Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót Magdy...


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

Robi sie tutaj domowe przedszkole.

 

Chcialabym jeszcze tylko wiedziec jak osoba która obraża inne może mieć status moderatora- na jakiej zasadzie jest on przyznawany?

 

 

domowe przedszkole robi się przez takie teamty jak ten.

 

 

Poza tym który to niby moderator obraża innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vasques, Donkey, możecie sobie chcieć Madzi ile wlezie.

Radziłabym przerobić temat "przyjaźni" internetowych na terapii...... :lol:

Radziłabym jeszcze napisać petycję na Onecie oraz list otwarty na wp.pl...... o i niech każdy się podpisze :lol::lol::lol::lol:

Ten temat to jest jawna kpina jakaś..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze przedszkole robi sie z zarowno takich tematow jak i pseudonagonek na nielubiane osoby

magda nie zostala zbanowala dlatego ze kogos irytowala - bo regulamin tego nie przewiduje- tylko wylacznie za niestosowanie sie do zasad

a przynajmniej chce w to swiecie wierzyc :roll:

w kazdym razie admin sprawiedliwy chociaz nierychliwy :mrgreen:

i predzej czy pozniej winne osoby ponosza odpowiedzialnosc

od skarg i zazalen sa pw - od klotni rowniez

wiec jednym pozostaje pogodzic sie z tym co sie stalo a drugim pilnowac wlasnego nosa

nie wiem czy to takie trudne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ,że to był spisek :!::!::!: tych innych ,na forum jest zorganizowana grupa masonów którzy decydują o naszym istnieniu w tym świecie lub o opuszczeniu go tak ,że powiadam wam strzeżcie się :mrgreen:

 

Magdy mi brakuje ale niestety mimo ,że ją bardzo lubię to regulamin jest dla wszystkich taki sam i nie ma kolesiostwa :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ,że to był spisek :!::!::!: tych innych ,na forum jest zorganizowana grupa masonów którzy decydują o naszym istnieniu w tym świecie lub o opuszczeniu go tak ,że powiadam wam strzeżcie się :mrgreen:

 

Kurczę przerażasz mnie.... :D

 

[Dodane po edycji:]

 

To ja już tego bana wolę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Magda ma swój charakterek, lubi iść pod prąd , czasem pisała aby być na przekór. Ale też ja lubię i chyba gdyby ode nie to zależało wybaczyłabym jej te drobne grzeszki. Jesteśmy wszyscy znerwicowani i takie upuszczenie emocji czasem może nam pomóc. Jestem za przywróceniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×