Skocz do zawartości
Nerwica.com

Adhd - czy sie wyrasta ?


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu z tym, jaka byłam jako dziecko - widzę poprawę w zakresie nadpobudliwości ruchowej (a raczej zmniejszenie jej częstotliwości). Czasami jednak - zdarzają się małe napady... Sama nie wiem, czy z tego da się wyrosnąć, skoro to część naszej osobowości. Chyba najważniejszą rolę odgrywa tu praca nad samym sobą. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno się wyrasta,chyba większość nawet wyrasta,ja niestety nie wyrosłam,a adhd da sie leczyc w każdym wieku.Ja zaraz skoncze 22 lata,jestem dorosłą osobą z adhd i innymi zaburzeniami i moja psychiatra mówi,że musze pracowac bo niestety juz z tego nie wyrosne...Zmień lekarza.Ja mam w koncu dobrego,po 15 latach...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno się wyrasta,chyba większość nawet wyrasta,ja niestety nie wyrosłam,a adhd da sie leczyc w każdym wieku.Ja zaraz skoncze 22 lata,jestem dorosłą osobą z adhd i innymi zaburzeniami i moja psychiatra mówi,że musze pracowac bo niestety juz z tego nie wyrosne...Zmień lekarza.Ja mam w koncu dobrego,po 15 latach...

Pozdrawiam

Ja bym powiedziała że się nie wyrasta, ostatnio było jakoś poro reportaży o ludziach dorosłych z ADHD. O ludziach, którzy w wieku dorosłym dowiedzieli się dopiero, że ten problem ich dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam wiele artykółów na ten temat,rozmawiałam z moją psychiatrą i z tego co usłyszałam wielu ludzi wyrasta w okresie młodości,oczywiście nie wszyscy.Ja niestety nie jestem szczęściarą i nie wyrosłam...

Szczęście w nieszczęściu mogę się w miarę skupiać na pracy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się reklamować do cholery.

 

Ze wszystkiego się wyrasta bo na tym bazuje teoria neuroplastyczności i samo naprawy organizmu, ale żyjemy zdecydowanie za krótko, żeby np. wyjść z porażenia mózgowego w pełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×