Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj do apteki wlatuje jakas kobitka kolo 40stki mowi do ekspedientki "ma pani cos na klucie w sercu?" ekspedientka "ale zalezy od czego" kobitka "yy nerwicowe" :D nie wiem jak sie skonczyla rozmowa ale watpie czy cos kobitka dostala xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, Donkey, Korba_v.2, chyba jednak trzymałyście kciukasy - pomogło - 4,5 z prawa prasowego :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

DZIĘKI WIELKIE

 

 

Gratulacje :)

 

[Dodane po edycji:]

 

aa no chyba ze, ja naszczescie chociaz tego problemu nie mam ;) i nie mieli Alventy, musze czeka do poniedzialku. pff :P

 

 

Ja zawsze musze tydzien predzej zamawiac Alvente poniewaz nigdy nie maja ;/

 

Jesli mozna wiedziec - ile placisz Jacas za Alvente?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, Donkey, Korba_v.2, chyba jednak trzymałyście kciukasy - pomogło - 4,5 z prawa prasowego :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

DZIĘKI WIELKIE

e ekipa z irca to już nie trzymała? pfff, foch z przytupem!

 

;)

 

 

 

---

dzisiaj są urodziny mojej Mamy.

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku_nerwico!

 

Dlaczego znowu sobie cos uswiadamiasz w samych negatywach!?

Zmień nastawienie, nie jest latwo, ale chociaż spróbuj!

Popatrz....gdybyśmy nie mysleli....jak wyglądałoby nasze zycie? Gdybyś nie był świadomy? Jak by ono wyglądało? Jesteś świadomy i świadomie mozesz myśleć i nadawac tory temu mysleniu. Pozytywne tory.

Każdy jest zaburzony w jakiś sposób.Nie ma idealnych ludzi. Trzeba zaakceptować siebie takim jakim się jest. Miej szacunek do swojej osoby, pozytywny egoizm powinien przez Ciebie przemawiać.

Ubolewamy nad różnymi faktami, nie myśl,ze ja jestem szczęsliwa. Zresztą szczęscie jest pojęciem względnym.

Kiedy czułeś ostatnio,ze jesteś szczęśliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku_nerwico!

 

Czytałeś wątek założony prze montechristo o zniekształceniach poznawczych? Warty uwagi!

 

Ja też ostatnio na terapii poruszyłam temat szczęscia. I nie mysl,że łatwo było mi odpowiedziec na pytanie czym jest dla mnie szczęscie i kiedy go ostatnio zaznałam.

Słuchaj...w każdym momencie naszego życia szczęscie ma inny wymiar i dla kazdego jest czymś innym.

Dla mnie np. teraz byłoby największym szczęściem zdrowie. Jakbym go osiągnęła to co dalej? Słuchaj.......jakbyś dzisiaj złowił złotą rybkę......ona powiedziałaby Tobie,ze wzamian mozesz wypowiedziec jedno życzenie. I Ty np. wypowiadasz je "Chcę być zdrowy" Rano się budzisz...jesteś zdrowy. I co robisz dalej? Rozumiesz moje przesłanie?

 

Dlaczego teraz nie mozesz byc szczęśliwy? Dlaczego? PO brzegi wypełniony poczuciem choroby jesteś tak?

Musisz po brzegi wypełniać sie zdrowiem, robić to...co robiłbyś gdybyś był zdrowym.

Nie jest to łatwe.........ale zaczac kiedyś trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szczęściem byłaby sytuacja, w której osiągam najlepsze wyniki na studiach, by potem móc studiować za granicą. I w tej chwili ujawnia się problem przerastających mnie ambicji.

 

Monika1974, opowiedz o swojej terapii. Jak często odbywają się sesje terapeutyczne? Jak długo trwają? Co to za rodzaj psychoterapii? I najważniejsze: chodzisz prywatnie czy na NFZ?

 

Zaczęło mi zależeć na podjęciu się psychoterapii, po tym, jak spostrzegłam, że nie mam już leków przeciwdepresyjnych. Jutro o 9.00 zostaną mi dostarczone, więc dalej będę "żyć na haju". Wydaje mi się jednak, że kiedyś w końcu zaistnieje konieczność, a nawet wewnętrzna potrzeba odstawienia leków. Nie można się opierać tylko i wyłącznie na farmakologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×