Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Tak paradoksy, dasz radę bratu nic poważnego się nie stało więc czym tu już się denerwowac a ja dzisiaj wiem ze mam dostac nauczanie indywidualne pierwszy nauczyciel do mnie rprzyjdzie w piatek o ok 10:30 do 11 mówila to moja wychowawczyni i bedzie mnei uczyc histori czy mozliwe ze po nowych lekach jestem bardziej impulsywny na poczatku bo dzisiaj zauwazylem ze szybko wybucham ale dzien dobry nawet sobie poczytalem wladce pierscienie 15 stron no ale zawsze cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iryss, Ja chyba jestem w twoim wieku chodzę do klasy 1 Lo a z tym wladcom pierscieni to juz dzis raczej nie bo klade się spać po tych lekach które biorę na wieczór to jestem bardzo śpiący a wiecie może coś o tej inpulsywnosci/rozdraznieniu po nich DObranoc!P.S Iryss serio lubisz kubusia :D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pewnie że lubie ale bardziej tabaluge teraz już nie oglądam ale jak czasem zajmuje się dziećmi to usiąde sobie z nimi i obejrze dobranocke taki tani sentymentalizm..

Władcy pierścieni jeszcze nie czytałam ale to już kwestia czasu bo słyszałam że niezłe!

Dobranoc niech ci sie śnią aniołki czy co tam chcesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z takimi życzeniami to do wróżki się zgłoś napewno rozpatrzy podanie!

Spij dobrze!

 

Tez bym chętnie pospała ale zapewnie przez najbliższe 3h będe się snuć po domu nie wiedząć co ze sobą zrobić bo nie jestem zmęczona cholera co za ironia jeszcze niedawno chciałam mieć w sobie więcej życia i teraz prosze mam co chciałam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zaczynam nakrecac mimo lęków i moją piosenką jest teraz Linkin Park Papercut- http://www.youtube.com/watch?v=MzKaEFHqBo4 moze ktos lubi a nakrecam sie bo jutro ma do mnie przyjsc pierwszy nauczyciel i nie wyobrazam sobie pojsc do toalety przy nauczycielu no i kolo zamkniete sie kręci..P.S DO godziny wezme lek więc moze bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×