Skocz do zawartości
Nerwica.com

Okropny ból w nadbrzuszu!!!!!!


colinn211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od paru lat choruje na depresje i nerwice lękową z malymi przerwami bo sami wiecie,ze raz jest gorzej a raz lepiej.

Teraz mialem wlasnie taka przerwe wszystko bylo ok, nawet nie budzilem sie w srodku nocy ze strasznym lękiem jak to bylo dotychczas.

Brałem lexapro i afoban.Pare dni temu obudził mnie straszny ból w podbrzuszu( zaraz pod mostkiem) był to dziwny bol taki sciskajacy,ssący, troche palacy wiec odrazu pomyslałem ,ze to wrzody ale nie mam przy tym zadnych mdłosci,nie wymiotuje,apetyt w normie zrobilem nawet domowy test na bakterie wywolujace ta chorobe i wyszło ujemnie.

Jak biore gorocy prysznic lub rozluznie sie przy czyms milym to bol ustepuje ale jak po0loze sie spac to jest masakra:( ten bol sklonił mnie do napisania postu o 2 wnocy i teraz jest ok bol przeszedł w lewa czesc nadbrzusza i aly czas utrzymuje sie w tych okolicach. Mozliwe ,ze to sa jakies bole skurczowe od miesni mial juz ktos cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tepy, silny i mocno ssacy w okolicy gdzie sie konczy mostek, to jest zwiazane z nerwica bierz magnez 800mg dziennie + potas (pol litra soku pomidorowego dziennie) to bol i silne leki powinno stopniowo przechodzic (mi pomoglo), jak nie to szukaj innych przyczyn.

 

Chyba ta porada powinnna byc przyklejona na tym forum bo ciagle sie powtarzam ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Kiedys mialem takie bole tez ale to bylo zwiazane z pasozytami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×