Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

angsthasse, uważam ,ze benzo to dobry lek trzeba go tylko brać z głową zeby nie doprowadzić do uzaleznienia.

 

[Dodane po edycji:]

 

magdalenabmw, ja ogladałam dzisiaj rozmowy w toku - ale przełączyłam bo za ciężko mi się na to patrzało, chyba za wrazliwa jestem :(

bardzo smutne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdesperowany- przyjedz do mnie, pizze zjemy, polepszy Ci sie :P Jedz te benzo na sesji, jak ja :D

''Wszyscy mamy Mambe- mam i ja!" hehe ;):mrgreen:

 

Fobia- mi było tyle ciężej że znałam ludzi którzy tam pojechali bo to byli moi sąsiedzi, katechetka, ksiądz, znajomi... Było ciężko i płakałam ciągle, ale chciałam to obejrzeć, posłuchać ich. Tak naprawdę moja katechetka która tam zgineła jako pierwsza osoba na świecie uświadomiła mi moje nerwicowe zachowania, dużo z nią rozmawiałam- o domu, rodzicach, dzieciństwie.. I nagle koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to już zbieram manatki i jadę:P Będe za 30 min !

 

A ile ty bierzesz tego alprazolamu?

 

Podobno ssri wydluza okres poltrwania alprazolamu do 20 godzin..;/ więc może jednak juz mnie uzależnil (biore 3 tygodnie w dawce 0.5 mg...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdesperowany- do mnie tłumy walą, na pizze to terminy są, a ja Tobie po dobroci taki szybki termin daje :D

Ja chłopa nie szukam, już jednego mam żeby mu prać, gotować i sprzątać, wystarczy! :D

Co do benzo- jadłam 2mg SR (Xanax i Clon) dziennie i Asertin 100mg dziennie przez kilka miesięcy i sie nie uzalezniłam. Każdy organizm jest inny. Ale 8 tygodni można bezpiecznie jeść wg ulotki. p.s. Owszem, SSRI przedłuża okres półtrwania benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha hahah dzwonilem do psychiatry i takiego czegos to jeszcze nie slyszalem:D Az zaczelem sie smiac do sluchawki:D

 

Mowie jej ze ja chyba nie toleruje lekow dzialajacych na serotonine bo to nie do wytrzymania ,te skurcze mięsni ,pobudzenie i w ogole.No i tak gadamy az mowie jej ze mam w sesjii 3 egzaminy i dobrze zebym je zdał a pani doktor do mnie;"Booooże Adaś żebyś tylko zdał te egzaminy":DDDD

 

Nie na moje nerwy takie sytuacje:) dobra piję piwko i do nauki!:)

 

Magda

 

Co dwoch to nie jeden! :lol:

 

 

 

O Monika tez to napisala;P ah to teraz wyjdzie ze nie jestem malo kreatywny:P no trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- a nie mówiłam że polskie kino to lipa? :smile:

Ja na filmolandia.net filmy oglądam za darmo-klikam i oglądam.

Polecam Wojnę polsko-ruską, niezła faza.

 

Zdesperowany- no obyś zdał, ja też bym chciała a zaliczeń mam jeszcze z 10 chyba :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×