Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

oglàdalam wczoraj film pt.Lektor-czy ktos go oglàdal??bardzo dobry polecam :D dzisiaj zajrzeli do nas z wizytà znajomi,zjedlismy razem obiad w bardzo milej atmosferze!!zauwazylam ,ze juz nie stroniè od ludzi i bardzo mi siè to podoba :mrgreen: idè teraz lenic siè przed telewizorkiem pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, czyli impreza się udała ;)

 

rzdko piję w takich ilościach by mnie męczył kac na drugi dzień, ale raz jak przeholowałam to miałam niezłą jazdę - nie wiedziałam gdzie się zaczyna kac a gdzie napad paniki! masakra!

 

[Dodane po edycji:]

 

aha - po moim wieczorze panieńskim reanimowała mnie zupka z papierka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, jeszcze parę spotkań forumowych i będziesz sama do ludzi wychodzić :lol:

 

masakryczny wek. sobota 15.00 pogrzeb (kogoś znaczącego), godzina 18.00 impreza urodzinowa z tańcami (też kogoś znaczącego) godzina 20 do dzisiaj - nóż w plecach (wbity też przez kogoś znaczącego)... jak tu nie pić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk, no wlasnie z tym piciem cholera to jest problem,zauwazylam,u siebie ze wlasciwie kazda okazja jest dobra o nawet brak okazji o tak po prostu dla rozluznienia :?Pstryk, do czego to doprowadzi??z jednej strony czujè siè dobrze,zadnych atakow i tp,jedynie czasem zawroty glowy,ale po winko siègam i to chètnie..

 

[Dodane po edycji:]

 

Pstryk, koniecznie musimy spotkac siè w kwietniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój dzień zaczol od przytulenia sie do toalety i zwymiotowania bardzo cierpie bo wczoraj nie wiem dlaczego moje uczucie BEZ POWODU! w ciągu jednej sekundy jkby ze mnie wyparowalo i nie czuje tego żaru ale zalezy mi na niej i bardzo chce z nia byc i jej nie stracic ona o tym wie i to ja bardzo boli czy w nerwicy moze sie pojawic takie cos?? P.S Wczoraj caly dzien mi serce bilo jak oszle i bylem zdenerwowany moze to ból na chwile przsłonił młosc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień zaczął się od tego, że mi system padł :mrgreen:

na awaryjnym szybko dane z pulpitu i już siedzę na nowiuśkim,nieśmiganym,niezaśmieconym... :twisted:

 

dzisiaj praca do oporu, czyli do 21 :? rzygac mi się chce na samą myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt mi nie odpowie ze to jest mozliwe u mnie dalej okropnie znów zwymiotowałem bo dociera do mnie że ją stracilem ale nie powiedzialem jej co przewazylo na moja decyzje...

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam! Jak sie zastanowilem co czuje to ja dalej ja kocham ale chyba lepiej juz jej dać spokój bo zraniłem ją za jakiś czas jej przejdze ona bedzie szczesliwa i nie bedzie sie martwic partnerem a ja jak zwykle bede cierpieć...Mój ból i atak nerwicy dawno nie był taki silny już dziś chyba 3 razy wymiotowałem i pisząc to dochodze do 4

 

[Dodane po edycji:]

 

Tak przed chwila zwymiotowałem po raz 4!i Brzuch mnie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś zjadłeś albo tak reagujesz na stres różnie bywa...

Ale skoro już raz ją zraniłeś to pozostaw jej decyzje czy nadal chce utrzymywać z Tobą kontakt bo może wykożystałeś już u niej limit.

Trzymaj się!

 

Mój dzień zaczoł się dobrze tak się zastanawiam czy pojechać do Zakopanego i Krakowa nie che mi się siedzieć w domku całe ferie ale też jakoś specjalnie nie mam ochoty gdzieś jezdzić...

Pogoda piękna może się przejde do biblioteki po jakieś fajne książki.

Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×