Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystich


tobias

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

Od jakiegoś czasu przeżywam dość mocne stresy trwa to już ponad rok. Na początku były to tylko różnego rodzaju myśli.

Jednak później zaczęło się coś niedobrego zmieniać z moją głową. Najpierw pojawiły się zawroty głowy i lekkie zawroty głowy.

Trwało to kilka tygodni i przeszło. Zamiast tego pojawił się ostry ból głowy. Głowa boli mnie codziennie jak tylko wstanę z łóżka

do momentu kiedy znów się położę. Trwa to już 3 miesiące i nie wiem co mam robić. Staram się nie brać leków przeciwbólowych

a jak już wezmę to i tak mi nie pomagają. Ból zaczyna się z tyłu głowy a kończy na skroniach i czole.

Sam nie wiem co mam robić i do kogo się skierować

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Najpierw pojawiły się zawroty głowy i lekkie zawroty głowy. Trwało to kilka tygodni i przeszło. Zamiast tego pojawił się ostry ból głowy. Głowa boli mnie codziennie jak tylko wstanę z łóżka do momentu kiedy znów się położę. Trwa to już 3 miesiące i nie wiem co mam robić. Staram się nie brać leków przeciwbólowych a jak już wezmę to i tak mi nie pomagają. Ból zaczyna się z tyłu głowy a kończy na skroniach i czole...

Czy kojarzysz aby bole wystepowaly w jakichs konkretnych okolicznosciach? Np w pracy, w szkole, w wiekszych skupiskach ludzi, w autobusie, przed telewizorem, przed zasnieciem, przy kompie, na imprezach, w klubach? Czy nasilenie boli nie ma zadnego zwiazku z jakimis sytuacjami: stresem, zmeczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi..

Więc jeśli chodzi o pojawienie się bólu to z tym bywa różnie.

Łatwiej mi powiedzieć kiedy go nie ma tzn gdy jestem aktywny tzn jeżdżę na rowerze

czy jakiś wypad na narty. Zauważyłem że często się pojawia w środkach komunikacji miejskiej (autobusy czy tramwaje). Do bólu głowy moge jeszcze dodać ból pleców lub raczej barku prawego i karku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez tak,że stress kumuluje się w różnyh częsciach ciała. Jest odczuwalny jako ból karku, ramion, pleców, odcinka lędźwiowo-krzyżowego.

Ja od wczoraj ma ból calych pleców.Coś w rodzaju bólu korzonków, ale nie do końca. Budziłam się w nocy od tego bólu bo zaczął promieniowaćna brzuch, zolądek. W pracy przeszło, ale teraz znów troche pobolewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdecydowalem sie jeszcze na pojscie do lekarza zastanawiam sie czy pojsc do lekarza internisty czy od razu poprosic o skierowanie do neurologa. bole nie ustapily sa caly czas szczegolnie na czesci potylicznej nie wiem co mam jzu robic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

ja miałem tak samo, najpierw bol glowy, potem piszczenie w uchu i nagle atak i panika że umieram. Mam wszcystkie badania ok i diagnoza jedna depresja lękowa. Tak jak piszą najpierw badania a później psychoterapia - ja za długo zwlekałem i teraz mam za swoje. Tabletki i ataki. Tak jak ty szukam tu pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jakiego lekarza sie zwrociles? ja juz mam dosc zycia z bolem i zawrotami glowy a mecze sie z tym ponad pol roku

 

moj rodzinny nic nie zdzialal, a poszedłem do kardiologa prywatnie bo przez te napady nabawilem sie nadcisnienia. On po konsultacji powiedział mi o tym lęku. Przepisal mi tabletki po których jest lepiej, ale i tak zapisalem sie na terapie u psychologa niestety wizyta dopiero pod koniec marca. Wiem, ze latwo pisac ale staraj sie wmawiac sobie ze jestes radosny i nic ci nie jest jakos troche pomaga. Zawsze to cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie teraz mam sporo pracy.... i jakoś tak z czasem nie wyrabiam. dopiero przyszły piatek mam wolne i juz postanowione ze wybiore sie do lekarza. mysle ze na poczatek do ogolnego i zobaczymy co on mi na to poradzi czy skieruje na jakies baadnie przeswietelnie ewentualnie neurolog czy potem psychiatra badz psycholog.

 

Mam pytanie do ludzi ktorzy tu zagladaja.. czy was tez tak caly czas boli glowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×