Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komorkowe natręctwo...Co miesiąc nowy telefon


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

hej everybody czy ktos mial tak jak ja?

Mialam czas ze musialam co miesiac prawie kupic sobie nowa komorke,tzn sprzedac stara i zamienic ja na nowa bo ze niby ta stara juz mi sie znudzila-to mnie strasznie nakreclo i latalam po lombardach ogladajac komorki i zamieniajac je co jakis czas.Podobnie mialam tez z torebkami i torbami-musialam miec ich cala kolekcje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak mam z perfumami, mam juz cala kolekcje, wiadomo ze tyle nawet nie zuzyje, ale nie moge sie powstrzymac zeby nie kupic sobie coraz to nowych, czasem staram sie opamietac i mowie sobie "nie, kupisz jak zuzyjesz te ktore masz" ale takie tlumaczenie i tak jest na nic bo nie moge spokojnie zyc jak ich nie zdobede, spokoj mam dopiero wtedy jak je kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak mam z perfumami, mam juz cala kolekcje, wiadomo ze tyle nawet nie zuzyje, ale nie moge sie powstrzymac zeby nie kupic sobie coraz to nowych, czasem staram sie opamietac i mowie sobie "nie, kupisz jak zuzyjesz te ktore masz" ale takie tlumaczenie i tak jest na nic bo nie moge spokojnie zyc jak ich nie zdobede, spokoj mam dopiero wtedy jak je kupie

 

 

to moze nie na temat... ale zapach powinno sie znalesc taki, zeby towarzyszyl lata. Podobno to bardzo dziala na meskie zmysly, kiedy kobieta kojarzy sie z jednym okreslonym zapachem.

 

Co do takich nie groznych natrectw, to i ja nie jestem od niego wolna. Po prostu musze miec coraz to nowe torebki. Juz teraz nie wydaje na nie majatek, ale to, ze czesto zmieniam to malo powiedziane!! czasami nawet nie zdaze przerzucic grajdolow z jednej do drugiej i mam w kilku wszystkiego po trochu.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×