Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje tet jest tak nudno zimowo ze aż zgodziłam się popilnować dziecka mojej znajomej a miałam pisać artykuł ale jakoś mi się nie chce.

Na szczęście już niedługo wiosna i się zaczną spacerki wieczorne i będzie miło! Teraz pozostaje tylko ksiązka.

Miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie z tego powodu chce ulzyć wszystkim tylko z tego ze jestem destrukcyjny i okropny...

 

vasques, każdy z nas ma w sobie jakis pierwiastek destrukcyjny i kazdy bywa okropny. Jednak choroba, nerwica, nie jest tego potwierdzeniem. To normalne, ze czujesz sie gorzej bo jestes wobec niej bezsilny, ale to tylko Twoje lekia nie TY. Okropna jest za to jedynie bezsilność wobec niektórych jej objawów, wyolbrzymianie pewnych kwesti.

 

Co do dziewczyny, to radziłabym naprawde sie z nią spotkac. wiem jak to jest bac sie wyjsc z domu, ale moze ona moglaby przyjechac do Ciebie? takie rozmowy powinno sie prowadzic twarzą w twarz. Pamiętaj tylko, że na Twoje uczucia wzgledem drugiej osoby tez ma wielki wplyw to co dzieje sie z Toba. Moze lepiej byloby przeczekac ten nienajlepszy okres?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwielbiam male dzieci..

Mysle ze coraz bardziej odzywa sie we mnie instynkt macierzyński!

 

Ale jak na razie w zupełności wystarczaja mi wizyty obcych maluszków :)(

 

 

Jak na razie nie widać śladów wiosny.. Choć ja mam taki mały akcent wiosenny w domu - tulipanka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chcialabym wstawac o 15.30 :D o tej to ja juz z pracy wracam hehe.

 

dzis mialam dosc fajny dzien, kolezanka do mnie powiedziala ze jestem zywa i taka pelna zapalu do pracy. bo czasem to jestem taka ze nic nie robie tylko siedze i patrze w monitor. no coz taka jest ta nasza depresja, sa dni lepsze, sa dni gorsze. ja czytam ksiazke o strategiach walki z depresja i staram sie je wcielac w zycie. pomaga. nie moze byc przeciez tak ze depresja ma moim zyciem rzadzic. jestem ja i tylko ja. depresja jest przy okazji, ale ona nie bedzie mnie ograniczala. jedynie mi utrudnia.

 

no albo leki wreszcie dzialaja hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Its just one of those days

When you don't wanna wake up

Everything is fucked

Everybody sux

You don't really know why

But want justify

Rippin' someone's head off

No human contact

And if you interact

Your life is on contract

Your best bet is to stay away motherfucker

It's just one of those days!!

:twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam kolejny raz siiebie dość bo mama mi weszła do pokoju ja się zdenerwowałem mama powiedziala mi ze jestem bardzo ordynarny ja na to ze taki juz jestem i ze nei dlugo bedzie spokoj pobieglem do kuchni chcialem wziasc nóż i sie pociac ale sie pochamowalem...juz nie wytrzymuje tego ze moge byc agresywny lub zdenerwowany wszystko niszcze naprawde mam ochote ulzyć wszystkim ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się też pogubiłam vasques - jak słyszę takie texty to odpyskowuję - tak jak TY... ale to nic nie zmienia niestety więc może jednak spróbuje innej metody - emocjonalnej - wiesz, mi się też to nie podoba, może spróbujemy to zmienić razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Doxy to mialas ciekawy dzien... ja rano nie wstalem do pracy ,,, strach plus zmeczenie wziely gory , wstalem o 12 poklikalem na gg .. uslyszalem slodki glos:P i o 16 pojechalem do pracy po ponad miesiacu... bylem tam 5 godzin mialem jedna prace zajela 15 min... mimo wszystko przez caly czas czulem dziwny nieogarniety strach i serio mowiac nie wiem z kad pochodzil.. ani dlaczego nie potrafilem go zidentyfikowac...powiedzialem co mi dolega i niektorzy reagowali smiechem.. czy my jestesmy wariatami??a moze to oni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy a jak brat sie czuje? Już wszystko dobrze?

 

Dzień generalnie niezły ale identyczny jak wczorajszy!

Już mnie to nudz!!!

Teraz zapewne film jakiś włącze potem poczytam pózniej zasne i jutro powtórka z rozrywki!

Miłego wieczorku życzę:)

 

Aaa znacie jakieś fajne filmy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×