Skocz do zawartości
Nerwica.com

Atrakcyjność wyznacznikiem szczęścia


tracący sens życia

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do ludzi powiedzmy mało atrakcyjnych. Czy macie partnerów, czy są podobnie ja Wy niezbyt atrakcyjni. J nie mogę znaleźć swojej 2 połówki. Tak nie jestem przystojny ale marzy mi się piękna dziewczyna jakich pełno w Polsce, wszak nasze rodaczki słyną z urody. Mam 28 lat i zero doświadczeń pociągają mnie dziewczyny atrakcyjne. Powiedziałem sobie że jesli nie znajdę takiej to wolę być sam niż związać się z kobietą która mnie nie pociąga fizycznie i się cieszyć że jakakolwiek się mną zainteresowała. Tak już jest zbudowany świat że poszukujemy partnerów atrakcyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest zbudowany świat że poszukujemy partnerów atrakcyjnych

 

Gdybys rozejrzał się wokoło to zauwazył byś że nie każdy jest na tyle pusty aby zwracać uwagę WYŁĄCZNIE na wygląd. Bo rozumiem że wygląd jest w jakimś stopniu ważny ale nie najważniejszy. Dusza, umysł, tok myślenia to chyba się liczy albo omineła mnie jakaś zmiana. Rozumiem że mógłbyś być z kobietą która jest piękna i pociągająca ale nie ma za grosz poczucia humoru ani rozumu tak? Jeśli tak to szczeże współczuje. Ludzie zwracają uwagę na wygląd ale bez przesady wydaje mi się że to nie jest jakimś wyznacznikiem. Pozatym to myśle że nie ma brzydkich osób. Magda kiedyś bardzo fajnie to ujęła że są tylko ludzie niezadbani ale nie brzydcy. Teraz piszesz że pociągają cię tylko piękności ale wszytstko może się zmienić może zakochasz się z wzajemnością w jakiejś atrakcyjnej kobiecie ale może być tak że poznasz kogoś kto wcale ci się na początku nie spodoba a miłość przyjdzie z czasem gdy poznasz jej zalety..Różnie bywa.

Pozdrawiam

 

Ps Nie uważąm się za brzydką ale tak jakby jestem sama.

 

Powodzenia w szukaniu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do ludzi powiedzmy mało atrakcyjnych. Czy macie partnerów, czy są podobnie ja Wy niezbyt atrakcyjni. J nie mogę znaleźć swojej 2 połówki. Tak nie jestem przystojny ale marzy mi się piękna dziewczyna jakich pełno w Polsce, wszak nasze rodaczki słyną z urody. Mam 28 lat i zero doświadczeń pociągają mnie dziewczyny atrakcyjne. Powiedziałem sobie że jesli nie znajdę takiej to wolę być sam niż związać się z kobietą która mnie nie pociąga fizycznie i się cieszyć że jakakolwiek się mną zainteresowała. Tak już jest zbudowany świat że poszukujemy partnerów atrakcyjnych

Ale co chciałeś nam dokładnie powiedzieć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekałeś że żadna Cie nie chce, że szukasz normalnej dziewczyny która Cie pokocha, próbowałam Ci pomóc, mojej przyjaciółce bardzo sie spodobałeś i co?

Napisałeś że Ci sie podoba, obiecałeś jej spotkanie ... i nagle ją olałeś !

 

Jesteś beznadziejny.

 

I jeszcze takie tematy zakładasz!

Tyle czasu straciłam na pomoc Tobie.

Tak, straciłam bo Ty to olałeś- olałeś moją pomoc a moja przyjaciółka przez Ciebie teraz siedzi i płacze! A to taka dobra dziewczyna!

Ty nigdy nie znajdziesz kobiety, bo żadna z Tobą nie wytrzyma, z Twoim charakterem, pesymizmem.

 

Moja przyjaciółka zaprosiła Cie na kawe do domu a Ty piszesz ze to dziwka bo Cie zaprasza na kawe a Cie nie zna!

 

Koniec tematu, nie chce Cie znać.

 

Magda

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. I nie pisz że jesteś brzydki, bo jak chcesz to zaraz tu wkleję Twoje zdjęcia, i wszyscy zobaczą tego brzydala!

Nie wierzcie mu, to atrakcyjny facet który ma marzenia z kosmosu i zajebisty pesymizm. Tyle !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie chyba muszą się nawzajemsobie podobać czy nie mam racji a Magda mnie obwinia że jej kolażanka mi się nie podobała, gdzie tu jest moja nienormalność? Jak wszyscy do wszyskich pasują to dziewczymy która chce ze mną zamieszkać i mieć dzieci. Myślenie paranoiczne, ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nic nie zrozumiałam z Twojej wypowiedzi.

Co do pierszego fragmentu to przeczytaj co eligojot napisl powyżej.

Niemoralnym nikt Cię nie nazwał a Magda zarzuca Ci że niefajnie potraktowałeś jej przyjaciółkę.

Tego przedostatniego zdanie nierozumiem.

Ale jest coś jeszcze czego nie pojmuję bo Magda napisała że jesteś atrakcyjny wiec Ty poprostu tego nie zauwazasz czy może szukasz współczucia????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nic nie zrozumiałam z Twojej wypowiedzi.

Co do pierszego fragmentu to przeczytaj co eligojot napisl powyżej.

Niemoralnym nikt Cię nie nazwał a Magda zarzuca Ci że niefajnie potraktowałeś jej przyjaciółkę.

Tego przedostatniego zdanie nierozumiem.

Ale jest coś jeszcze czego nie pojmuję bo Magda napisała że jesteś atrakcyjny wiec Ty poprostu tego nie zauwazasz czy może szukasz współczucia????

