Skocz do zawartości
Nerwica.com

mowa powitalna


shinji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Mam 19 lat. Jestem agnostykiem. Lubie filmy anime i ksiazki sf oraz fantasy, interesuje się zagadnieniami zwiazanymi z kosmosem oraz przejsciowo roznymi innymi zeczami. Lubie koty, psy w sumie tez. Ale koty bardziej. Tak, ta ostatnia informacja z pewnoscia byla wam niezbedna. No dobra, już przestaję się wygłupiać. Forum znalazłem szukajac informacji o pewnym leku i pomyslalem sie ze sie zarejestruje zeby napisac co nieco o swych problemach. Juz napisalem jednego posta i czyje sie troche lepiej choc narazie nikt nie odpowiedział. Takie zwierzanie ma chyba troche funkcje terapeutyczna. A moze czuje sie lepiej dlatego ze jeszcze nikt nie odpowiedział, bo w głowie mam wizję "odpowiedzi doskonałej" która rozwiąże moje problemy i ta idealistyczna wizja nie została skonfrontowana jeszcze z rzeczywistascia. Chmm w momencie pisania tego zdania chumor troche mi sie jednak trochę pogorszył. No cóż taka moja natura, szukam dziury w całym, jak chcecie się czegos o tym wiecej dowiedziec to zapraszam do mohego tematu w dziale o nerwicach natręctw (nie znam się na psychologii, więc nie jestem pewien czy to dobry dział na moje schorzenie ) W każdym razie pozdrawiam wszystkich userów. Ciesze sie ze jest takie miejsce gdzie moge anonimowo pogadac o moich problemach z główką, nie zdobyl bym sie na takie rozmowy z kims w twarza w twarz. Choc moze kiedys..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×