Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Paranoja, 3,5 miesiąca jako kelnerka - nigdy więcej - ta praca skutecznie zmusiła mnie do pójścia na studia. Pracowałam po 12- bywało, że 18 czy 20h dziennie za maaarne pieniążki, tragedia - wtedy też "dorobiłam się" Ludziowstrętu.

 

Mój dzień? Heh nie wiem czy tylko ja czy ktoś też tak ma, zawsze w poniedziałek jestem mega nerwowa i spięta :roll: a nic złego dziś mnie nie czeka nooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja jestem z Moją Asią pojechałem do niej porozmawialiśmy o wszystkim i mi wybaczyła.

Tylko ja się boję że ją skrzywdze jeszcze kiedys a tego nie chce więc się modle do Boga a dzień jakoś smutno się zaczyna ale mam nadzieje że niedlugo przejdzie...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilam z wizyty u mojej psychiatry. czuje sie nienajgorzej. tylko konczy mi sie urlop i od jutra do pracy,tego sie troche obawiam..szczegolnie,ze pracuje w call center i ludzie bardzo czesto wyprowadzaja mnie z rownowagi :roll:

 

ps. ależ sloneczny dzien! :) zachecam do spacerku. ja zaraz sie przemoge i wyjde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie (Angsthasse)

Witaj, fajnie cię znowu widzieć!

 

[Dodane po edycji:]

 

3,5 miesiąca jako kelnerka - nigdy więcej - ta praca skutecznie zmusiła mnie do pójścia na studia. Pracowałam po 12- bywało, że 18 czy 20h dziennie za maaarne pieniążki, tragedia - wtedy też "dorobiłam się" Ludziowstrętu.

A ja pracuję od szeregu lat w biurze, w czterech ścianach, i marzę o tym żeby być kelnerką, pracować wśród ludzi... nie w jakimś obskurnym barze ale eleganckiej kawiarni na przykład. No może życie by zrewidowało moje marzenia ;) ale chyba to dlatego że brakuje mi ludzi wokół...

 

A co do tematu "mój dzisiejszy dzień", to imprezowałam przez weekend, wczoraj już padałam na pysk, a dziś idę na pierwszą terapię grupową, no i nie wiem o czym im będę opowiadać... tak się zastanawiam! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens usuwania konta, skoro i tak wszyscy wiemy, że wrócicie?

Robimy w życiu wiele rzeczy które są bez sensu... kilka osób już widziałam na tym forum które odchodziły i wracały, nie jesteśmy maszynami tylko ludźmi a ludzie działają czasem pod wpływem impulsu, albo zmieniają zdanie...

 

[Dodane po edycji:]

 

polakita, opowiedz o weekendowej imprezce :) zawsze jakieś urozmaicenie na takiej terapii :)

Właśnie się zastanawiam czy takie terapie nie są dla osób jednak jakoś bardziej zaburzonych ode mnie, chociaż może to ja się bronię przed dostrzeżeniem w sobie zaburzeń... w każdym razie wydaje mi się że mam raczej pozytywne podejście do życia, nie mam żalu do wszystkich wokół ani nie mam dość życia itp...

Victorku w takim razie powodzenia z nową pastylką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to może być jakiś znak. Ja zawsze chciałam się takm móc obijać w pracy, ale niestety uświadomiłam sobie, że nie lubie sprzatac bałaganu. W swoi pokoju mam zawsze idealny poządek wiec nie bardzo jest co sprzatać a w szkole bllee! Syf jak nie wiem co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny dzień dziś chyba się wreszcie zaczne uczyć bo kiepsko bedzie!

Miłego dnia dziewczyny:)

 

Ps Paranoja ja kiedyś zamierzałam być z zawodu sprzątaczką w szkole bo tam mozna się nieżle poobijać!

Polecam.

 

 

Może masz jakiś super patent jak sie zmobilizować do nauki?

Bo ja od rana zbieram się i na tym się kończy !!

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam!

Ja jestem z Moją Asią pojechałem do niej porozmawialiśmy o wszystkim i mi wybaczyła.

Tylko ja się boję że ją skrzywdze jeszcze kiedys a tego nie chce więc się modle do Boga a dzień jakoś smutno się zaczyna ale mam nadzieje że niedlugo przejdzie...!

 

 

No widzisz - mówiłam że będzie dobrze.

 

Tylko nie możesz znów się tak zamartwiać !

 

Żyj chwilą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Donkey mówie sobie "Ada ty popieprzona dziewczyno jak się teraz tego cholerstwa nie nauczysz to nie zdasz, matka cię z domu wywali i do poznej starości będziesz oracowała w MacDonalds a i stamtąd cię wywalą po 50jak zauważą zmarszczki!" Odrazu mnie bierze!

Już się wziełam za niemiecki ale mam jeszcze całą długa liste także bede to sobie musiała powtuzyć dziś z 10razy.

Ucz się Donkey ładnie faceci na inteligencje i wiedze coraz częściej lecą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem,że właśnie takie mnie kręcą...inteligentne,mądre...

W ogóle to boje sie kobiet wszystkich ale takie najbardziej mnie przyciagaja.

Co do dzisiejszego dnia...to wciąż nie moge jakoś pozbierać u siebie wszystkiego do kupy...wciąż nie wiem co robie żle w poznawaniu ludzi..dlaczego ich odpycham od siebie..

Poza tym strasznie uzaleznilem sie od irca i od wczoraj daje sobie spokoj na jakiś czas i narazie wytrzymuje w postanowieniu ;) Pzdr dla Was i Wszystkich z irca .Trzymajcie sie. Wasz CN.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×