Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czuje takiego lęku o to co z nią ale czuje lęk że kiedys znów moge poczuc brak milosci i ja zranic bede się udzielal dalej i mowil jak idzie nam ale pewien bylem i jestem zawsze ze mi na niej zalezy i ze bardzo chce z nia byc tylko na chwile stracilem poczucie milosci ale mama mi sprobuje zalatwic wizyte u lekarza jutro i może dostane jakieś leki które mi pomogą... Iryss trzymaj sie i nie przejmuj sie za bardzo to co mówią ludzie bo widze ze jestes bardzo mądrą i wartościową dziewczyną i Ty tez napewno znajdziesz miłość chyba że już jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Vasques postaram się nie przejmować a co do miłości to mam nadzieję że kiedyś się zakocham!

Bez pamięci na zawsze!

Trzymaj się i słodkich snów

 

Spokojnie sobie dzień zleciał już wsumie wtorek ale nie czuje zmęczenia ani niczego innego...Dziwnie jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ty też się trzymaj i miłych snów a ja chce juz zasnąć bo czuje znów lęk w sercu...o to czy nie skrzywdze Asi..myślę że sie pojawia u mnie kolejne natrestwo choc nie mam stwierdzonej NN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz myślał czy ją skrzywdzisz czy nie to wkoncu to zrobisz chyba że ona ci na to nie pozwoli.

Ustal sobie jakies zasady i ich ściśle przestrzegaj "Nigdy już jej nie skrzywdze a jeśli tak to sam się usune w cień"

Trzymaj się tego i jeśli ją kochasz naprawde to jej nie zranisz bo kolejnej szansy możesz nie dostać.

Jakie to natrenstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey dziś jadę na terapie po raz 1 do sąsiedniego miasta i chce się leczyć bo to co zrobiłem było nawet nie wiem jak to nazwać jak ogłem zerwać dziewczyną ale swoją drogą dziwne że się aż takie rzeczy w mojej nerwicy pojawiaja a leki chce brać bo się nie da wyrobić i często wyjść z domu bo brzuch boli i chce takie objawy troche powstrzymać... A teraz poczułem się lepiej słucham piosenki

polacam wam do posluchania bardzo fajna a ja przy niej bardzo tesknie za Asią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzisiejszy dzien...okropny.pelen napięć. postanowilam zajrzec na zapomniane juz ostatnio forum.. Po jakims czasie nei przyjmowania lekow i szczesliwego,normalnego zycia nerwica walnela mnie jak piorun...znowu..coraz czesciej powtarzajace sie paniczne lęki i te wszystkie znane nam objawy..Od trzech ni biore asentre. Strasznie sie czuje. Wczoraj pojechalam na izbe przyjec do szpitala bo mialam tak skrajny lęk,ze myslalam,ze umieram.. i wypisali mi afobam. Jakos mnie trzyma ale zyje w ciaglym napieciu,ze wczorajszy atak sie powtorzy..zagryzam wiec zeby i czekam... ciesze sie,ze jest to forum. Nie czuje sie tak osamotniona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

another_memory mnie też tak nagle "trzasła" nerwica - myślałam, że już nie wstanę... Przez te kilka lat choroby w ogóle nie brałam leków. Bywało dobrze i źle, ale jakoś się trzymałam. Raz czułam się dobrze, raz fatalnie. Natręctwa oczywiście towarzyszyły mi przez cały czas i to one generowały lęki - raz mniejszej siły, raz powalającej. Zdarzały się takie okresy, że - nie jadłam, nie spałam, wymiotowałam, serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej, bałam się wyjść z domu... Kiedy mijało - bałam się, że wróci... I wracało... Ostatnie napady lękowe mnie zniszczyły - były tak silne - że myślałam, że już nie dam rady... Myślałam nad zakończeniem marnego żywota... Ale coż - teraz biorę leki, jestem na urlopie i myślę nad swoją przyszłością... Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solipsea, jestem jestem :D ostatnio tylko obserwujè jak dziewczyny obrzucajà siè mièchem ;) a tak serio to walczè z pokusà picia wina,pracujè,jezdzè na basen, kocham malza no i...czekam na corciè!!przyjezdza na ferie :D przywiezlismy polskà tv i namiètnie oglàdam filmy na canal plus,czasem zasypiam ale tak milo posluchac polskiego lektora.. ;) a ty gdzie siè podziewasz??na czacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solipsea, jesteś jednym z tych przykladow, dla ktorych warto chodzic do psych. ;)

jednak to cos daje..

 

ja sie wybieram jutro :shock: boje sie na sama mysl o tym.

 

dzisiaj spalam 11 h wiec sie wyspalam rzecz by mozna. mam wolne (znowu) i sie zastanawiam co by pozytecznego w domu zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, nie rob nic pozytecznego!!zrob sobie spa i sluchaj dobrej muzyki,albo filmik zarzuc dobry??albo ksiàzka plus pizza :D takie tam drobiazgi umilajàce wolny dzien od pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wzielam polgodzinny prysznic, nalozylam 120 maseczek na leb, krem przeciwzmarszczkowy xD i siedze i pachne narazie.

ale nie lubie nic nie robic, mam w pokoju lekki burdel, to moze chociaz to posprzatam.

 

ed: od rana slucham Phila Collinsa a na śniadanie zjadłam czekoladę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, lekki burdel powiadasz? :lol:no to sprzàtaj..a ja jeszcze w pizamie i raczej juz siè nie bèdè przebierac ;) o zaczyna siè jakis film pt ,,Sen Cassandry,,oglàdal ktos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solipsea, jestem jestem :D ostatnio tylko obserwujè jak dziewczyny obrzucajà siè mièchem ;) a tak serio to walczè z pokusà picia wina,pracujè,jezdzè na basen, kocham malza no i...czekam na corciè!!przyjezdza na ferie :D przywiezlismy polskà tv i namiètnie oglàdam filmy na canal plus,czasem zasypiam ale tak milo posluchac polskiego lektora.. ;) a ty gdzie siè podziewasz??na czacie?

 

U mnie po starymu. Zmieniłam leki - mam po nich lekkie napady adhd hehe :mrgreen: Ale lepsze to niż siedzenie na dupie. Wova - cieszę się, że u ciebie dobrze. No i masz canal +, a jo niy mom chlip :cry::mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

solipsea, jesteś jednym z tych przykladow, dla ktorych warto chodzic do psych. ;)

jednak to cos daje..

 

ja sie wybieram jutro :shock: boje sie na sama mysl o tym.

 

dzisiaj spalam 11 h wiec sie wyspalam rzecz by mozna. mam wolne (znowu) i sie zastanawiam co by pozytecznego w domu zrobic..

 

Paradoksy - fajnie, że tak o mnie myślisz :mrgreen: Tylko nie wiem, czy słusznie. :mrgreen: Doszłam do wniosku, że jak wpadniesz do dziury, zawsze jest szansa, że okaże się ona gejzerem i wypchnie cię na powierzchnię. Dosz rady dziołszko - pamiętaj psycholog to tyż ino ludź!

 

PS: Tak, brałam dziś leki. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×