Skocz do zawartości
Nerwica.com

paralizujacy lęk przed zamknieciem...


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie kochani , chcialem sie was poradzic z tego co wiem wielu z was ma leki przed jazda autobusami , pociagami etc. musze na dniach przeprawic sie przez cholerny kanal.. niestety im blizej do tego tym bardziej sie boje.. nie wiem jak to zrobic promem (ok godziny) czy pociagiem (25 min) co jesli dostane ataku paniki>>?? jak mozna mu zapobiec. ew zlagodzic??mlotkiem w glowe dzieki za podpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, jesli masz mozliwosc plyniècia promem,to polecam tè mozliwosc-wspaniale przezycie,strefa bezclowa,bar z drinkami-pozwolà Ci siè zrelaksowac,prom plynie okolo 1,5 h :D a w tunelu mozesz miec uczucie klaustrofobii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to co jest najgorsze w nerwicy to to ze zanim cokolwiek zrobimy to juz w glowie mamy tysiace mysli bo inny ktos kto nie ma nerwicy nawet by nie myslal czy jechac promem samolotem czy pociagiem itd :) a my prosta sprawe rozbijamy na wiele roznych czynnikow sama tak mam to jest okropne co ta nerwica z nami wyrabia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego sie boje... sam nie wiem , zamkniecia , braku mozliwosci ucieczki... najgorsze to ze nigdy nie mialem tak i teraz to naprawde nowosc dla mnie... prom jest nawet taki ktory plynie godzine..tyle ze boje sie ,ze na promie zostanie mi skok za burte :D wiem to jest chore i to mnie najbardziej przeraza.. im blizej dnia wyjazdu tym bardziej paralizujacy strach..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, ja tez sie boje takich rzeczy. sama sie jeszcze nie odwarzam na takie rzeczy.

Moje podstawowe pytanie czy bedziesz sam, czy z kims bliskim? bo ja osobiscie jak jestem z kims bliskim to sie uspokajam troche i wszystko potrafie przetrwac (autobus, tramwaj itp:D). a tak wogoole to polecam jednak ten pociag. zawsze jak cos to tylko 25min. stresu. Ja bym sie bardziej bala promu i rozleglej wody doookola hehe :))) Ale to juz moja hierarhia lekow:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, no tak zawsze mozesz wyskoczy za burtè na promie :D ale fajne widoki jak pogoda dopisze i atmosfera na promie tez jest mila.Praynajmniej ja mam takie wspomnienia :D Natomiast raz mialam okazjè przejezdzc tym cholernym tunelem bodajze w Dover??(juz nie pamiètam dokladnie nazwy)do Calais i nikomu nie polecam;uczucie jak malpa w klatce :? aa i jeszcze okropny skok cisnienia w uszach,brr.;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze.. tunelem jechalem juz i promem plynolem ,,ehh cos co kiedys sprawialo przyjemnosc teraz powoduje lek i strach.. chore postanowilem ze zabiore bratanka z soba tez, zobaczy dziadkow a ja podczas kiedy nie bede prowadzil bede mial zajecie...byle ten cholerny kanal a pozniej do przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×