Skocz do zawartości
Nerwica.com

zazdroszczę


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zazdroszcze mojej przyjaciólce ze jest zdrowa ze jest po tej 2 stronie tego całego mojego koszmaru:( to dosc skomplikowana historia ale ona ja zna i jest w tej sytuacji ze to ja w ogóle nie tyczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy się wyzdrowieje z nerwicy, to człowiek się może cieszyć każdym dniem! Przynajmniej mnie każdy dzień zadziwia kiedy nie mam objawów! Tak jakbym dostała kolejny jeden dzień z życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zazdroszcze mojej przyjaciólce ze jest zdrowa ze jest po tej 2 stronie tego całego mojego koszmaru:(

czy to ta przyjaciółka która "zdradza swojego chłopaka na prawo i lewo" jak pisałaś w innym poście? W takim przypadku chyba nie ma czego zazdrościć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monika03, a jak tam twoje leki? coś teraz łykasz?

Ja kiedys zazdrościłem, teraz już jakoś mi obojętne to jest :) Chyba że ktoś bez tego udziela mi wykładu o tym, jakie to proste jest taka nerwica, jakies tam lęki, on by je olał itp. Wtedy mu zazdroszcze i zawsze sobie myśle o dobry losie daj mu jeden atak z depersonalizacją :) Tak jedną chociaż godzinkę :)

Oj wtedy mój wykład byłby wspaniały :)

Gdzie ta moja wrażliwość jak przystało na nerwicowca... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy mu zazdroszcze i zawsze sobie myśle o dobry losie daj mu jeden atak z depersonalizacją :) Tak jedną chociaż godzinkę :)

 

Czasem jak mnie ktoś wkurza radami w stylu 'wez sie w garść' to też sobie myślę :'Oj nie daj Pani Boziu mu poczuć o to jest taki atak i derealizaja...'. Inaczej by spiewał. Dobrze piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×