Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fajny dzień w sumie, śnieżek sypie, lubię śnieżek :D nie jest tak szaro i ponuro.

 

Poza tym jakoś po prostu mi fajnie.

W pracy zrobiłam jedną z rzeczy którą zaplanowałam, jeszcze jedna i druga. Gdyby moja praca polegała na tym, że siedzę tyle ile muzę by zrobić to pewnie po 3 h mogłabym iść do domu. Chociaż czasem jest ciężko i trza zostać po godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszym ataku spałam jak zabita. Dzięki wszystkim za pomoc na czacie! Tak dawno nie miałam zadnego ataku, ze teraz myślę ,ze wyjscie z tej choroby jest niemozliwe :cry:

 

dziś puki co lepiej... ale nerwoból został :evil:

no to dobsz ;)

 

ja wczorajszy dzień mam wycięty z życiorysu.. cały przespany.

w nocy się obudziłam na 3 godz i dalej w kimę, właśnie wstałam....

w sumie gdyby odjąc te 3 godz to spałam.. 24 h :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wychodzę na dwór bo się boję pozatym na moim podworku mieszkaja moi wrogowie ktorzy mi dokuczali przez cala 3 klase gimnazjum wiec dziekuje ale te wymioty to raczej na tle nerwicowym bo jak zwymiotowalem to nic wczesniej nie jadlem o 12 ma przyjsc pani od geogrfii mi juz jest ciezko wytrzymac boje sie szpitala boje sie nauczycieli....

 

Jak Ty praktycznie nie wychodzisz na dwór to nie dziwię się, że źle się czujesz - nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Niedotlenienie jest bardzo niekorzystne dla całego organizmu i nasila nerwicę. Może wyjdź z kimś na spacer chociaż krótki?

 

[Dodane po edycji:]

 

fobia, to przez ta zmiane pogody, ja tez wczoraj mialem atak, pierwszy od mieisaca, a dzisiaj czuje sie o najmniej marnie.

 

Dokładnie!!! Ja też bardzo źle się czuję przez zmiany frontów i wariujące ciśnienie (silne bóle i uciski głowy, duszności i w ogóle jakoś tak dziwnie :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×