Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie od rana głowa boli. Nie wiem czy to od halnego czy od zmiany leku. Od wczoraj biorę Zoloft zamiast Velaxin'u.

I wzięłam pyralginę na ten ból głowy, bo nie daję rady....nie wiem czy przy neuroleptykach można brac przeciwbólowe, nie nadużywam ich, ale dzisiaj to mam mega-ból ...więc zaryzykowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam wlasnie z pracy stopem, gdzie nakrzyczalam na mojego hm.. zwierzchnika, żeby nie machał na mnie palcem. i o dziwo podziałało, dostałam innego ;) swoją drogą zastanawiam się, co jest ze mną nie tak, że zawsze musze nadepnac komus na odcisk, zwłaszcza, kiedy nie mam o tym zielonego pojęcia. testowalam niedawno usmiechanie się do ludzi, słucham laski, wydaje mi się że się uśmiecham, a ona ' i z czego sie kurwa smiejesz?'; niechybny znak, że musze do konca zycia pozostac gburem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam

 

Mój dzisiejszy dzień - dobrze spałem więc obudziłem się w lepszym nastroju, ale po wybudzeniu już pojawia się niepokój. Przez pierwsza godzinę słabo, potem lepiej. Teraz siedzę w pracy i jest znośnie, choc jestem niespokojny. Trzeba się czymś zająć...

 

Dziś rano słyszałem jak to ciężko jest osobom chorującym na przeziębienie, że się pocą, boli głowa etc. Kurde - tak sobie pomyślałem jaki to jest pryszcz biorąc pod uwagę jak My się czujemy! Przecież to co się przeżywa w środku (przynajmniej ja) to nie dość że trudne do opisania to jeszcze trzeba to przetrwać i starać się z tym żyć!

Ludzie - jacy My jesteśmy silni, pomyślcie o tym tylko!!!!

 

A teraz się zastanawiam że może przesadzam...

 

Pozdrawiam, miłego i spokojnego (wewnętrznie) dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj dzisiejszy dzien q......pii piii pii pii pii pii pi ipiiiiiii jeszcze sie piippiiippiiii nie zacza dobrze bo nie spalem jeszcze wpadlem na piipii ponysl pojechalem w nocy na stacje i oddajac sie przemyslenia na temat lękow nalalem sobie 30 litrow ropy do auta na benzynke :lol: i jak tu sie nie pii pii na dobranoc , latwo nalac , ale jak i gdzie wylac 50 litrow paliwa, ma ktos znajoma studzienke kanilizacyjna... byle do wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×