Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To zależy od tego jaki jest problem. Są problemy które odchodzą w czasie jednej sesji, a są takie na które potrzeba wielu miesięcy. Zaletą EFT jest to że można, a nawet trzeba je robić samemu. Ja uwolniłem się sam od mnóstwa problemów. Na mojej stronie jest link do ebooka z którego można się nauczyć podstaw metody za darmo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nowego gabinetu psychologicznego. Gabinet działa w Mysłowicach, bardzo dobry dojazd z Katowic. Oferta gabinetu obejmuje:

- porady indywidualne

- psychoterapię indywidualną

- poradnictwo wychowawcze

Oferta psychoterapii: psychoterapia zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, lękowych, PTSD

Terapię prowadzi psycholog, członek PTP, uczestnik kursu psychoterapii i pracujący pod superwizją

Obowiązuje promocyjna cena: 40 zł za 60 minut sesji

Informacje: 0 721 351 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakiegoś psychoterapeutę przyjmującego na terenie Śląska (Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Bytom ale dalsze okolice też mogą być) pracującego metodą bioenergetyki Lowena. Wydaje mi się, że ta metoda mogłaby mi pomóc, znam jedno nazwisko, ale aż w Opolu, a to zbyt daleko. Liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oraz Pstryk poszukujemy chętnej osoby do wynajmu 4-pokojowego mieszkania w Katowicach, zaczynając od przełomu marzec/kwiecień.

 

proszę pisac na PW do mnie lub do Pstryczka ( member6390.html )po szczegóły; rozważymy tylko poważne oferty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś korzystał z usług Instytutu Treningu i Edukacji Psychologicznej-Andrzej Szulc ? Chce się w kwietniu zapisać na "terapie" wyjazdową, namówiła mnie pewna babeczka, która jest w 7 niebie po terapii wyjazdowej.Jestem ciekawa czy opinie się potwierdzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś gotów, aby zmienić swoje życie i poznać narzędzie, dzięki któremu uwolnisz się od:

 

- stresu, lęków i fobii

 

- niskiej samooceny

 

- bezsenności

 

- depresji

 

- negatywnych wspomnień i przekonań

 

- i wielu, wielu innych dolegliwości

 

 

 

To narzędzie nazywa się EFT.

 

Prostota tej metody sprawia, iż każdy może się jej łatwo i szybko nauczyć.

 

EFT bazuje na koncepcji, iż przyczyną wszystkich negatywnych emocji jest zaburzenie w systemie energetycznym ciała.

 

Prowadzę sesje w Katowicach oraz przez skype.

 

 

 

Więcej informacji na stronie o EFT

 

 

 

Dawid Zaręba

 

Tel: 508865400

 

Mail: dawid.zareba@gmail.com

 

gg: 5674399

 

skype: dawid.zareba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc uznałem, że podejmę jakiś krok w celu leczenia nerwicy. I mam do was pytanie, gdzie na śląsku (maxymalnie do katowic mogę dojechać) jest jakiś dobry psycholog, psychiatra czy ktokolwiek kto mógłby pomóc? Znacie jakiegoś godnego polecenia?

 

[Dodane po edycji:]

 

Nikt nie ma żadnego godnego polecenia specjalisty który mógłby mi pomóc w walce z nerwicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choruję na depresję .

By pomóc nam, chorym zorganizowałam grupę Anonimowych Depresantów na śląsku.

 

AD jest Wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się doświadczeniem,

siłą i nadzieją,aby rozwiązać swój problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z depresji.

Nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną organizacją lub instytucją.

Nie angażuje się w żadne publiczne polemiki.Nie popiera, ani nie zwalcza żadnych poglądów.

Nie ma żadnych skłądek, ani opłat , jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki.

 

Takie grupy działają już w Warszawie i w Gdyni.

Teraz będzie w Czeladzi.

 

Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już 8 maja w Czeladzi (Piaski) ul. Zwycięstwa 6 pokój 7 ( wejście

od podwórka). Od tej soboty spotkania będą w każdym tygodniu.

Dodatkowych informacje można uzyskać pod telefonem 662 249 238 lub ( 32) 265 35 14.

 

Z A P R A S Z A M Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Wakacje edukacyjne"

*

*

* rezerwacja on-line - http://www.sppz.pl

**************************************

 

- Natura - Kultura - Świadomość - Zdrowie -

 

Stowarzyszenie Polska Promocja Zdrowia pod patronatem Miesięcznika „Czwarty Wymiar” Zaprasza :

 

Na wyspę Wolin do Wisełki k. Międzyzdrojów

Pensjonat „Perła” ( 3 i 2 osobowe pokoje ) - grupy 12-20 osobowe

 

Siedmiodniowe turnusy edukacyjne, Woliński Park Narodowy, morze, jeziora, wycieczka promem, ekologiczne wyżywienie, terapeutyczna piramida w rajskim ogrodzie i inne atrakcje.

 

i tu...

http://www.goldenline.pl/spotkanie/wakacje-edukacyjne

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×