, utrzymuje. Jesteśmy razem prawie 3 lata, ja prowadziłam swoją firmę. Niestety choroba mi sie pogłębiła i musiałam działalność zawiesić, teraz chcę podjąć konkretne leczenie i nie jestem w stanie pracować - dlatego on mi daje na chleb, ja mu za to daje mieszkanie. Czysty sponsoring. A może raczej miłość ?

 

Dziękuję też wszystkim tym którzy mimo moich zajebistych wad i ułomności za mną tęsknią choć trochę i w jakiś tam sposób mnie polubili :smile::smile: Zawsze możecie do mnie napisać na gg, na maila, na NK.. Donkey, Polakita i Korba mogą dam Wać namiary na mnie.

 

Modzi ani admin mnie nie przywrócą. Zresztą, nie mam siły walczyć z grupą trzymającą władzę. Ja tu byłam dlatego że szukałam/szukam pomocy ale mam też swoje doświadczenia z chorobą i chciałam sie z Wami dzielić tym co już wiem, bo WY mi pomogliście jak zaczełam chorować i od Was dowiedziałam sie że nie umieram. Daliście mi więcej niż niejeden lekarz, za co dziękuję :smile:

Jeśli ktoś myśli że byłam tu po to aby ktoś mnie chwalił, doceniał itd to jest w bardzo głębokim błędzie. Niektórzy ludzie są tu po to aby pomóc i pomoc otrzymać, a nie tylko po to aby wlepiać bany tym, których sie nie lubi.

 

Pozdrawiam, Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O faktycznie, nazwałam. Zwracam za to honor. Ale nazwałam nie bez przyczyny.

 

Bo wiem, że gdyby twoi rodzice byli razem ileś tam lat, i w między czasie mama by zachorowała i musiała by zrezygnować z pracy i tym samym być na utrzymaniu ojca to nie nazwała byś ich związku sponsoringiem. Prawda?

 

Więc czemu mój nazwałaś?

Wg ciebie mój facet miał mnie zotawić, tak?

Kopnąć w dupę i powiedzieć 'już cie nie kocham, jesteś chora i muszę cię utrzymywać, więc spieprzaj' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ciebie mój facet miał mnie zotawić, tak?

Kopnąć w dupę i powiedzieć 'już cie nie kocham, jesteś chora i muszę cię utrzymywać, więc spieprzaj' ?

Utrzymywanie to jedno, ale wykorzystywanie tego utrzymywania to już inna sprawa.

Ups, czyżbym dolewał oliwy do ognia !? :evil:

 

Bez Magdy zrobiło się nudno. Dodawała tu swoją osobowością kolorków.

Stworzyły się tu dwa obozy. Ja osobiście chciałbym żeby wróciła ale nie ode mnie to zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucid- zależy co kto rozumie przez słowo 'wykorzystywanie'... Mi wystarczy abym miała co jeść, a to że on mnie rozpieszcza bo go po prostu stać na to i robi to dlatego że mnie kocha, to inna sprawa... Skoro on nie ma z tym problemu, ja nie mam, to dlaczego inni ludzie mają? Wg mnie na tym polega miłość - że jak jedno ma problemy to drugie mu pomaga, także finansowo. Tym bardziej że mamy wspólne mieszkanie, pieniądze też zawsze mieliśmy wspólne, jak prowadziłam firmę i wcześniej- więc czy to jest sponsoring? Żyjemy jak małżeństwo. W wielu domach kobieta nie pracuje tylko zajmuje sie domem i nikt z tego nie robi sponsoringu. Tym bardziej że te kobiety nie pracują bo nie chcą, a ja nie pracuję bo nie mogę. Poza tym uczę się, więc jak by nie patrzeć -nie mam obowiązku pracy.

 

Lucid- dzięki, fajnie że chciał byś abym wróciła, jednakże nikt mnie tu nie wróci. Jest nowa ekipa rządząca forum i tyle w temacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialam co prawda pisac, ale obserwuje to od kilku godzin i nie moge sie nadziwic.

 

Poruszam sie na tym Forum i na identycznym forum niemieckim.

 

Nie zgadzalam sie z wieloma pogladami Magdy, nie popieralam tez pewnych zachowan. Ale nauczylam sie na terapie i tez w zyciu relatywowac kogos bledy na moich...moze banalne zdanie, ale musze napisac , bo wszyscy je znacie.."kto jest wollny od winy (bledow) niech zuci pierwszy kamien"

 

Wszyscy jestesmy tylko ludzmi, bledy w zyciu i w zachowaniu sa dla nas niesamowice kosztownym darem. Bo tylko po popelnieniu bledu mozemy sie nauczyc postepowac inaczej.

 

Co mnie niesamowici zastanawia porownujac forum tu i to niemieckie, ze tu na tym forum panuje niesamowita agressja i brak nazwijmy to "litosci".

