Skocz do zawartości
Nerwica.com

MagdalenaBMW


eligojot

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z uprzejmą prośbą o cofnięcie bana dla Magdy. Zrozumcie drodzy moderatorzy, że każdy z nas jest tu ograniczony przez własną chorobę, choć czasem wydaje się, że myśli logicznie, jest za siebie odpowiedzialny itd. Trochę empatii, współczucia i zrozumienia się należy. Może zamiast bana przywrócić status "obserwowany" jak to było za dawnych dobrych czasów.

Każdy zasługuje na drugą szansę. KAŻDY!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, moja droga co u Ciebie??

 

[Dodane po edycji:]

 

a tak poza tym,to myslè,ze fqktycznie,moze rozwazcie tè kwestiè??moze Magda ma tylko tego faceta swojego,morze i nas tu na forum??ja osobiscie bardzo nie lubiè wszelzkich konfliktow.Moze ten status obserwowanego Magdzie nadac?no sami przyznajcie ,ze bylo wesolo ;) Wybaczcie sobie wszyscy nawzajem niejasnosci i niech bèdzie POKOJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo mi się wydaje. Czy my naprawdę nie wiemy co to jest samotność? A samotność w chorobie? I to jeszcze chorobie emocji?

 

zdesperowany1, jak chcesz, możesz założyć wątek o mnie, gdzie mi przeprowadzisz psychoanalizę. Tylko jedna uwaga - na mnie to nie zrobi ŻADNEGO wrażenia. Tyllko krowa nie zmienia poglądów, więc daruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas jest po trochu egoistą przecież. Wznieśmy się więc ponad ten egoizm. Za dużo w tym wszystkim agresji... - więcej tu jej niż kiedyś. Czy naprawdę musimy ze sobą walczyć? Czy to jest konieczne, te awantury i wzajemne gnojenie się? Czy lepiej się czujecie dzięki temu? To forum ma pomagać, a wszelkie konflikty można przedyskutować po ludzku, bez zacietrzewienia.

 

Magda prosiła bym Wam podziękowała w jej imieniu, założycielowi tematu i reszcie, która go poparła. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy egoistami, bo w życiu właśnie tak jest, że na końcu jedyną osobą na którą możemy liczyć jesteśmy tylko my sami. Rodzice umrą, żona/mąż może nas zostawić, przyjaciele zapomną. Egoizm to nie jest argument, to warunek konieczny przetrwania w tym wrogim świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona prowokowała wszelkie kłótnie, gdzie się nie wypowiedziała to większość [napewno mnie] wyprowadzała z równowagi. M.in. właśnie przez swój egoizm i przekonanie że tylko ona jest najmądrzejsza, najpiękniejsza, najbardziej lubiana itp. Niestety tak nie jest i mimo szczerych chęci nie przekonałam się do niej, choć uwierzcie naprawdę się starałam. Myślałam, że te "nagonki" na nią są przesadzone i niesprawiedliwe, ale po czytaniu jej postów miałam dość. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać czy co.

 

Rada dla niej: Lepiej siedzieć cicho i udawać głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Mimo wszystko pozdrowienia dla "samotnej, biednej" Magdaleny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przesadzasz trochę, Paranoja. Po pierwsze na pewno nie było tak, że prowokowała wszelkie kłótnie, jak napisałaś. Po drugie, jak na wielką egoistkę, to pomogła sporej liczbie osób. Wszyscy jesteśmy egoistami (nerwicowcy głównie), więc miejmy trochę wyrozumiałości dla tego egoizmu.

 

Ja osobiście żałuję, że ona odeszła. Uważam, że ten fakt zubożył jakoś nasze forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęscie nie wy decydujecie. Niech się może wypowiedzą osoby odpowiedzialne za forum. Nie chodzi przecież o nadanie jej funkcji moderatora czy administratora tylko o możliwość logowania się tutaj i to jeszcze pod obserwacją. Oby z wami nikt tak nie postąpił, że jeden zły dzień i do widzenia, albo już postąpił i stąd ten jad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×