Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol, Fluanxol Depot)


joanka

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      36
    • Nie
      18
    • Zaszkodził
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Od dziś zacząłem zażywać zamiast fluanxolu Solian czyli amisulpiryd...

Stworzyłem nowy temat o nazwie " Solian" gdzie będę pisał o działaniu na mnie tego leku

Po pierwszej dawce minimalnej czyli 50 mg rano jest git

ani gorzej ani lepiej jak po fluanxolu, a to dobry znak jak nie jest gorzej....

Pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roobert kuuurwa ratuj:DD tak mna trzesie ze nie da sie wytrzymac.Myslalem ze sam ze soba dam rade ale to nie do wytrzymania.Jutro zaczynam z fluanxolem 0.5 mg z rana i 0.5 po poludniu.Ostatnia deska ratunku.Wiesz moze jak bardzo wychwytuje ten fluanxol wychwytuje te dopamine w dawkach do 3 mg?.Duze jest to dzialanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atakuj pierw 0,5 rano

i nie zdziw sie jak Cie zamuli

...ale o akatyzji nie ma mowy

Dopamine wyłapuje tak średnio, czyli w sam raz żeby sie przekonać czy tego typu leki będą w Twoim przypadku skuteczne

mnie tak pięknie wyluzowal i przywrócił życiu. Fakt , troche zmęczony po nim jestem ale żyje i funkcjonuje ,nie myślę wogóle o spotkaniu 3 stopnia z tirem ,mam normalnie wysokie libido, śpie normalnie i zarabiam znów kasę

nie jest jak przed choroba , ale jest najlepiej jak było w trakcie choroby....

jak cie zmuli to walnij kawe i energetyka śmiało

jak nie będzie jakiś dziwnych objawów to po kilku dniach dorzuć sobie wieczorna dawke

trzymaj sie Stary

dawaj znaki jak tam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....zobaczysz

jak cie te poranne za mocno zmuli i będziesz je odczuwał do wieczora to wieczorem juz nie wrzucaj......ale jak wieczorem nie będziesz juz odczuwał działania tego porannego 0,5 to zaryzykuj i wrzuć drugie 0,5 ...albo będzie git, albo cie uspi pieknie, albo rano będziesz jeszcze pólprzytomny

ale raczej będzie git

na pewno nie będzie takiej lipy jak po SSRI,tego możesz byc pewien

musisz sam to wyczuć

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety wczoraj zdebilało zdeczka...leżałem cały dzień spałem...drzemałem....i miałem wrażenie jak by mój mózg zasadniczo nie był mój....

poprostu takie uczucie....że w zasadzie ktoś mógł by cię jechac bez granic,,a ja nie mrugne okiem.....i w tym wszystkim rozdrażnienie z bierzącej sytuacjii

i niestety doświadczenie mówi mi że fluanxol pokazuję rogi....chyba tego typu leki nie dla mnie......i jeszcze takie przeskakiwanie obrazu w oczach się pojawiło...niestety....też już dawno tego nie doświadczałem....

szkoda ..bo zapowiadało się naprawdę sensownie...przy obecnych egzaminach nie zniosę tej syyuacjii....

ale cóż mówi się trudno...żyję się dalej....

 

srii nsrii, tlpd.,sraa,,neuroleptyki?[pozostały mi jeszcze jakieś warianty...?d może solian?

zastanawia mnie jeszcze takie połączenie tritico lerivon....też niektórzy ludzie odżywają..może MAO ..mam zapas mocloxilu w szafce? ach....a może leki typu WERBUTRIN?.....

na razie chyba jednak spróbuję pociągnąc na sucho...

bardzo mi zależy na śnie...to jest jeden z moich głównych celów. z tym mam największy problem..ale nie kosztem dnia...:(

 

zdesperowany...próbój....mną się nie sugeruj...ja po prostu jestem jakimś wyjątkowym przypadkiem....coś przecież musi zadziałac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lerivonu nie próbowaleś???

Oprócz tego że działa poprzez podniesienie poziomu noradrenainy ,działa tez na receptory histaminowe H1 co po ludzku znaczy ,że ma wspaniale działanie nasenne.....ja po tym spalem jak zabity.Niestety u mnie sennośc przekładała sie równiez na następny dzień...ale to nie reguła

Grunt żeby dawke optymalną (30-60 mg -ale zacznij od 30 ) wrzucac raz dziennie -wieczorem. Po pól godzinie nie ma mocnych-śpisz twardo.A w dzień noradrenalinka powinna sie rozkręcac. Aha i apetyt świetny się ma po tym.

Na dłuższą metę jednak źle się czułem ( okazuje sie że mam problemy z dopamina skoro neuroleptyki atypowe tylko mi pomagają ) ,ale znam osoby które nie tolerowały leków podnoszących serotoninę i po Lerivonie (mianseryna ) stanęły na nogi

Jak nie próbowałeś to polecam w pierwszej kolejności

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze tabletce nie jest za wesolo.Pobudzenie widoczne ale napiecie miesni jeszcze wieksze niz bylo.Zobaczymy co dalej

 

szybszy puls.Ja pierdole czy ja jestem juz beznadziejnym przypadkiem.No nic do niedzieli poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki motyw z mocloxilem..to bbył mój pierwszy lek jeszcze u psych dziecięcej...na samiutkim początku bardzo fajnie na mnie działał...to było szmaty czasu temu...wtedy byłem zajebiście głupi i nie zdawałem sobie chyba sprawy z powagi sytuacji i choroby....brałem sobie go w kratę ,,,aż wreszcie przestał działac.....wręcz zaczął paradoksalnie.....wiem że rozjebał się totalnie sen...

