Skocz do zawartości
Nerwica.com

zwariowałem..??


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie znerwicowane dusze..:)

zaczyna mnie dreczyc jedno pytanie... czy po przez nerwice mozna zwariowac??

Od wczoraj przesladuje mnie dziwny strach na temat pory dnia, nie zebym sie bal ciemnosci... poprostu jakas swiadomosc ze jest ciemno budzi we mnie jakies dziwne emocje , to chyba jest strach , zaczynam sobie zadawac pytanie , czy dam rade dotrzymac do rana,ale po co?? zeby bylo lepiej jest zima wiec slonca nie ma za duzo...kolejna chora mysl na temat chmur... to jest chore!!ja sie zaczynam podswiadomie zastanawiac czy da sie zyc kiedy one sa i wogole..przeciez to wiem..wiec gdzie moje racjonalne myslenie??i z kad ten dziwny nieogarniety strach...czy sa jakies leki ktore pomoga sie uspokoic??a moze dla mnie juz za pozno...moze ja juz wariuje:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo ciemności - to u mnie też występuje ten lęk. W dzień czuję się o wiele lepiej, więc jak się robi wieczór, to staram się wcześniej chodzić spać. Nie zawsze mi się udaje, bo mam wiele domowych obowiązków, ale całe szczęście wspomaga mnie moja Wspaniała Żona.

Wsparcie bliskich to podstawa. Ja cały czas tłumaczę sam sobie że to choroba, a jak się jest chorym to trzeba się leczyć. W chwilach kryzysu wspomagam się Alproxem. Wiem że to straszny szit, ale z dwojga złego wolę jego. Aby do wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×