Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to za nowomoda na forum?


eligojot

Rekomendowane odpowiedzi

Że jak w temacie osoby zaczynają się kłócić, bo cały wątek ląduje w koszu? Dawniej było tak, że posty z kłótniami zostawały usuwane, osoby dostawały upomnienia a wątek toczył się dalej! Czemu to ma służyć i czemu winna jest osoba, która taki wątek założyła a potem ląduje on w koszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOzna sobie przejrzec kosz np. "Atrakcyjnosc jak wyznacznik ..." wyladowala w koszu, bo jakas laska wylała swoje żale w dość niewybredny sposob. Ja tez założyłem watek z prosba o rade w sprawie osobistej. Kolejna "mądra" miała osobiste halo do mnie i przez jej wywody wątek też znalazł się w koszu. Wątki pożegnań ludzi odchodzacych z forum również...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdeeeee to ja zgłaszam Twoją kandydaturę! Zrobię Ci kampanię itp... ale ne masz bordeline????? zaburzeń osobowości???? stanów psychotycznych???? schizofreniii???? i nie jesteś nimfomanka????? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jak w temacie osoby zaczynają się kłócić, bo cały wątek ląduje w koszu? Dawniej było tak, że posty z kłótniami zostawały usuwane, osoby dostawały upomnienia a wątek toczył się dalej! Czemu to ma służyć i czemu winna jest osoba, która taki wątek założyła a potem ląduje on w koszu?

eligojot, mamy nowych moderatorów, którzy mają trochę inne metody działania niż stara ekipa.

Takich styl. ;) Ale nigdy nie jest winna osoba, która założyła dany temat jeżeli nie bierze czynnego udziału w dalszej kłótni. Swoją drogą mnie bardziej odpowiadał stary system i staram się tak moderować forum jak zawsze, no ale z racji ilości tematów - nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siory, ale ja jako nowy mod :mrgreen: nie wyfalałam tego chyba, bo bylo troche wartosciowych rzeczof

mozna bylo zamknac na chwile, wydzielic i spokoj by byl

 

 

w sumie moznaby tak TERAZ z tematem zrobic..

 

ale sie nie wtracam juz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×