Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej


drań

Rekomendowane odpowiedzi

hm...wlasnie sobie slucham.... Monotonne ale przeciez licza sie intencje.

 

anita a sluchasz tej najnowszej wersji? tej z ostatniego linka? no co Ty ta nowa nie jest monotonna, jest mocniejsza. Poprzednia dzialala usypiajaco, ta jest fajna.

 

Kochajacy sie rozkrecil..... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochajacy sie rozkrecil..... Mr. Green

 

to jest dopiero poczatek ,jade na pol gwizdka ,zobaczycie ze bedzie duzo lepiej jak sie rozkrece naprawde :)

 

rzeczywiscie ta pierwsza wersja nie byla udana , ale ver 2 jest OK

zapraszam do sciagania i sluchania

 

podaje link jeszcze raz :

 

http://download.yousendit.com/C023C62C61BA0131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochający, to miło, że chce ci się zrobić coś dla innych bezinteresownie :D:D:D dzięki

 

Jesteśmy w temacie afirmacji więc pozwolę sobie wkleić afirmacje pana Ryszarda Matuszewskiego pomocne przy depresji (która często towarzyszy lękom)

 

Akceptuję siebie, akceptuję siebie całkowicie tutaj i teraz. Lubię siebie. kocham siebie. Troszczę się o siebie i dbam o siebie. Jestem wystarczająco dobrą osobą, aby żyć.

Akceptuję swoje życie. Życie jest dla mnie bezpieczne. Ufam biegowi życia. Z radością idę naprzód.

Akceptuję siebie w strumieniu życia.Zgadzam się z sobą i z życiem,które jest dla mnie. Lubię siebie i troszczę się o siebie oraz o swoje życie.

Ufam,że Boska mądrość i Boskie przewodnictwo zawsze mnie ochrania,wspiera i prowadzi.

Chcę być tu i teraz i chcę odpowiadać na wyzwanie życia.Otwieram

serce dla ludzi i porozumiewam się z serca.Jestem w podróży przez wieczność i mam dużo czasu na wszystko.

Jestem bezpieczna.Z łatwością i w spokoju odzrzucam stare i witam nowe w moim życiu Z łatwością podejmuję wszelkie decyzje w moim życiu. Jestem chcianym, akceptowanym i kochanym dzieckiem Wszechświata.

Sama troszczę się o swój umysł i serce oraz o swoje życie.

Jestem silną i dynamiczną kobietą (mężczyzną) ,uosobieniem kobiecości ( męskości). Kocham swoje kobiece ( męskie) ciało.Kocham siebie jako kobietę( mężczyznę) kocham swoją kobiecość ( męskość).

Spokój ducha otacza mnie i mieszka we mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochajacy, dopiero teraz ściągnąłem Twoje dzieła, ani jednego nie przesłuchałem do końca.

Czułem się jak bym był w konfesjonale z księdzem który często powtarza te same zdania.

W ogóle to do mnie nie trafia, mam nadzieje że tylko do mnie.

 

shadow_no mysle ze wiesz do czego sluza afirmacje , nie jest ich celem trafianie do twojej swiadomosci a do podswiadomosci , takze nie musisz byc swiadomy tego ze one do ciebie trafiaja

poza tym ,to ze czujesz sie jak w konfesjonale z ksiedzem ktory powtarza ciegle te same zdania wynika z takiej a nie innej konstrukcji afrmacji , nie przypadkiem powtarzam w nich kilka razy jedno zdanie.

afirmacja zadziala wtedy gdy w umysle jest miejsce na wiare w jej skutecznosc ,gdy go tam nie ma afirmacja traci swoj sens

jesli cie to nie bawi to posluchaj sobie techno :)

 

ale techno też mnie nie bawi :( [dop. shadow_no]

 

hmm a wiec sluchaj tego co cie bawi ,odpreza i nastraja pozytywnie :)

 

ale afirmacje to nie showbiznes szanowny adminie

 

A moze Kochajacy nam cos zaspiewasz:)mnie muzyka leczy

 

anita27 obawiam sie ze jestem pozbawiony takiego talentu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktos slucha tych afirmacji?? Trzeba to naprawde robic systematycznie, zeby zadzialalo. Ja slucham optymizmu i enztuzjazmu. Czasami przypomina mi o tym co naprawde wazne, gdy sie zagalopuje nie w ta sciezke co trzeba.

Naprawde polecam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochajacy

ręka przyjacielska odemnie za Twoje intencje i to że chcesz pomagac :D pomagasz tak jak możesz i umiesz i to się liczy :D

 

Kochani afirmacje są bardzo ważne mówią o tym psychologowie i poradniki psychologiczne, dla każdego z nas może to okazac się pomocne. W ten sposób można " ujażmic " podświadomośc która zrobiła nam psikusa.

Sama prowadzę afirmację pod okiem psychologa do którego chodzę i działa na mnie rewelacyjnie. Teksty Kochającego mogą byc źródłem do naszych własnych afirmacji indywidualnie. Kto nie wierzy jego strata :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochajacy

ręka przyjacielska odemnie za Twoje intencje i to że chcesz pomagac Very Happy pomagasz tak jak możesz i umiesz i to się liczy Very Happy

Kochani afirmacje są bardzo ważne mówią o tym psychologowie i poradniki psychologiczne, dla każdego z nas może to okazac się pomocne. W ten sposób można " ujażmic " podświadomośc która zrobiła nam psikusa.

