Skocz do zawartości
Nerwica.com

świat toczy sie dalej:)


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie pomyślałam ze wszystko co mnie spotkałó tyczy tylko mnie cały swiat idzie do przodu:( a ja stoje w miejscu:(

 

Zła myśl. Nie cały świat idzie do przodu. Jest sporo osób, które podobnie jak Ty stoją w miejscu. Więc nie cały świat idzie do przodu. Głowa do góry! (majtki w dół ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko kochana czasem dobrze jest postać w miejscu mozna sobie wiele przemysleć i nabarć sił do dalszej drogi...Uwierz żę takie stanie w miejscu jest czasem lepsze niż cofanie się. Wiem że może teraz trudno spojrzeć na to jak na jakąś zalete..Raz jest zle, raz dobrze ale wiesz czemu jest zle? Po to abyśmy doceniali piękno które płynie z tych szczęśliwych chwil i podejmowali ryzyko w walce o te chwile...Walcz o szczęście dziewczynko!! Nie wierze że nie ma w tobie ani odrobiny siły..Musi być coś co Ci pomoże, jakiś punkt którego będziesz mogła się złapać w wyjściu z problemów...Szukaj tego!!!! Będzie dobrze jestem tego pewna! Musi być!

Ściskam Cię mocno i uśmiechnij się.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie dziękuj tylko działaj! Bedzie lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyślałam ze wszystko co mnie spotkałó tyczy tylko mnie cały swiat idzie do przodu:( a ja stoje w miejscu:(

wiesz, jak dla mnie świat się cofa, a nie idzie do przodu, ale być może przekonała Cie większość o ty, że "oni" idą do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stoję w miejscu już prawie od czterech lat. Ciągle wspominam parę szczęśliwych chwil w przekonaniu, że to już nigdy nie wróci. Świat więc toczy się dalej, ludzie się zmieniają, i tylko ja stale jestem taka sama. A może nawet jeszcze bardziej beznadziejna niż kiedyś? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×