 

Magda nie jest czlowiekiem bez bledow , jest wybuchowa , potrafi explodowac tak jak w dzien kiedy zostala zbanowana. Ale jak tak sami staniemy przed lustrem kazdy z nas robiac rozrachunek sumienia, czy nigdy jeszcze w zyciu nie postapilismy w moze innych sytuacjach, ale bardzo podobnie do zachowania Magdy??? Tak z reka na sercu, kto z nas nie wybuchl kiedys jak czul sie zaatakowany, kto znas nie probowal pokazac sie z jak najlepszej strony aby wyjsc w dobrym swietle, kto z nas przeszedl do dzis przez zycie nie robiac nawet jednego bledu.

 

Nie mam zamiaru podpowiadac Administratorowi co moze zrobic. Jedyne co jest moim celem , jest wam powiedziec ...ocknijcie sie , odpuscie sobie ta zawzietosc..

 

Czy jak by twoj chlopak/twoja dziewczyna/twoja Matka/twoj ojsciec popelnili bledy Magdy, czy tez byscie tak bardzo zawziecie walczyli o to aby nie wybaczyc...

Z pewnoscia nie, ale to normalne bo chodziloby o osoby wam bliskie, a takowym wybaczamy szybciej..moze Magda nie jest wam bliska osoba, ale czy nie zasluguje jako czlowie (czlowiek chory) na wybaczenie..???

 

Pare dni temu podobny post byl na niemieckim forum, gdzie tez kobieta opowiadala jak straszne miala zycie, jacy wszyscy podli i jacy niedoskonali, robila publiczny psychiczny striptiz na forum , opisujac podla matke, swoja podla corke, syna, meza itd. twierdzac ze juz wszystkim wybaczyla..dopiero jak pare ludzi zaczelo jej pisac ze ona tez ma dzialke w swoim zyciu ze ta sie jej ulozylo, i ze napewno jeszcze nie wybaczyla..dopiero wtedy zaczela sie zastanawiac nad tym czy ma az tak duze prawo, sadzic nad innymi.

 

Wiec tak i tu , czy mamy prawo jako ludzie, kturzy tez popelniaja bledy, roztrzesac sie nad wadami Magdy?

 

Podejzwam ze przy rozrachunku przed lustrem, nikt nie bedzie z nas w stanie powiedziec "jeszcze nigdy nie bylem/bylam jak Magda) W nas wszystkich siedzi odrobina "Magdy".

 

Ja osobiscie uwazam ze owszem pokazanie komus ze zle robi, jest ok. Ale danie mu szansy zrozumienia i poprawy jest o wiele kosztowniejsze. Ale to potrafia tylko ludzie, ktozy potrafia stanac ponad zlosliwoscia, wybuchami, itd.

 

Jezeli Magda tu wrocila, to albo bo jej was wszystkich brak ( co jest wlasciwie Komplementem dla wszystkich) albo bo moze zrozumiala co bylo nie tak. Dlaczego nie moze naprawic tego co bylo nie tak?

Czy jesli male dziecko raz uczac sie chodzic upadnie, czy w tedy juz znaczy ze nigdy nie bedzie chodzilo? Nie! Pozwalamy mu probowac dalej i z czasem nie tylko chodzi, ale i potrafi biegac.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dajcie spokój z tym kto jest dziwką, a kto nie, kto utrzymuje się ze sponsoring, a kto nie, kto jest brzydki, kto jest piękny, kto podniecający, a kto nie...

Niech Magda zostanie pod tym nickiem, otrzyma jedno ostrzeżenie, jak znowu doprowadzi do konfliktu to zostanie zbanowana. Może takie rozwiązanie będzie miało charakter wychowawczy i chociaż komuś pomoże (np. Magdzie), bo będzie musiała się pilnować i myśleć zanim coś napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eligojot, ale każdy ma szanse, właśnie dlatego stworzono 2 ostrzeżenia żeby dać komuś szanse na poprawę a nie od razu dowalać bana. Mało tego po 300 dniach ostrzeżenie znika i karta jest znów czysta.

 

Nie rozumiem czemu chcecie dać jej szansę? W takim razie już powiedziałam, niech zostaną przywróceni wszyscy zbanowani, niech znikną wszystkie ostrzeżenia a modzi i admini niech jadą na wakacje nie będą mieli co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, cieszy mnie to bardzo, teraz ja jak mi się coś nie spodoba wyzwę innych od dziwek, kurew, utrzymanek a ich rodzinę od ssmanów :mrgreen: po czym skruszona wrócę na forum :mrgreen:, w międzyczasie założę jeszcze jedno konto i nawrzucam bardziej no i trzeba będzie mnie przyjąć :mrgreen: git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×