Sama prowadzę afirmację pod okiem psychologa do którego chodzę i działa na mnie rewelacyjnie. Teksty Kochającego mogą byc źródłem do naszych własnych afirmacji indywidualnie. Kto nie wierzy jego strata Very Happy

pozdrawiam

 

didado1 mam dla ciebie "tylko" i az trzy slowa

 

dziekuje ci bardzo :!:;)

 

NcL

na dole w ramce jest przycisk free, trzeba na niego kliknac i odczekac odliczanie ok 50-55 sek

potem wyskakuje pole do ktorego trzeba przepisac tekst z pola obok napisu here

potem juz tylko klikamy na przycisk download from mirror....

i zasysamy

 

tylko jest problem tego rodzaju ze te linki maja prawdopodobnie limity czasu dzialania

i nie wiem czy nie sa juz przekroczone

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Be dwóch zdań intencje bardzo dobre, ale ja podpisuje się pod poprzednimi postami, że jest to zbyt "daleka" chęć ingerencji w leczenie. Każdy przypadek nerwicy ma inne podłoże i leczenie powinno zawsze odbywać się w konsultacji z psychologiem. Nie wiem jakie spektrum działania mają afirmację ale podchodziłbym do tego z dużym dystansem.

Mnie osobiście w samym przekazie tej afirmacji uderza to, że ona nie dociera do źródła problemów tylko ich efektów "wybaczam światu że jest taki zły...", otóż świat nie jest TAKI zły - to jest sposób w jaki nerwicowcy odbierają różne bodźce jako bolesne i bardzo negatywne. Ten sposób odbioru z kolei wynika z wysokiej wrażliwości. Działanie powinno być ukierunkowane nie na odcinanie się od rzeczywistości i bardzo górnolotne wybaczanie wszystkim wszystkiego, tylko na skupianiu się dlaczego coś jest dla nas bolesne, dlaczego wydaje nam się że ktoś nami manipuluje, czy naprawde wszyscy nas krzywdzą... itp. i to jest skuteczne działanie...

 

Mając na uwadze Twoje dobre intencje kochający, mimo wszystko, uważam że nie powinieneś tego wrzucać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no_fear nie zamierzam zaglebiac sie z toba w dyskusje na ten temat bo do tego obie osoby musza miec choc zielone pojecie o przedmiocie rozmowy a skoro piszesz tego rodzaju stwierdzenia to znaczy ze masz na ten temat zerowa wiedze (bez urazy) ,skoro jestes przeciwny to nie sluchaj tego i nie bedzie problemu , jednak od siebie moge dodac tyle ze afirmacje byly dla mnie jednym z najwazniejszych elementow w wychodzeniu z nerwicy.

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Bez urazy...) Kolega ma zerowe pojęcie na temat mojej wiedzy.

Wiem jak wygląda skuteczne i trwałe wychodzenie z nerwicy i wg mnie afirmację nie gwarantują skutecznego, utrwalonego efektu.

Ten przekaz jest powierzchowny i na dłuższą metę bezsensowny.

Dlaczego?

Dam ci jeden prosty przykład (do którego po części nawiązałem w poprzednim poście, ale jakoś widzę nie zaskoczyło). Większość przekazu tak naprawde podkreśla, że cały świat jest zły, a my mu wybaczamy. Ludzie manipulują nami, ogłupiają, krzywdzą itd... my wybaczamy. Ten przekaz utrwala nas tak naprawdę w negatywnym odbiorze świata. Problem polega na tym, że często to co boli NAS - zdrowych ludzi nie porusza w tak dużym stopniu... To takie cierpiętnicze i strasznie chrystusowe... Może doraźnie pomaga, ale nie w dłuższym okresie, co gorsza może utrwalać negatywny odbiór rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgadzam. Nie wybaczam swiatu. Wybaczam ludziom, wybaczam sobie, wybaczam Bogu. Wszystkie krzywdy. Wybaczajac przepracowuje swoj problem. Problemy wyplywaja na zewnatrz, bo powoli docieram do kazdego najdrobniejszego zranienia.

 

Wiesz afirmacje sklaniaja mnie do glebokich przemyslen. Nie konczy sie na klepaniu formulek. Ja dokladnie zdaje sobie sprawe z tego co afirmuje i dlaczego.

Afirmacje pozwalaja uzmyslowic sobie moje potrzeby. Sa pewnego rodzaju srodkiem, ktory wspolgra z innymi. Osiagam cele, nakierowuje sie na wlasciwe tory. Udrazniam prawidlowe myslenie.

 

Afirmacje wiele mi daly. Jestem zadowolona z zycia i posowam sie na przod mimo wszelkich przeszkod.

 

Rozwiazanie tkwi zawsze w czlowieku, nigdy poza nim. Tej prostej prawdy nauczylam sie wlasnie dzieki afirmacjom. Sami jestesmy kowalami naszego zycia i losu. To co mamy w glowie bezposrednio przeklada sie na zycie.

Afirmacje wlasciwie uzywane pozwalaja uporzadkowac i oczyscic smietnik podswiadomosci.

U mnie dzialaja doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.........wybaczam..........ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..............

 

........to będzie to DVD, czy nie?

 

Dark czyzby marzylo Ci sie zobaczenie Kochajacego??? czy moze raczej chodzi tu o jego urocza asystentke??? :lol::lol:

Afirmacje musza byc precyzyjne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×