i od tego momentu zaczęło się moje..,,piekło z lekami,,

później trafiałem do samych debili lekarzy...zaczęły się leki uspokajające typu relaniu.,, przeciwlękowe,,,......później właśnie wsoczyłem na srii srxx i różne ścierwa,,..wiem że ogólnie ujmując zawsze ten nerw mi towarzyszył i rozwalał całął sytuację.....to tak generalnie

ale tak jak mówię pierwszy lek w mojej karierze był trafiony...teraz z perspektywy czasu wspominam jak się na początku jego brania pięknie czułem...

byłem radosy i uchachany...i takie głupie myślenie...zaraz zaraz...ja jestem zdrowy właściewie nie muszę go brac....zaczęło się kombinowanie,,..aż w końcu doprowadziłem się do ruiny...totalnie rozjebałem sobię sen....a jeszcze bardziej to zaszkodziły mi leki typu relaniu....rozwaliły mnie niesamowicie...

ZDYCHAŁEM Z BÓLU....TO było kilko miesięczne piekło...rozrywający nie do wytrzymania ból w klatce piersiowej i 0 snu....pewnie dużo osób na moim miejscu w obecnej sytuacji wyskoczyło by przez okno....

i do dnia dzisiejszego to właściewie taka egzystencja....teraz przypominając sobie ten fakt....może i wróce do mocloxilu...chociaż to by było głupie nie powiem....bo bądź co bądź na własne życzenie.....ale po pewnym czasie zaczął szkodzic/.....przypominam sobie to walenie serduszka.....mało zawału nie dostałem......

i wtedy do niego zapodawałem lerivon....to było szmat czasu temu....troszkę zamulał z tego co pamiętam....

W jakął stronę uderzac z lekami byś mi teraz radził masterze? wirtuozie...:)

 

zdesperowany...poczekaj kilka dni...do tygodnia....jak coś będzie nie halo to niema sensu się katowac...ale wierzyc trzeba...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam:P tylko wlasnie najgorsze ze mam teraz egzaminy a w takim stanie w jakim jestem to nic dobrego to nie wrozy;(.Mam ochote wrocic do paroksetyny .Z tym lekiem mam najlepsze wspomnienia;(.Juz chuk tam moge byc i pobudzony ale lepsze to niz byc w takim stanie jak teraz.

 

[Dodane po edycji:]

 

a czemu depresyjny paroksetyna nie przyjela sie u Ciebie?

 

[Dodane po edycji:]

 

NO Robert cos ruszylo sie z fluanxolem:) poki co humorek niezly ...nawet bardzo lęki nieco zmniejszone a dopiero 2 dzien.Moge liczyc ze bedzie jeszcze lepiej? Narazie biore 1 mg;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ,

 

Na mnie flunaxol jednak nie działa. Nie wycisza. A mało nie oszaleje z tym rozdrażnieniem, pobudzeniem i pustką w głowie.

 

Dokopałem się do jakiś starych zapasów Ketleru (pierońsko drogi). Ten mnie wycisza, ale cholernie zamula.

 

Zostanę na razie przy Alprozanie (Xanax). Jutro mam wizytę u medyka. Zobaczymy co wykombinuje.

 

Panowie, czy któryś z was chodzi na terapię, bo u mnie to chyba chuk daje...?

 

Robert, jaki ty ten benzo bierzesz?

 

Pozrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biorę Clonazepan

0,5-1 mg dziennie

wcześniej brałem nawet 2 mg na dobe, ale teraz na fluanxolu wystarczy 0,5 -1 mg na dobe

przez kilka dni probowalem solian zamiast fluanxolu-przez 2 dni bylo świetnie, potem coraz gorzej, wręcz masakra-przeprosiłem sie więc z fluanxolem i wracam do jako takiej formy...

mnie Ketrel tez zmulił na maxa-dla mnie ten lek kompletnie nie trafiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biore od tygodnia fluanxol . Pramolan , Tegretol , Afobam wczesniej bralem Cital i Perazin z czego Cital mi pomagał do jakiegos tam czasu pózniej przestal dzialac to lekarz zalecil mi zwiekszenie dawki ale przez to mi sie pogorszylo ale teraz również nie widze zadnej poprawy lecze sie od roku na nerwice lekowa , nerwice natrectw i depresje afektywna dwubiegunowa i szczerze mówiac juz nie wiem co mam dalej robić czy znou isc zeby zmienil mi leki bo teraz uczeszam na psychoterapie i nie moge sie w ogóle skupic bo którys z tych lekow mnie dekoncentruje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawiają pierwsze objawy działania tej trucizny?

Mi pomógl od PIERWSZEGO dnia

....niestety po 3 tygodniach przestał działac.....

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam o tym Fluanxolu to zaczynam się zastanawiać, czy nie zasugerować go lekarzowi. Przeciwlękowy, aktywizujący, przeciwdepresyjny - w sam raz dla mnie. Co prawda biorę Rispolept 2mg - czy ktoś się orientuje, czy można łączyć neuroleptyki?

 

Kurde, zawsze się stresuję u lekarza i boję się z nim dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×