Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie,przy ataku zazwyczaj wpadam w panikę.To mnie rozkłada.Nie zawsze tak jest,ale jednak jest.Świat jest wtedy straszny,ciemny i nieprzyjazny,człowiek chciałby uciec ale nie ma za bardzo gdzie.

Szpital szczególnie w Anglii-patrzą na mnie jak na dziwaka,przynajmniej ja się z taką reakcją spotkałam.Nie pomagają.

Pamiętam jak mnie chwycił atak lękowy,pojechałam na pogotowie w Anglii jak im powiedziałam co mi jest to kazali mi czekać.Tak się wściekłam,popłakałam się ze złości że ja tu umieram a oni nie chcą mi pomóc-że mi przeszło.

Mam szczęście że mam wyrozumiałą rodzinę,która dzięki wspólnym terapiom wie jak podejść do tego.A żeby było jeszcze gorzej to moja 12 letnia córka też ma to samo co ja.

/chciałam się zapytać czy ktoś wie czy to się dziedziczy?Bo jeżeli jest to jakaś wada genu to jest to do nie naprawienia.Tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesha córa widzi co się z Tobą dzieje i czuje podobnie. emocje się przenoszą, w takim sensie można stwierdzić, że tak - to się dziedziczy, ale raczej poprzez powielanie wzorów. moja matka również miała nerwicę. niestety, to dosyć częste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Byłem na terapi w drodze na nią jade ok. 30 min dostalem napiecia żołądka myślałem że mi obiad zaszkodził tak jak wczoraj...

Z panią terapeutką ustaliłem że przyjadę w piatek czyli będę jeźdźił 2 razy w tygodniu i powiedziała że bedzie mi robić terapie psychoanalityczną chodził ktośna taką??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perpektywe miłego dnia psuje tylko fakt, że na 22:30 do roboty mam :evil:
Cholender, gdzie Ty pracujesz?

w drogerii... mam nadzieję, że już niedługo.

dzisiaj przyjęcie towaru.. no, samo się to nie robi niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem :D nie no, az tak to nie xD poprostu jak pisze ze jestem na silowni to slysze "ze ci sie chce.." "po co ty tam siedzisz" itp xD

 

[Dodane po edycji:]

 

ale nie chcialbym wygladac jak np pudzian.. cwicze dla zdrowia i fajnego wygladu ale bez przesady :)

 

 

To dobrze. Grunt to nie przesadzić. Jak widzę jakiegoś ,, karka'' - takiego napakowanego to przepraszam bardzo ale dla mnie taki chłopak jest aseksualny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano w mirę. w pracy cieszę się bo nadrobiłam sobie dużo zaległości jakie miałam, tzn wszystkie. dostałam wypłatę więc też się cieszę, bo mogłam zapłacicć NIEKTÓRE rachunki i spłacić jakieś długi i zostało mi 35,95 PLN :roll: nie wiem czy sie śmiać czy płakać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłam, udało mi się wyleźć z domu...oczywiście jadąc samochodem( komunikacja miejska to na razie wyższa szkoła jazdy) tylko rozglądałam się, gdzie tu ewentualnie najbliższa przychodnia, czy szpital na wrazie jakby było ze mną źle.Wróciłam jak na skrzydłach, bo przecież takie dokonanie, jakbym conajmniej jakiś szczyt zaliczyła, ja pier...a teraz "delirka" trzyma,chyba stres odchodzi, albo przychodzi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, a zdziwilabys sie czasami jakie takie karki sa wygadane i ogolnie spoko ludzie :D

 

 

Nie wątpie..

Aczkolwiek nie chciałabym takiego faceta!

 

[Dodane po edycji:]

 

Już 30 minut zastanawiam się jak napisać tego posta :lol:

Dzisiaj tak się żle czuję,że nawet przez gg nie jestem w stanie gadać,bo czuje ogromny lęk,i jakieś takie tiki nerwowe mam ;/.Żyć nie umierać :(

 

 

To może spróbuj zasnąć. Mi to pomaga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczór do du... wiedziałam ze tak będzie, oczywiście dopadło mnie dziadostwo:( Jednak pie... do psychoterapii nie wyruszam na dalsze wędrówki z domu, bo znowu źle to się skończyło:( napiszcie mi proszę jakie w miarę skuteczne leki bez recepty mogę sobie kupić ( o ile bez recepty jest coś skutecznego)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranojo nikt nie ma cię gdzies a napewno nie ja co sie stalo ze czujesz sie tak jak ja?? Ja się boję bo nauczyciele mają do mnie przychodzić a ja sie deneruje strasznie serce kolata scisk zoladka nie moge sie skupic na nauce i wogule koszmar nie wiem juz co zrobic zeby z tego wyjsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×