Skocz do zawartości
Nerwica.com

potrzebuje porady!!!!!!!!!!!!


ktos1234

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady!Pewnego dnia zwróciłam komuś uwagę(sprawa dotyczyła mojej rodziny) i oczywiście narazilam się .Mściwość odczuwam do dziś i odbija się to już na moim mażeństwie i rodzinie.Ta mściwość zniszczyła moją opinie i godność kobiety.Na dodatek relacje pomiędzy mną a mężem są ubogie ,myśę że ma kogoś i nie chce mi o tym powiedzieć.Potwierdza to wiele okoliczności,zachowanie,a brak konkretnych dowodow sprawia ,że wmawia się mi depresje,stany paradoidalne zamiast pomoc w sposobie udowodnienia zarówno pierwszego jak i drugiego.Czy jak się ktoś żali i szuka pomocy musi być chory?Wszystko runęło na mnie jak grom z jasnego nieba i jest to robione tak,abym nie mogła tego rozwiązać.Nie wiem co robić dalej?Mnóstwo ludzi widzi we mnie osobę uczciwą bo taką ścieżką idę,ale czy to wystarczy ,aby odnaleść się w co wokół mnie zepsuto i rodzinie.Mam wyostrzoną intuicję i wiele potrafię dojrzeć i wszystko dobrze gdy mogę udowodnić ,wtedy zamykam kogoś usta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jeśli on Ci nie potrfi pomóc to na co ty czekasz. Czy no wogóle Cię kocha??? Ja myslę że nie skoro ma na boku inną i Cię oszukuje. Uważam że powinnaś z nim otwarcie porozmawiac-a masz takie prawo!!!!! Skoro on ma Cie w dupie i nie przejmuje się Twoim stanem psychicznym a ty poczyniłaś wszystko żeby było odwrotnie. To teraz czas na ciebie czas żebyś ty była szczęśliwa a jeśli z nim nie możesz to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×