Chodziło mi o to że ludzie muszą się nawzajem sobie podobać gdtby tak nie było to wyszlibyśmy teraz na ulice i z pierwszą napotkaną osobą pobrali byśmy się, ale tak mie jest. Nie nie jestem atrakcyjny, jestem brzydki Magda ma specyficzne podejście do urody ciekawe tylko , skoro tak sądzi to czemu nie umówił mnie z jakąś dziewczyną z agencji modelek a zna takie bo z nimi pracuje. Ona mówi co innego a co innego robi.

Ok nieładnie postąpiłem z jej koleżanką, ale szukam dziewczyny z I ligi i co w tym złego wszyscy faceci szukają i oglądają się za ładmymi dziewczynami czy to jakaś nienormalność, chcę laski która mi się spodoba fizycznie dla mnie to ma duże znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracący sens życia ja wymieniłam z Magdą kilka prywatnych wiadomości i (nie chce się to bawić w jej adwokata bo kto jak kto ale Magda to się umie sama obronić) nie moge powiedziec że co innego mówi a co innego robi. Dla mnie zawsze była bardzo miła i pomocna. Złego słowa nie mogę o niej powiedzieć. Szukałeś atrakcyjnej kobiety ona umówiła cię ze swoją przyjaciółką i uważasz że była ona nieatrakcyjna??

No z tego co wyczytałam to nzawałeś ją dziwką a jak tak nazywasz kobiety to nie dziw się że cię zadna nie chce bo choćbyś był najpiekniejszym męszcyzną żadna cię nie zechce jeśli nie będziesz jej szanował!!!

Masz wygórowane wymagania! Co za różnica czy dziewczyna jest modelką czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki duży chłopiec, a nie zna się na zasadach tej gry.

 

Jeżeli chcesz mieć miłe wrażenia wizualne, no to trzeba coś w zamian zaoferować np. również miłe wrazenia estetyczne (ładna twarz lub ciało, ewentualnie to i to).

Jeżeli powyższych atrybutów się nie posiada, można dać inne pozytywne cechy np. silny charakter (oparcie), poczucie humoru, fajność, dobre samopoczucie w towarzystwie. Inne rzeczy do wymiany to np. dobra sytuacja materialna, dobra pozycja zawodowa lub status społeczny. To na co ta druga strona się zgodzi w zamian za zapewnianie miłych wrażeń estetycznych, już zależy od niej samej.

Nie ma nic za darmo, aby coś dostać, trzeba coś dać od siebie. W ten sposób ludzie się dobierają w pary.

 

Szczerze, to jeżeli radzisz sobie w życiu tak samo jak formułujesz swoje myśli, to ja bym na Twoim miejscu jednak brał taką, co wykaże mną zainteresowanie a nie czekał na mannę z nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nic nie zrozumiałam z Twojej wypowiedzi.

Co do pierszego fragmentu to przeczytaj co eligojot napisl powyżej.

Niemoralnym nikt Cię nie nazwał a Magda zarzuca Ci że niefajnie potraktowałeś jej przyjaciółkę.

Tego przedostatniego zdanie nierozumiem.

Ale jest coś jeszcze czego nie pojmuję bo Magda napisała że jesteś atrakcyjny wiec Ty poprostu tego nie zauwazasz czy może szukasz współczucia????

Chodziło mi o to że ludzie muszą się nawzajem sobie podobać gdtby tak nie było to wyszlibyśmy teraz na ulice i z pierwszą napotkaną osobą pobrali byśmy się, ale tak mie jest. Nie nie jestem atrakcyjny, jestem brzydki Magda ma specyficzne podejście do urody ciekawe tylko , skoro tak sądzi to czemu nie umówił mnie z jakąś dziewczyną z agencji modelek a zna takie bo z nimi pracuje. Ona mówi co innego a co innego robi.

Ok nieładnie postąpiłem z jej koleżanką, ale szukam dziewczyny z I ligi i co w tym złego wszyscy faceci szukają i oglądają się za ładmymi dziewczynami czy to jakaś nienormalność, chcę laski która mi się spodoba fizycznie dla mnie to ma duże znaczenie

W sumie ten ciąg liter bez znakow interpunkcyjnych w stylu jak wyzej zaprezentowano nie sklania do oswiadczyn. Brak zrozumienia owego tekstu jak widac dotknal nie tylko mnie. Chyba ze z gory zakladasz, ze Twoja wymarzona (atrakcyjna sexbomba rzecz jasna :mrgreen: ) bedzie reprezentowac podobny poziom. Ciekawe jak wygladalaby Wasza milosna korespondencja?

 

[Dodane po edycji:]

 

Szczerze, to jeżeli radzisz sobie w życiu tak samo jak formułujesz swoje myśli, to ja bym na Twoim miejscu jednak brał taką, co wykaże mną zainteresowanie a nie czekał na mannę z nieba.

Ja bym tego lepiej nie okreslil :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaha

tracący sens życia, a to o to chodzi magda ma znajomości w modelingu to pomyślałeś ,że Cie umówi z dupą z bilbordu jednak umówiła Cie ze zwykła kumpela to już beee no to nie ładnie faktycznie kolego .

 

Powiem żal mi takich facetów którzy robia ligi z urody kobiet ,dla mnie jesteś beznadziejny dlatego że tak oceniasz ,szukasz pomocy a wybrzydzasz :"zamieść ogłoszenie jestem paskudny itp ale szukam pierwszej ligi z agencji modelek" - zal facet żal

 

Ps Magdzia nie pomagaj bo Ci kumpela kiedyś będzie miała za złe , stracisz przyjaciela a nikogo nie zyskasz przykre ale prawdziwe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×